Įkraunama...
Įkraunama...

Paleo

QUOTE(Fudži @ 2013 10 06, 11:06)
Nu blin.. o tai kodėl man atvirkščiai? sad.gif
Kai sėdau ant paleo dermatitas tik labiau subujojo sad.gif
Turbūt reik paaukot tuos 230Lt ir pasidaryt alergenų tyrimą..


Ogo, kaip įdomu, kaži kodėl?
Ką valgote?
Aš per šią savaite valgiau tik daržoves - virtas/troškintas/žalias, mėsą, kiaušinius 3, alyvuogių aliejus, kokosų, grietinė. Ir vsio, šią savaite kolkas toks racionas buvo.
Jokių net vaisių nevalgiau. ax.gif
QUOTE(taša @ 2013 10 06, 11:42)

turbut esate vienintele kuri be jokiu lomkiu ivaziavote thumbup.gif

Aš visada puolu į kraštutinumus, jei jau Taip, tada vadinasi Taip ax.gif O kai dar skauda, tai niekur negali dingti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Wallis @ 2013 10 06, 11:45)

To matabolizmo testo nesidarysiu, nes tai labai bragus dalykas ir visur visur raso, kad ima krauja ir is jo nustatineja, o Voresta jau cia reke ant manes, kad jis daromas neimant kraujo.


parodyk man kur jis daromas ir kaip kas nustatoma.
Kai kalbu apie metabolizmo tyrimą, turiu galvoje tik tą, Kaune daromą.

QUOTE
As iskart pagooglinau ir stai ka radau. (pavaziuokite siek tiek zemiau)
nu jezus marija sad.gif

jo jo kokie ten žinovai niekus peza, tu dar jų paklausyk ir sėsk ant tos Ozavos dietos
lotuliukas.gif išsivalysi .
QUOTE
Pati efektyviausia Dz.Ozavos dieta-septintoji.Tai absoliuti grudine dieta,kuria jis gyde plauciu tuberkulioze,reumatoidini artrita,bronchine astma,diabeta,skrandzio ir dvylikapirstes opas,onkologinius susirgimus,impotencija,gimdos ir ivairias lytiniu organu ligas,nefrita,akmenlige,alergija ir daugeli kitu negalavimu.Septintosios ir visu kitu dietu laikomasi 10 dienu taciau geresniam gydomajam efektui pasiekti rekomenduojama jas taikyti 2-3 savaites.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo " voresta ": 06 spalio 2013 - 11:04
QUOTE(LumiLumi @ 2013 10 06, 10:27)
Rytorasa, dingsta tas kvapas po kurio laiko, tik nepasakysiu tiksliai per kiek, cia turbut individualiai.


supratau... 4u.gif


QUOTE(taša @ 2013 10 06, 11:42)
skaitau kad tai riebalai smile.gif


nu taip tai riebalai. Mėsos riebalai. Bet juk lašinys ne žuvis, ne sūris ir ne sviestas, o mėsa.


QUOTE(taša @ 2013 10 06, 11:45)
atrodo dingo(arba pradejau sirgit, uzgule nosi ir db dar visko buna) bet lyg ir nejauciua. galiu sieti su tuo kad meciau valgyti varske su grietine  thumbup.gif


aš vakar užvalgiau Feta sūrio, tai po jo taip nemalonu burnoje buvo... unsure.gif Visą dieną jaučiau...


QUOTE(Wallis @ 2013 10 06, 11:45)
Toliau, cia gincijomes del tu burokeliu ir rozinio slapimo.


Dar toks testukas.Isgerkite svieziai ispaustu burokeliu sulciu.Jei po to slapimas taps burokeliu spalvos,reiskia,kad jusu organizmo gleivines funkcijos sutrikusios.Jei sultys nudazo slapima,tai pro tokias sieneles prasiskverbia ir toksinai.
Atsakyti
QUOTE(Fudži @ 2013 10 06, 11:06)
Nu blin.. o tai kodėl man atvirkščiai? sad.gif
Kai sėdau ant paleo dermatitas tik labiau subujojo sad.gif
Turbūt reik paaukot tuos 230Lt ir pasidaryt alergenų tyrimą..

jei turi pinigų per daug, gali mėtyt, tačiau aš tavo vietoj išmesčiau visus įtartinus produktus (tokius, kur kaip rašo, gali būti netoleruojami), sėsčiau tik ant mėsos su troškintom daržovėm ir išsiaiškinčiau pati.
Skaičiau, kad net juodiem pipiram būna alergija.
Subujojusi alergija reiškia kad tai, kas tau ją sukelia, liko racione.
Atsakyti
QUOTE(" voresta " @ 2013 10 06, 10:54)
kaip aš supratau, esi persivertusi į kitą pusę iš savo bėdų (tai rodo ir svorio stabilizacija, jo prieaugis), tai vyksta banguotai,  bet bangos vis mažės ir galų gale pusiausvyra nusistovės kaip reikia. Pabraižyt nemoku, tad suradau goooglėj  kažkokią panašią amplitudę parodymui.
user posted image



supratau, pati matematike esu smile.gif
gaila nerandu musu AZ, kur siunciau tau savo duomenis. buvo i kita puse ane?
tas svoris vis gi nusistovejo - 53 kg. (55 buvau per mm pirma diena ). nu bet nieko. mane tenkina, vis galvoju gal po kazkiek gr priaugu mirksiukas.gif
Papildyta:
as vakar valgiau kavineje- nieko baisaus, bet ar tai pieno buvo ar tai grietineles.. nu ir bezdejau kaip patranka vakare doh.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(" voresta " @ 2013 10 06, 11:44)
jei esi liesa, ir valgei daug  angliavandenių, tačiau į kūną nėjo, galima rezistencija insulinui, kas kitaip įvardijama kaip ketogeninis disbalansas.  Pradžia, sakykim.
Ir/arba šarmų rūgščių balanso nukrypimas šarmų pusėn.
Gerai kad paskaičiavai, užsifiksavai, po kiek laiko  vėl pasiskaičiuok, matysi pokyčius.

Esu liesa, valgiau angliavandenius, saldumynus, bet visada ribodavau save (matyt is paauglystes liko, kai anoreksija sirgau). Dabar per sitas dienas jauciu, kad svoris pakrito.. Kazi kaip bus toliau - priaugti daug nenoriu, bet ir numesti jau baisu butu unsure.gif
Atsakyti
radau kad pries 4 men mano ph buvo 4
Atsakyti
QUOTE(" voresta " @ 2013 10 06, 12:02)
parodyk man kur jis daromas ir kaip kas nustatoma.
Kai kalbu apie metabolizmo tyrimą, turiu galvoje tik tą, Kaune daromą.
jo jo kokie ten žinovai  niekus peza, tu dar jų paklausyk ir sėsk ant tos Ozavos dietos
lotuliukas.gif išsivalysi .

na kaip man Tau parodyti. as ieskau konkreciai gydytojo, kuris atlieka ta testa. Tada parasau jiems laiska ir paklausiu, kaip jus darot ir kokios kainos. Tada jie atraso, kad imamas kraujas ir kiek visa tai kainuoja. Papildomai kainuoja, jei Tau reikia maisto plano ir pan ir jei nori prieziuros. Draudimas man to neapmoka, nes cia yra tam tikra proceduros kategorija.
dar esu maciusi daro su tokiu aparatu, ant kurio reikia tik ranka uzdeti ir jis parodo bendra zmogaus sveikata, na ar yra kokiu nukrypimu rugstiniu ar baziniu ir pan, CSR analysis vadinasi.
Tos ozavos dietos tai as nezadu laikytis, bet kad organizmas uzsiterses gali buti taip baisiai, ta tik norejau parodyt.





Papildyta:
QUOTE(Egliukasz @ 2013 10 06, 12:02)
Tai ka tu ten valgei su gliuteinu? blink.gif Po to ir verksi, kad pilvas ispampes ir skauda visur... g.gif

mano labai didelei nuostabai, pilvas nebuvo nei vienos dienos ispampes, gal kiek skaudejo, bet viskas labai ribose ir WC buvo normalus, o ne kose. Tik va veido oda tai iskart sureagavo. siandien jau jokio gliuteno, po keliu dienu susitrauks ir paraudimai. as dabar labai sumazinau darzoviu, nebevalgau bliudais ir nekraunu papildomai riebalu. Valgau aviena, anti, kiausinius, jokiu vaisiu.
Atsakyti
QUOTE(Wallis @ 2013 10 06, 12:47)


Man duoniukas buvo viena diena y burna ykrites, tai iskart pradejau kasytis zandus ir kakla, sualergizavo nemazai schmoll.gif
Laime gryzau y savo senus namus gyvent, tai issitraukiau savo termosely palikta dezej palepej, galesiu siltus pusrycius pasitaisyt is ryto pries iseinant y darba, o jau ta varske pusryciams man skersai gerkles stovi biggrin.gif
Labai labai labai noriu raugintu kopustu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Wallis @ 2013 10 06, 12:47)
na kaip man Tau parodyti. as ieskau konkreciai gydytojo, kuris atlieka ta testa. Tada parasau jiems laiska ir paklausiu, kaip jus darot ir kokios kainos. Tada jie atraso, kad imamas kraujas ir kiek visa tai kainuoja. Papildomai kainuoja, jei Tau reikia maisto plano ir pan ir jei nori prieziuros. Draudimas man to neapmoka, nes cia yra tam tikra proceduros kategorija.
dar esu maciusi daro su tokiu aparatu, ant kurio reikia tik ranka uzdeti ir jis parodo  bendra zmogaus sveikata, na ar yra kokiu nukrypimu rugstiniu ar baziniu ir pan, CSR analysis vadinasi.

neišmanau ką jie daro ir ką nustato, tačiau tai nėra metabolizmo tyrimas, apie kurį mes kalbam.

Atsakyti
Wallis, mano uosviui dare ta tyrima, kur ranka ant aparaciuko det reikia ir nieko jis neparode, nors uosvis turi daug sveikatos bedu. Sake pinigu ismetimas, ejo, nes uosviene labai patikli, tiki tokiais dalykeliais, manes nepaklause. Prisipirko daugybe ju pasiulytu butelaiciu, o naudos nera. Sakau bendras kraujo tyrimas butu daugiau naudos daves, bet mano zodziai kaip suns balsas, i dangu neina. O zmogus ir toliau kankinasi, bet apie mityba nieko girdeti nenori.
Atsakyti
Rytorasa, pastebejau, kad ir pas mane yra tas kvapas is burnos.

KAlbant apie prakaita, nebera tokio astaus kvapo thumbup.gif

siandien nusidejau, suvalgiau cepelinu su rukytais lasinukais viduje, doh.gif rolleyes.gif

be padazo, be mirkalo, be grietines rolleyes.gif
Atsakyti