Įkraunama...
Įkraunama...

Lindex

Lindex firmos naujos kelnės atvežtos iš užsienio. Man deja mažokos. Nuotabi spalva wub.gif Madingas švelnus veliuras wub.gif Aukštas dvigubas juosmenukas. Stilingas kelnių ilgis wub.gif Per juosmenį - 33 cm. Per klubiukus apie 48 cm. MATUOTA RAMYBĖS BUSENOJE. Ilgis - 89 cm. Vidinės siūlės ilgis - 61 cm. Dydis - XS. PUIKIAI TIK IR S DYDĮ DĖVINČIOMS MERGINOMS mirksiukas.gif 4u.gif Kaina tik 16 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti
Lindex firmos nauja suknelė atvežta iš užsienio. Man deja didoka. Stilinga baltos ir gelsvos spalvos gama wub.gif Nuostabus raštai wub.gif Madinga V formos apykaklė wub.gif Ji apkantuota dvigubu audiniu mirksiukas.gif Priekis susisega sagutėmis. Šone yra kišenės - stilinga bei labai patogu wub.gif mirksiukas.gif Nugara madingai ilgesnė wub.gif Apačia dailiai užapvalinta wub.gif Per krūtinę - 50 cm. Dydis - M. Stilingas ilgis - 100 - 104 cm. Kaina tik 16 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti
Lindex firmos naujas švarkelis atvežtas iš užsienio. VINTAGE stiliaus modelis wub.gif Man deja didokas. Kremo spalvos lengvą audinuką puošia nuostabios bei labai taikliai suderintos spalvos bei raštai wub.gif Stilingai paaukštinta apykaklė wub.gif Modeliukas susisega dailiomis sagomis wub.gif Yra atsarginė saga. Per krūtinę - 56 cm. Rankovės ilgis - 61 cm. Per pečius - 41 cm. Ilgis - 62 cm. Dydis - 40. Kaina tik 16 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti
Lindex firmos nauja suknelė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Labai stilingas modelis wub.gif Jį puošia dabar taip madingi dryžiai: balta ir kreminės spalvos wub.gif Madingas viršaus sukirpimas - rankovių wub.gif Sukirpimas sudaro V formos apykaklę. Į juosmenį įverta gumutė suteikia audinukui lengvą kritimą klostelėmis. Per krūtinę - 47 cm. MATUOTA NUO SIŪLĖS IKI SIŪLĖS - VIETOS DAR YRA NEMAŽAI mirksiukas.gif Per juosmenį - 33 cm. Ilgis - 92 cm. Dydis - S, BET TIKS IR M DYDĮ DĖVINČIOMS MERGINOMS. Kaina tik 16 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif

Atsakyti
Lindex firmos naujas kombinezonas atvežtas iš užsienio. Man deja mažokas. Modeliukas papuoštas dailiomis taikliai suderintomis spalvomis bei raštais wub.gif Labai stilingai padailinta apačia - ji dviguba mirksiukas.gif wub.gif Nugaroje yra užtrauktukas. Nuo pažastuko iki pažastuko - 48 cm. Tempiasi iki 55 cm. Per juosmenuką - 40 cm. Per klubiukus apie 50 cm. MATUOTA RAMYBĖS BUSENOJE. Visas ilgis - 80 cm. Dydis - M. Kaina tik 15 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti
Holly&white by lindex firmos nauja suknelė atvežta iš užsienio. Man deja didoka. Tamsiai mėlyną audinuką puošia žavus balti taškučiai wub.gif STILINGA wub.gif Apačia dvigubo audinio. Viršus turi pamušalą. 3/4 ilgio rankovės. Į jų kantus įvertos gumutės. Gumutė įverta ir į juosmenį. Ji suteikia audiniui dailų klostuotą kritimą wub.gif Yra ir įverta juostelė. Madinga V formos apykaklė. Priekis užsisega sagute. Per krūtinę - 53 cm. Per juosmenuką - 39 cm. MATUOTA RAMYBĖS BUSENOJE. Ilgis - 85 cm. Dydis - M. Kaina tik 16 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif

Atsakyti