Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

Nu va pridėjau savo senųjų fotosesijų doh.gif
My Webpage
Atsakyti
QUOTE(aina1979 @ 2013 11 05, 16:37)
Nu va pridėjau savo senųjų fotosesijų  doh.gif
My Webpage

Ir dar pridėk, ką tau anos sakė lotuliukas.gif
Papildyta:
Nu man tai pavasaris smile.gif per mano monitorių. Aišku, variantas antribinis, kaip aš, bet mano monitorius rodo pavasarį biggrin.gif
Gal. Iš pirmo žvilgsnio smile.gif Tingiu gilintis smile.gif
Tik per šią nuorodą vėl nerodo. Reikia eit per seną smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 05 lapkričio 2013 - 16:29
[quote=Noa,2013 11 05, 17:28]Ir dar pridėk, ką tau anos sakė lotuliukas.gif
Papildyta:
Nu man tai pavasaris smile.gif per mano monitorių. Aišku, variantas antribinis, kaip aš, bet mano monitorius rodo pavasarį biggrin.gif
Gal. Iš pirmo žvilgsnio smile.gif Tingiu gilintis smile.gif
Tik per šią nuorodą vėl nerodo. Reikia eit per seną smile.gif

My Webpage
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aina1979: 05 lapkričio 2013 - 16:48
QUOTE(aina1979 @ 2013 11 05, 17:45)


Visos neteko zado biggrin.gif

Aina as lieku prie nuomones kad esat light spring arba galbut soft autumn. 4u.gif
O is ko sprendziat kad galetumet buti vasara? Atmetant sterotipus, kalbant grynai apie jus.
Atsakyti
Aš žadą tekau, pasisakiau pirmoj žinutėj, kad mano suvokimu, light springas kaip nuluptas ir nienafig ieškot šiknoj vinių laugh.gif
Atsakyti
Aga, ir aš lieku prie nuomonės, jog Aina1979 yra spring. Ir man labiausiai į light spring panašu, bet dar šmėstelėjo mintis, kad true spring biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2013 11 05, 13:59)
Lietuviai aplamai visi lightai, kol vaikai lotuliukas.gif

Nu kažkaip nepasakytau kad jau dauguma light'tai, tokių visiškų pukių mažuma. Pagal tamsumą vidutiniai... tskant šatenai visokie... taip sakytum soft'ai, kai visokiom mažai tepliom spalvom aprengti, bet kai kokį rūbą ryškesnį uždeda - iškart į pavasarius tempia. Nu ir kaip kas... juk su tokio tamsumo plaukais gali į visus pavasario potipius papult g.gif O dar tos kiepkos plaukimo visos pavasarinių spalvų žiūru jų nebjauroja... nors Meilutytei ta zeliona kepuraitė, jau tu mač. Ana iš tų visiškų lightų.

O dėl tų gintarų... a tikrais gintariniais karoliais puošdavosi? Ne prie Smetonos išpopuliarino tą dalyką? Jai kokį amuletą iš gintaro pasikabindavo, tai anas gi ne dėl puošnumo... o karolius tai ma rots importavus devėjo - stiklinius... bent jau tame pagoniškame laikotarpyje, ir vėliau tautinis kostiumas su visokiais raudonais karolais vaizduojamas...

Manęs nieks neįtikins kad aina1979 gali būt vasara schmoll.gif , man ji pavasaris... nu tik sakytau tokis light/warm... imant šviesias warm pavasario paletės spalvas ir šiltas light'to... nu ir iš bėdos soft autumn, kai norisi ramybės. Bet iš to kampo žiūrint gaunas light'as, nes šviesus ir šiltas rolleyes.gif
Papildyta:
Vuo kokis grožis... kaip suprantu aukštaičių aprėdas?
user posted image
Atsakyti
Ar tu manai, kad aukštaičiai taip antakius pešiodavo? biggrin.gif

Ne, jei leisite, aš taip nesirengsiu, jei jau į senovę, tai paprašyčiau iš tų laikų, kai jau džinsai buvo biggrin.gif A to šitą visą kol išsilyginčiau - metai praeitų biggrin.gif

Nors realiai tai daug gražiau atrodo, negu tos karūnėlės. Karūnėlės - visiškas briedas, pamenu, kažkada mačiau su ta karūnėle ir tautiniais rūbais kažkokio choro dalyvę - seną pensinio amžiaus bobą... Amžina mergelė ***** biggrin.gif
Atsakyti
Ačiū merginoms už komentarus. 4u.gif Tai kaip NOA sakė, nėr ko čia vinių ieškot šiknoj...Viskas aišku.Atstoju lotuliukas.gif supratau, kad šiltas tipas blush2.gif
Hiver aš galvojau, kad mano oda šalta, todėl vis galvodavau apie vasarą.
Tik nesupratau kodėl minėjot, kad žado netekot? ax.gifA čia ne apie mane? g.gif A dėl to , kad baisi fizionomija blush2.gif ?Nu blyn, kad pačiai fotkinantis arba be špakliaus kitaip nesigauna. ax.gif Nepaslėpsi tikro veido lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2013 11 07, 08:53)
Nors realiai tai daug gražiau atrodo, negu tos karūnėlės. Karūnėlės - visiškas briedas, pamenu, kažkada mačiau su ta karūnėle ir tautiniais rūbais kažkokio choro dalyvę - seną pensinio amžiaus bobą... Amžina mergelė ***** biggrin.gif

lotuliukas.gif tik vieną matei
Nu gi į spalvas žiūrėk - imi ir aprengi inc cool.gif ... , o tau tai reik kokį salotinį paieškot, su geltonais apvadais hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2013 11 07, 10:20)
lotuliukas.gif tik vieną matei
Nu gi į spalvas žiūrėk - imi ir aprengi inc  cool.gif  ... , o tau tai reik kokį salotinį paieškot, su geltonais apvadais hihihi.gif

***** lotuliukas.gif Ir su karūnėle trijų aukštų lotuliukas.gif
Jau jei ŠITO nesirengsiu, tai jau salotinio!!! lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(aina1979 @ 2013 11 07, 10:16)
Hiver aš galvojau, kad mano oda šalta, todėl vis galvodavau apie vasarą.
Tik nesupratau kodėl minėjot, kad žado netekot? ax.gifA čia ne apie mane? g.gif  A dėl to , kad baisi fizionomija blush2.gif ?Nu blyn, kad pačiai fotkinantis arba be špakliaus kitaip nesigauna. ax.gif Nepaslėpsi tikro veido lotuliukas.gif

Salta oda man atrodo pas light spring ir pas soft autumn gali but, jis juk maisytas unsure.gif
As gi pajuokavau, biggrin.gif tiesiog toks susidare ispudis kad zmogus nuotraukas idejo o visos bac i krumus, biggrin.gif vienintele Noa pasisake. Bet cia saviironija, juk daznai taip buna kad neuzsuki i tema tai ir nepamatai. smile.gif
O jus grazi ir be spakliaus 4u.gif tik patarciau fotografuojantis nusisypsot, nors trupuciuka. smile.gif

QUOTE(bytte @ 2013 11 07, 09:39)
O dėl tų gintarų... a tikrais gintariniais karoliais puošdavosi? Ne prie Smetonos išpopuliarino tą dalyką? Jai kokį amuletą iš gintaro pasikabindavo, tai anas gi ne dėl puošnumo... o karolius tai ma rots importavus devėjo - stiklinius... bent jau tame pagoniškame laikotarpyje, ir vėliau tautinis kostiumas su visokiais raudonais karolais vaizduojamas...

Vuo kokis grožis... kaip suprantu aukštaičių aprėdas?

drinks_cheers.gif Gintariniai daugiau nuo XX a. atejo, iki tol dominavo stikliniai.

Galbut. Nors aukstaiciu dazniau languoti sijonai. Ir tas nuometas daznas ant galvos kaip Povilioniene dedasi.
Va aukstaitiskas, cia su kepurele
user posted image
user posted image
Nuotraukos is sio blogo http://toskscrap.blo...-kostiumas.html

Aukstaitisku tautiniu sijonu rastai:
user posted image
user posted image

kazin koks cia spalvinis tipas? ax.gif

Zemaitija
user posted image
user posted image

nuotraukos is cia http://www.tautiniai...t/galerija.html
ten dar yra ir Klaipedos krasto, dzukiski ir suvalkietiski kostiumai.



QUOTE(Noa @ 2013 11 07, 09:53)
Nors realiai tai daug gražiau atrodo, negu tos karūnėlės. Karūnėlės - visiškas briedas, pamenu, kažkada mačiau su ta karūnėle ir tautiniais rūbais kažkokio choro dalyvę - seną pensinio amžiaus bobą... Amžina mergelė ***** biggrin.gif

Jo, karuneles ant pagyvenusiu nekaip ziurisi, bet ir naturalu - is tikruju jos budavo skirtos tik jaunoms netekejusioms merginoms, o istekejusios turedavo visokiom skarom gobtis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hiver: 07 lapkričio 2013 - 12:24