Įkraunama...
Įkraunama...

Rusų filmai ir serialai (XX Tema)

QUOTE(sena pažįstama @ 2013 09 30, 11:33)
Ale ot netingi lotuliukas.gif

lotuliukas.gif Aš darbšti motera user posted image
QUOTE(Krištolinė ledi @ 2013 09 30, 12:39)
mano nuotrauka lotuliukas.gif daznai butent taip atrodau su savo vaikais lotuliukas.gif
user posted image

Na man šitą multiką visad smagu būdavo žiūrėti. Kaip patrakus ta mama lakstydavo, ir tas mažas beždžioniukas su ta pieno cisterna biggrin.gif
ОСТОРОЖНО, ОБЕЗЬЯНКИ!
QUOTE(ErikaN @ 2013 09 30, 13:17)
O dar nemačius Furcevos, Mesingo ir German  doh.gif

Ajajai koks apsileidimas smile.gif
O aš turiu du sau patikusius, bet vis tik vienas iš jų labiau ima viršų ax.gif

''Семейные обстоятельства'' /2013/
Анонс
http://kinozal.tv/de....php?id=1128929

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2013 09 30, 13:53)
Na man šitą multiką visad smagu būdavo žiūrėti. Kaip patrakus ta mama lakstydavo, ir tas mažas beždžioniukas su ta pieno cisterna biggrin.gif
ОСТОРОЖНО, ОБЕЗЬЯНКИ!

cia grynai as ir mano vaikai lotuliukas.gif as visada su jais visur tampausi,o elgesys ju-kaip situ bezdzioneliu blush2.gif lotuliukas.gif

pradejau ziureti Posrednik,Lifanov kaip visada,su savo "cinkeliu" thumbup.gif
Atsakyti
''Легальный допинг'' /2013/
Анонс
"Легальный допинг" - "Утро с Вами"
http://kinozal.tv/de....php?id=1128937
«Легальный допинг». В центре истории — спортсменка, которая соглашается забеременеть для того, чтобы выиграть «золото»

user posted image
Atsakyti
''Без права на выбор'' /2013/
Тизер
http://kinozal.tv/de....php?id=1128950

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2013 09 30, 10:25)

Klausykit temo koleges, noriu pasitarti su jumis.

Kaip manot? mastau.gif

_______________
Jetau, einu kavos užsiplikyti, nes net rankos sušąlo. Galėtų jau bent darbovietes šilumą ijungti. Maskvoje jau aną savaitę visur visur įjungė, ne tik darbovietėse.

user posted image

1.Sakyčiau ne kolegos o ligonės lotuliukas.gif

2. Aš už thumbup.gif

3. taigi taigi kad mes ne Maskvoje...o gaila ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Krištolinė ledi @ 2013 09 30, 08:32)
Julsita jau yra visos serijos 4u.gif



Jau parsisiuntus ax.gif Ačiū mirksiukas.gif
QUOTE(sena pažįstama @ 2013 09 30, 11:33)
Ale ot netingi lotuliukas.gif Pasirodo, Furcevos nesu maciusi g.gif Apie ka jis? 4u.gif

Apie Furcevos,kažkada buvusios TSRS kultūros ministrės gyvenimą. Pažiūrėjus šitą filmą,aš paskui parsisiunčiau dokumentinį apie ją.Ir lyg užsiminta,kad ėjo šnekos,jog buvo Chruščiovo meilužė. Man tai labai patiko,o dar Razanova Furcevos vaidmenyj thumbup.gif

QUOTE(ErikaN @ 2013 09 30, 13:17)
Visgi, galiu pasakyti, kad aš turbūt nedalyvaučiau balsavime, nes neapsispręsčiau tikrai dėl filmų gerumo. Pavyzdžiui iš biografinių šiuo metu žiūriu Vangą ir šiai dienai man jis atrodo geriausias.

Ir aš panašiai tongue.gif Nors German nemačius ir Žukovo niekaip neprisiverčiau žiūrėt.Parsisiunčiau,pabuvo jis pas mane pc ir ištryniau blush2.gif
Na o mano fronte nieko gero verysad.gif Šiandien daktarė paklausė Juliuko plaučiukus,padarė kraujo tyrimus ir viskas nepatiko,tai liepė nuvažiuot persišviest.Ir ką-abipusis plaučių uždegimas verysad.gif verysad.gif verysad.gif O aš ryt pradedu dirbt. Vyras pasiėmė nedarbingumą,bet man jau ne darbas galvoj,o dar dvi valdžios atstovės atvažiuoja manęs ryt "egzaminuot".Eina švilpt doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Julsita: 30 rugsėjo 2013 - 15:34
QUOTE(Julsita @ 2013 09 30, 16:33)
Na o mano fronte nieko gero  verysad.gif  Šiandien daktarė paklausė Juliuko plaučiukus,padarė kraujo tyrimus ir viskas nepatiko,tai liepė nuvažiuot persišviest.Ir ką-abipusis plaučių uždegimas  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif  O aš ryt pradedu dirbt. Vyras pasiėmė nedarbingumą,bet man jau ne darbas galvoj,o dar dvi valdžios atstovės atvažiuoja manęs ryt "egzaminuot".Eina švilpt  doh.gif

Uj, sveikatytės, mažiukui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Julsita @ 2013 09 30, 16:33)
Na o mano fronte nieko gero  verysad.gif  Šiandien daktarė paklausė Juliuko plaučiukus,padarė kraujo tyrimus ir viskas nepatiko,tai liepė nuvažiuot persišviest.Ir ką-abipusis plaučių uždegimas  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif  O aš ryt pradedu dirbt. Vyras pasiėmė nedarbingumą,bet man jau ne darbas galvoj,o dar dvi valdžios atstovės atvažiuoja manęs ryt "egzaminuot".Eina švilpt  doh.gif

vajei unsure.gif eina sau,vargsiukas,sveikatytes Juliukui 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Julsita, lakykitės console.gif
Atsakyti
Pasikartosiu baigiau ka tik ziureti 12 seriju Разведчицы (сериал)
labai patiko is ties vertas 10 balu,ne viena kart suspaude sirdi unsure.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2013 09 30, 11:33)
Ale ot netingi lotuliukas.gif Pasirodo, Furcevos nesu maciusi g.gif Apie ka jis? 4u.gif


Paziurekit, labai fainas filmas... thumbup.gif

Papildyta:
QUOTE(Visgi @ 2013 09 30, 11:25)
O sekančiai temai buvau sugalvojusi apklausą apie ,,Labiausiai patikęs filmas su  Татьяна Арнтгольц’’

I. "Брак по завещанию" /2009/
II. "Брак по завещанию-2. Возвращение Сандры" /2011/
III. "Чистая проба" /2011/
IV. "Ласточкино гнездо" /2012/
V. "Виктория" /2012/
VI. "Снайперы: Любовь под прицелом" /2012/
VII. "Брак по завещанию-3. Танцы на углях" /2013/




2012 Ночные ласточки dar...
Jei nematet... irgi labai patiko filmas thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo spoorga: 30 rugsėjo 2013 - 17:24
as jau dviem savaitem i prieki atsiunciau filmu lotuliukas.gif

siandien pradesiu Stanica ziureti,kol pabaigsiu-tikiosi jau bus visos serijos Brak po zaveshchianiju,paskui Furceva,tada 20 let bez liubvi lotuliukas.gif ir kada viska speti lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Krištolinė ledi: 30 rugsėjo 2013 - 17:27