Įkraunama...
Įkraunama...

Onkologines ligos 42

QUOTE(s3mka @ 2013 11 12, 17:26)
Niekas ir nesako, kad Tau lengva. Visos mes cia vienaip ar kitaip "lipam sienom", bet bandom pasikalbeti, pasidalinti naudinga informacija, galu gale bent kazkuo pasidziaugti.
Tau ypac sunku del to viso neaiskumo, nes, jei gerai pamenu, tokio dalyko kaip kazkoks apciuopiamas gydymas, niekas neskyre.
Linkiu kuo greiciau rasti TA gydytoja, kuris del Taves padarytu viska, kas imanoma  4u.gif
O Tu pati turi, kas pasirupintu Tavimi? Nualpai... Ar kas buvo salia?


Tai turėtų greitu laiku paaiškėti viskas, tikiuosi. Mes su artimaisiais dedame dideles pastangas, tik mums buvo pameluota, kad mano tie reti augliai buvo išvežti tirti į užsienį, tai mes jau manėme, kad iš patologų viskas padaryta.. pasirodo ne.. buvo tirta Lt. Tai aišku, kai aš einu pas gydytojus su neaiškiais tyrimais, kur tik parašyta retas atvejis, piktybiniai navikai gimdoje ir kiaušidėje. Ir ten daugiau nieko nėra. Tai ir man tas gydymas neaišku koks turi būti. Gal kas artimiausiu metu paaiškės.
Tai aišku, kad yra artimieji šalia. Ačiū jiems už tai. smile.gif smile.gif smile.gif

O gimdos šalinimas su priedais sakė nepadėtų.. sad.gif Na bet gal kaip nors.. gal ir pas mane kurią dieną ateis geresnė žinia..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Manto_mamyte: 12 lapkričio 2013 - 15:33
QUOTE(Manto_mamyte @ 2013 11 12, 16:31)
O gimdos šalinimas su priedais sakė nepadėtų.. sad.gif Na bet gal kaip nors.. gal ir pas mane kurią dieną ateis geresnė žinia..

O chemijos nesiule?
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2013 11 12, 17:36)
O chemijos nesiule?


Na ne, turbūt neaišku kokią parinkti. Nžn net, sako džiaukis, kad negauni chemijos, o koks čia džiaugsmas turėtų būti tai taip ir likom nesupratę.. g.gif

Nenorėčiau daugiau ginčytis.. sry, nesu jokia nei šyza, nei kabi.. nei pikta.. sry, esu nevilty blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Manto_mamyte: 12 lapkričio 2013 - 15:39
QUOTE(Manto_mamyte @ 2013 11 12, 15:31)
Na bet gal kaip nors.. gal ir pas mane kurią dieną ateis geresnė žinia..


Kai taip viskas neaisku, reikia gyventi sia diena... Sunui reikia gerai nusiteikusios mamos. Toks jau musu likimas, kad negalim guleti lovoje, negalim sirgti, kai yra jie - musu gyvenimo turtas.
Linkiu, kad kuo greiciau ateitu tas aiskumas, kas ir kaip su ta liga, ka galima padaryti, kad gyvenimas butu kokybiskesnis tiek fizine, tiek emocine prasme 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(s3mka @ 2013 11 12, 17:39)
Kai taip viskas neaisku, reikia gyventi sia diena... Sunui reikia gerai nusiteikusios mamos. Toks jau musu likimas, kad negalim guleti lovoje, negalim sirgti, kai yra jie - musu gyvenimo turtas.
Linkiu, kad kuo greiciau ateitu tas aiskumas, kas ir kaip su ta liga, ka galima padaryti, kad gyvenimas butu kokybiskesnis tiek fizine, tiek emocine prasme  4u.gif  4u.gif  4u.gif


Taip taip, jūs esate teisi, esu visai praskydusi.. panikoje ir t.t. nžn ką daryti sad.gif Kūnas neklauso.. bet kaip nors kaip nors, neišmokau dar gyventi šia diena sad.gif Nesusitaikiau, nesusigyvenau su liga. Norėtųsi, kad tas greičiau ateitų, bet neišeina nors tu ką doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
Ptashka, Bona, Lauryte uzuojauta Jums.Stiprybes...

Atsakyti
QUOTE(Manto_mamyte @ 2013 11 12, 16:38)
Na ne, turbūt neaišku kokią parinkti. Nžn net, sako džiaukis, kad negauni chemijos, o koks čia džiaugsmas turėtų būti tai taip ir likom nesupratę..  g.gif

Tai dabar reikėtų nueiti dar kartą, susirašius ant lapo klausimus ir klausti tiesiai šviesiai:
1. Kodėl neskiriama chemija?
2. Kokia mano diagnozė???
ir t.t. Nieko nesuprantu, kaip taip galima, čia kažkoks nesusikalbėjimas, nesusipratimas. Juk negali būt, kad slėptų diagnozę, ar ko nedasakytų... Kai klausi - visada atsako, nors ir pats blogiausias tas ats.
Atsakyti
QUOTE(arune @ 2013 11 12, 17:44)
Tai dabar reikėtų nueiti dar kartą, susirašius ant lapo klausimus ir klausti tiesiai šviesiai:
1. Kodėl neskiriama chemija?
2. Kokia mano diagnozė???
ir t.t. Nieko nesuprantu, kaip taip galima, čia kažkoks nesusikalbėjimas, nesusipratimas. Juk negali būt, kad slėptų diagnozę, ar ko nedasakytų... Kai klausi - visada atsako, nors ir pats blogiausias tas ats.


Aš sakau mistika.. įmesčiau savo dokus, man sako tokio atvejo nebuvo, neina į jokias klasifikacijas sad.gif Tai kai kreipėmės į ministeriją, tai jie ėmėsi šio atvejo, bet kai jie mums paskambino, sako kad mėginiai tirti net trijų patologijos centrų.. o dbr mes išsiaiškinom, kad taip nebuvo. Viena gydytoja prasitarė, kad galima išsiimti mėginius ir siųsti patiems į užsienį. Tai va.. schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(sena pažįstama @ 2013 11 12, 17:47)


O kai vis važiuojam, skambinam, kad gal galima būtų bandyti ką nors taikyti. Ir vyras buvo atskirai nuvažiavęs pasikalbėti, tai vienu žodžiu, kaip komisija sustato gydymą, nk nekeičia ir viskas. Mums taip pasakė, jei paskirta stebėti, sako - čia jūsų atveju toks gydymas.. sako, nenorėkit jūs gydymo, jis tik pagreitina.. vat teip.. jei jausčiausi pakankamai pakenčiamai, tai nk.. o dar kai forume paskaitai, kad iš pirmos stadijos į ketvirtą per metus tai ne kas.. o jei pas mane dar darinys prie žarnos, tai jau čia nebus pirma stadija turbūt?
Atsakyti
QUOTE(Manto_mamyte @ 2013 11 12, 15:55)
o dar kai forume paskaitai, kad iš pirmos stadijos į ketvirtą per metus tai ne kas.. o jei pas mane dar darinys prie žarnos, tai jau čia nebus pirma stadija turbūt?


kai as skaiciau apie plauciu vezi internete, tai teti mintyse palaidojau jau koki simta kartu. organizmai skirtingi, visi vis kitaip reaguoja tiek i pacia liga, tiek i gydyma. kas nutiko vienam, nebutinai nutiks kitam. o savo mintis susistatyti reikia, tada ateina siokia tokia ramybe. susitaikyti su liga nereikia, reikia su ja susigyventi 4u.gif mes cia ir bandom padeti viena kitai tai padaryti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(s3mka @ 2013 11 12, 17:59)
kai as skaiciau apie plauciu vezi internete, tai teti mintyse palaidojau jau koki simta kartu. organizmai skirtingi, visi vis kitaip reaguoja tiek i pacia liga, tiek i gydyma. kas nutiko vienam, nebutinai nutiks kitam. o savo mintis susistatyti reikia, tada ateina siokia tokia ramybe. susitaikyti su liga nereikia, reikia su ja susigyventi  4u.gif mes cia ir bandom padeti viena kitai tai padaryti  mirksiukas.gif


Taip taip, visų skirtingi organizmai, žinoma.. aš visai panikoje, šlapimas raudonas, nors jokių burokėlių nevalgiau senų senovėj.. omg..
Man tikrai nepamaišytų raminamieji sad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Manto_mamyte: 12 lapkričio 2013 - 16:06
QUOTE(Manto_mamyte @ 2013 11 12, 16:04)
Taip taip, visų skirtingi organizmai, žinoma.. aš visai panikoje, šlapimas raudonas, nors jokių burokėlių nevalgiau senų senovėj.. omg..
Man tikrai nepamaišytų raminamieji sad.gif


Raminamieji - ne blogis, jau jauti, jog nesurenki saves i viena visuma mirksiukas.gif
O del slapimo - gal reikia padaryti tyrimus?
Atsakyti
slapimo raudonumas gali buti del daugelio priezasciu - kad ir uzdegimo. pasitarkite su seimos gydytoja ir pasidarykite tyrima. bus aiskiau.
ar yra suplanuotas koks vizitas pas gydytojus ?
Atsakyti