Įkraunama...
Įkraunama...

JAV ir Kinijos parduotuvės, ebay.com

QUOTE(elizieja @ 2013 09 27, 12:24)
Jau čia buvo temoj kalba, kad niekas neparduos už tokią kainą - kad ir namuose tampys, jei maišas, bet užtat kašmyras  lotuliukas.gif  blush2.gif



Prasom cia nezudyt vilties viduri baltos dienos nono.gif

Su paskutiniu savo siuntinuku gavau kruvike meginuku. Nezinau kam cia dekot. Ar Lauretai, ar Julijai, ar Dovilei biggrin.gif Tarp ju buvo Fructis Hydra Recharge sampunas, kondicionierius ir kauke. Ka tik isbandziau. Nu turiu pasakyt, kad esu maloniai nustebinta. Mano nusviesinti stori pusiau garbanoti siurkstu plaukai kaip silkiniai patapo thumbup.gif . Net galai svelnuteliai thumbup.gif
Aciu didelis tai mergaitei, kuri man juos idejo aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(Lila @ 2013 09 27, 13:25)
Mergaites, o kas nors esat gave vyriskus merinukus is josabank, kaip kokybe, dydziai???  4u.gif  4u.gif nes kaina tai super 14.99 smile.gif

rase normalus ir kiek supratau didinti nes sake kaip jcrew dydis o mb m nesioja cia, jcrew s tai imu jam s juos 4u.gif
Atsakyti
Ingakalni, o kaip timberland striukės, ar jau važiuoja po truputį pas Lauretą? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolaida @ 2013 09 27, 13:31)
Prasom cia nezudyt vilties viduri baltos dienos nono.gif

Su paskutiniu savo siuntinuku gavau kruvike meginuku. Nezinau kam cia dekot. Ar Lauretai, ar Julijai, ar Dovilei biggrin.gif Tarp ju buvo Fructis Hydra Recharge sampunas, kondicionierius ir kauke. Ka tik isbandziau. Nu turiu pasakyt, kad esu maloniai nustebinta. Mano nusviesinti stori pusiau garbanoti siurkstu plaukai kaip silkiniai patapo thumbup.gif . Net galai svelnuteliai thumbup.gif
Aciu didelis tai mergaitei, kuri man juos idejo aciuks.gif

lauretukas idejo aciu jum ir as si gavau galiu pasakyt ta pati -super fructis usa nepalyginsi su musu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingakalnis @ 2013 09 27, 12:34)
lauretukas idejo aciu jum ir as si gavau galiu pasakyt ta pati -super  fructis usa nepalyginsi su musu  doh.gif


Su musu, tai cia isvis nieko negalima lygint schmoll.gif
Dabar galvoju ar apsimoka visa rinkini situ priemoniu siustis g.gif Kaip manai?
Atsakyti
QUOTE(Jolaida @ 2013 09 27, 13:36)
Su musu, tai cia isvis nieko negalima lygint schmoll.gif
Dabar galvoju ar apsimoka visa rinkini situ priemoniu siustis g.gif Kaip manai?

vien todėl ir apsimoka,kad ''Su musu, tai cia isvis nieko negalima lygint'' biggrin.gif
Atsakyti
pirma mintis gavus ir ismeginus ir man ta pati buvo, bet masciau tada jau ieksot didelio kiekio ir laivu imti nes svoris sampunu yra ir ne mazas
Papildyta:
sierra imsiu su - 45
columbia siltas megstukas 10 su cnt tik
http://www.sierratra...;colorFamily=12

berniuku striuke 14 su cnt
http://www.sierratra...;colorFamily=03
Atsakyti
QUOTE(Dideja @ 2013 09 27, 12:30)
stuleju, o Jus negalite to megztuko imti ir pamatuoti blush2.gif

Kiek cm jo plotis po pazastukais? Daugumai mergaiciu butu aisku , ko laukti biggrin.gif

nesuprantu , kam jums tie cm. blink.gif
atrodo kad tie megztukai pakeliui beskrisdami pakeis savo dydi ar isvaizda doh.gif gi uzsake, sumokejot, laukiat smile.gif
kazkaip jau pabodo tie dejavimai del tu PIGIUJU KASMYRU. tiks-netiks, didintas-nedidintas, patiko-nepatiko ir t.t.
kas butu jei del kiekvieno uzsakyto daikto butu tiek diskusiju. O jos mano manymu visiskai nieko vertos , beprasmes, nes jus vietiek tuos megztukus garantuotai gausit 4u.gif
Atsakyti
neerzinkit su kašmyrais biggrin.gif nes aš taip ir likau nesupratusi,kodėl mano vienas pirmųjų užsakymų nuplaukė ax.gif na bet yra,kaip yra...
Atsakyti
Inga, o lilydirect buna papildomu nuolaidu koduku?
Atsakyti
Ingut prie to pačio..gal gali mest akį kokioj stadijoj ir Macys TH mano paltukas vyriškas? ax.gif (jei įmanoma )nes kažkaip visai nesėkmės čia su pigiais pirkiniais užpuolė biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lila @ 2013 09 27, 13:47)
Inga, o lilydirect buna papildomu nuolaidu koduku?

Lily niekad nebuna ju politika zemiausia kaina no offer 4u.gif

mergytes dedu Josbank
veliau imu Carters su - 25%

gap su - 25% clearance

Lilydirect
ir sierra su - 45%


kol vaikas miega reik supirkti blush2.gif
Atsakyti