Įkraunama...
Įkraunama...

Špicai

Laba, noriu ir aš su savo mažute į jūsų nuostabių pūkuotukų būrį 4u.gif Mano Ailutei dabar 6,5 mėn. O čia jos vasaros delikatesas biggrin.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Pumpum @ 2013 10 09, 11:23)
liux šeimyna  thumbup.gif


Ačiū!! 4u.gif

QUOTE(Vessta @ 2013 10 09, 12:49)
Laba, noriu ir aš su savo mažute į jūsų nuostabių pūkuotukų būrį  4u.gif Mano Ailutei dabar 6,5 mėn. O čia jos vasaros delikatesas biggrin.gif
user posted image
user posted image


Sveiki, malonu, kad prisijungėt smile.gif papasakokit daugiau apie savo mažylę mirksiukas.gif
Atsakyti
O, žmones renkasi po truputi . 4u.gif Mes džiaugimes gerų orų ir auksiniais lapais .
user posted image user posted image user posted image
Daugiau fotografavom mažylius , nes greit išvažiuos į naujus namus .
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Atsakyti
Mylimiausi mažyliai wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Mody @ 2013 10 09, 14:50)
Sveiki, malonu, kad prisijungėt  smile.gif papasakokit daugiau apie savo mažylę  mirksiukas.gif


Nežinau ką ir papasakoti, kai visos turit šiuos nuostabius pūkuotukus wub.gif Didžiausias namų džiaugsmas, laksto kaip gyvsidabris, labai mėgsta tvarką, nepakenčia ne vietoj padėtų daiktų. Jau jei kas ne vietoj, tai pukši aplink vaikščiodama, o jei jau niekas nereguoja, tai susitvarko kaip jai patogiau biggrin.gif Nepasitenkinimą reiškia pukšėdama, kaip ežiukas. Labai mėgsta, kai nešioji. Tik vienas padeda ant žemės, bėga pas kitą ir strykčioja ant dviejų kojyčių lodama, maždaug, nu jau dabar tavo eilė. biggrin.gif Laukas - rojus, nors per lietų, tai mieliau šiltnamyje pasivaikščioja. Vat čia tai šiek tiek keista, maudytis mėgsta be galo, vasarą pievą laistant, nuo purkštukų neatitrauksi, šokinėja visa šlapia, o per lietų laukan išeina, pasidairo ir visu greičiu šiltnamin. g.gif Na ir dar, jei galėtų, tai būtų vegetarė, uogos, daržovės, vaisiai patys skaniausi. Jei vienoj rankoj avietė, kitoj mėsa, pirmiausia renkasi avietę, tada pastovi žiūrėdama savo įdėmiu žvilgsniuku į akis, mažu dar ištrauksi iš kur nors šitą raudoną, o tada kai jau nieko nėra, tik mėsa, suvalgo ir ją, bet uodegytė tai nevizga iš džiaugsmo biggrin.gif Dabar, jau savaitę rujoja, tai nuo vakar iš kažkur kavalierius prie tvoros budėt pradėjo. Žiūriu, šiandien jau ir princesė nutarė su ,,apsauginiu" susipažint, pradėjo tuneliuką po tvora kast, teks ir kieme su pavadėliu vaikščiot, nes nebeklauso, tik paleidi ir vėl ton pačion vieton darbo test, nori po tvora prasikast ir susipažint, o aš, ragana, vis sergėju, neleidžiu cool.gif O vyras sakė, kad kavalierius iš kitos pusės irgi pradėjęs kast, tai kažin ar princas ryte jau ir prie durų nestovės g.gif

O čia saikos fotografuoti mažyliai wub.gif kartais ne Savanos vaikučiai?
Atsakyti
QUOTE(Vessta @ 2013 10 10, 23:41)

O čia saikos fotografuoti mažyliai  wub.gif kartais ne Savanos vaikučiai?


Savanos smile.gif smagus Jūsų pasakojimas apie mažylę smile.gif linksmai gyvenat, na taip kaip ir visi špicų augintojai bigsmile.gif maniškės irgi nemėgsta lietaus, net VA greitai pasidaro ir namo bėga, kartais net iš laiptinės tempt per prievartą reik, neina biggrin.gif dėl rujos.. saugokit visais įmanomais būdais, kad nebūtų paskui netyčiukų ax.gif aš atsiprašau, nežinau, gal čia tik aš Jūsų nepažįstu, bet iš kur esat? iš kur Jūsų špiciukė? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mody @ 2013 10 11, 11:18)
Savanos  smile.gif smagus Jūsų pasakojimas apie mažylę  smile.gif linksmai gyvenat, na taip kaip ir visi špicų augintojai  bigsmile.gif maniškės irgi nemėgsta lietaus, net VA greitai pasidaro ir namo bėga, kartais net iš laiptinės tempt per prievartą reik, neina  biggrin.gif dėl rujos.. saugokit visais įmanomais būdais, kad nebūtų paskui netyčiukų  ax.gif  aš atsiprašau, nežinau, gal čia tik aš Jūsų nepažįstu, bet iš kur esat? iš kur Jūsų špiciukė?  smile.gif


na va, pasirodo, ne vien maniškė to lietaus taip nemėgsta smile.gif jau dabar tik su pavadėliu vedžiosiu, kad paskui siurprizų namo neparneštų biggrin.gif
Mody, mes tikrai nesam pažįstamos, aš tik Jūsų temutes vis skaitau, grožiuosi įdėtais mažais pūkuotukais, o kadangi kartais ir šeimininkės į kadrą papuola, tai parodose jau atpažįstu kas kieno biggrin.gif Tai va kaip būna tuose forumuose, pati nepažįsti, o tave visi žino biggrin.gif
Esu iš Vilniaus raj, o špiciukę pirkau Grigiškėse, jos pilnas vardas AYLANTA TAI AMARILIS. Tai vat, man kažkaip labai čia viskas gražiai skambėjo, tai ir palikom tą vardą, na truputėlį sumažinom į Ailutę 4u.gif
Atsakyti
Mody po lietum ir šeimininkams ne malonu ... Bet paskui visai smagu - ne 1 balos nepraleidžia
Vessta graži mergaite nuo gražiu tėvu . Kaip greitai špicai savo šeimininkams tampa princais ir princeses tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Vessta @ 2013 10 11, 15:33)
Mody, mes tikrai nesam pažįstamos, aš tik Jūsų temutes vis skaitau, grožiuosi įdėtais mažais pūkuotukais, o kadangi kartais ir šeimininkės į kadrą papuola, tai parodose jau atpažįstu kas kieno biggrin.gif Tai va kaip būna tuose forumuose, pati nepažįsti, o tave visi žino biggrin.gif
Esu iš Vilniaus raj, o špiciukę pirkau Grigiškėse, jos pilnas vardas AYLANTA TAI AMARILIS. Tai vat, man kažkaip labai čia viskas gražiai skambėjo, tai ir palikom tą vardą, na truputėlį sumažinom į Ailutę 4u.gif


Tikrai taip iš forumų ar iš facebooko vieni kitus pažįsta arba tik viena pusė kitą pažįsta ir būna keista labai biggrin.gif o su savo mažyle dalyvausit parodose? smile.gif aš vis rezgu minty Vilniuj daryt špiciukų susitikimą, bet nelabai žinau, kas augina, tai smagu, kad Vilniaus gretos didėja smile.gif Savanos vaikutis vienas dar į Vilnių atvažiuos tai bus galima ką nors paplanuot bigsmile.gif
Atsakyti
Mody Vilniuje gali suplanuoti ir šeimos susitikim1 , nes čia gyvena Savanos 3 broliai pagal mama . drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(saika @ 2013 10 11, 21:12)
Mody Vilniuje  gali suplanuoti ir šeimos susitikim1 , nes čia gyvena Savanos 3 broliai  pagal mama . drinks_cheers.gif


Oooo, super! Reiks smile.gif
Atsakyti
Apsiskaičiavau 4 - Smailas ( tikras brolis ), Flirtas, Flinstonas ir Dublis Du tongue.gif
Atsakyti