Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(Ka @ 2013 10 15, 14:46)
Hmmm.. ar įmanoma identiškai nufotografuoti tą patį objektą?  rolleyes.gif  Štai koks klausimas.
Net jei autoriai vienas kito nepažįsta ir nebuvo tuo pačiu metu kartu.

Perskaičiau ne 1 ir ne 2 kartus. Vis tiek neįsikirtau, apie ką Tu? smile.gif
Atsakyti
Kol kas nesišvaistau kaltinimais... rolleyes.gif Bet lyginant neradau jokio skirtumo, išskyrus spalvinį pateikimą..
*
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ka: 15 spalio 2013 - 15:10
QUOTE(Ka @ 2013 10 15, 16:09)
Kol kas nesišvaistau kaltinimais...  rolleyes.gif Bet lyginant neradau jokio skirtumo, išskyrus spalvinį pateikimą..
*

ogo smile.gif
Atsakyti
Ahaaa... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(gotte @ 2013 10 15, 15:41)
pirma griūva, nes man patinka taip biggrin.gif specialiai netiesinau, gal blogai padariau g.gif tiesiog pagal savo "supratimą" palikau, kaip man arčiau širdies, ginkdie nesakau, kad taip gerai, ar teisingai...net nežinau unsure.gif ir stulpas man patinka, kaip jis dalina kadrą...taip "pasvirai" biggrin.gif

paskutinė griūva, nes tiesinau pagal kolonas/vertikalias linijas, jeigu tiesinčiau pagal viršų, griūtų kitaip g.gif kaži kaip tą bėdą reiktų spręsti? g.gif

Nzn ar tai objektyviai gerai ar blogai, as tik pasakau kas man kliuna smile.gif

hm, man tai ir kolonos griuna, bent jau is akies.
Papildyta:
QUOTE(Ka @ 2013 10 15, 16:20)

bet tai tu kieta detektyve, kaip dzesika flecer biggrin.gif
Atsakyti
laugh.gif Aš kažkaip netyčia šį kartą. Tikrai. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ka @ 2013 10 15, 15:09)
Kol kas nesišvaistau kaltinimais...  rolleyes.gif Bet lyginant neradau jokio skirtumo, išskyrus spalvinį pateikimą..
*


ohoho.

briedi, turi ką pasakyti šia tema?

ne, nu čia rimtai tas pats kadras, paimtas iš to Mindaugo doh.gif neturiu komentarų.. o jau kad pagyrėm..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sayonara: 15 spalio 2013 - 16:09
Nerealiai biggrin.gif

Jei čia tiesa, bandau suprasti, koks tikslas tai daryti g.gif nejaugi žmogus gali ant tiek įsijausti, kad su malonumu priiminėt pagyrimus už ne savo nuopelnus doh.gif ir juokinga ir graudu būtų biggrin.gif
Atsakyti
hihihi.gif ko čia nesuprasti.


Manau, pirmiau reikia palaukti pasiaiškinimo, galbūt bus labai netikėtas laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(Tyliai.. @ 2013 10 15, 16:20)
hihihi.gif ko čia nesuprasti.
Manau, pirmiau reikia palaukti pasiaiškinimo, galbūt bus labai netikėtas laugh.gif


jo. kad ji ir yra tas Mindaugas, o jei netikim, gali atsiųsti visų jo fotkių iš efoto originalus. kad nusprendė mus pratestuoti, išdūrimas puikiai pavyko, o mes esam susireikšminę perekšlės. pf smile.gif

TA-TA-TAAAAAAAAM smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ka @ 2013 10 15, 15:46)
Hmmm.. ar įmanoma identiškai nufotografuoti tą patį objektą?  rolleyes.gif  Štai koks klausimas.
Net jei autoriai vienas kito nepažįsta ir nebuvo tuo pačiu metu kartu.


Žinai ,šiam pasauly viso pasitaiko... Labai panašių žmonių ir lygiai taip apsirengusių (tėvas jaunystėj buvo sutikęs tokį)... rolleyes.gif
Tavuoju atveju- kaip žinot, kad tai nurašyt atsitiktinumui arba ne? g.gif
Atsakyti
QUOTE(mamagute @ 2013 10 15, 16:26)
Žinai ,šiam pasauly viso pasitaiko... Labai panašių žmonių ir lygiai taip apsirengusių (tėvas jaunystėj buvo sutikęs tokį)... rolleyes.gif
Tavuoju atveju- kaip žinot, kad tai nurašyt atsitiktinumui arba ne? g.gif


identiška kompozicija, net nekarpyta, identiškai kiekviena šakelė kabo ar siūbuoja, identiška kiekviena menkiausia detalė, takas kirptas identiškoje vietoje. sutik, taip nebūna..
Atsakyti