Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(rituker @ 2013 11 18, 18:41)


Aš planuoju šia idėja pasinaudot. Maniškis man leidžia visokias nesamones daryt, jam viskas gražu ką aš darau  lotuliukas.gif  doh.gif  thumbup.gif




KOKIŲ ŽOLELIŲ ARBATĄ SAVIŠKIUI GIRDAI g.gif g.gif g.gif


Pamiršau pagirti visų darbukus super thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mona66: 18 lapkričio 2013 - 18:56
Mėtų lotuliukas.gif
Atsakyti
Merginos, anksčiau pamenu, kad buvo, kas parduoda siuvinėjimo rėmelius. Draugė labai ieško-gal dar kurios auksarankis vyras tokius gamina???
Atsakyti
Merginos, gal galit pasakyti dizaino pavadinimą-užkrito ir nepamenu niekaip doh.gif To dizaino yra metrikas-du berniukai susikibę už rankų prie jūros, yra kitų paveikslėlių su nusisukusiais į jūrą vaikais, taip pat yra šio dizaino skaičiai su tais vaikučiais. Pastelinių spalvų tokie paveikslėliai. Tikrai turi būti Jums matyti, bet visai iš galvos iškrito kaip vadinasi.
Atsakyti
QUOTE(Mil@na @ 2013 11 19, 00:08)
Merginos, anksčiau pamenu, kad buvo, kas parduoda siuvinėjimo rėmelius. Draugė labai ieško-gal dar kurios auksarankis vyras tokius gamina???

Džeinė ,bet ji jau senokai čia nesilankė,bandyk fb ieškot Džeirana Urbonienė

QUOTE(elzeda @ 2013 11 19, 00:40)
Merginos, gal galit pasakyti dizaino pavadinimą-užkrito ir nepamenu niekaip  doh.gif To dizaino yra metrikas-du berniukai susikibę už rankų prie jūros, yra kitų paveikslėlių su nusisukusiais į jūrą vaikais, taip pat yra šio dizaino skaičiai su tais vaikučiais. Pastelinių spalvų tokie paveikslėliai. Tikrai turi būti Jums matyti, bet visai iš galvos iškrito kaip vadinasi.

All our yesterdays
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 18 lapkričio 2013 - 23:15
QUOTE(Uodegyte @ 2013 11 19, 01:15)
All our yesterdays


Dėkui, labai 4u.gif Taip šitas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(rituker @ 2013 11 18, 18:00)
wub.gif

Puiki ideja thumbup.gif
Giriu visu darbelius 4u.gif
Atsakyti
nuostabu cia wub.gif as neturiu ka parodyt doh.gif menesi neprisedu blush2.gif
uzsukau pasakyt kad sian Vilniuj "ermitaze" akropolyje ozo g.nusipirkau labai fainu storu ir kokybisku vokieciu gamybos atviruku ruosiniu,3vnt su vokais 3 10lt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ddziuljeta @ 2013 11 19, 20:44)
nuostabu cia wub.gif as neturiu ka parodyt doh.gif menesi neprisedu blush2.gif
uzsukau pasakyt kad sian Vilniuj "ermitaze" akropolyje ozo g.nusipirkau labai fainu storu ir kokybisku vokieciu gamybos atviruku ruosiniu,3vnt su vokais 3 10lt  ax.gif


thumbup.gif
o kur Kaune ieškoti g.gif verysad.gif tokiu kainų



ačiukas oro_buckis.gif kas pastebėjot mano atviruka
Atsakyti
QUOTE(zydrem @ 2013 11 19, 21:10)
thumbup.gif
o kur Kaune ieškoti  g.gif  verysad.gif tokiu kainų
ačiukas  oro_buckis.gif kas pastebėjot mano atviruka

o tai ermitazo pas jus nera? tas pats tinklas turetu but ten kanceliarijos skyrelyje ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ddziuljeta @ 2013 11 19, 21:28)
o tai ermitazo pas jus nera? tas pats tinklas turetu but ten kanceliarijos skyrelyje ax.gif

yra ,ryt kaip tik bandysiu pro ten prasukti g.gif
bet gal dar koks "taškas" biggrin.gif sakau yra
Atsakyti
Sveikos, auksarankės smile.gif

TUriu klausimuką. Siuvinėju DImensions Baleriną (ech pagaliau ištraukiau iš užkaborio blush2.gif ), bet jau dabar pritrūkau 2 spalvų siūlų, matau, kad ir dar bent vienos tikrai truks. Pamenu čia kalbėjot, kad yra galimybė, jog DImensions atsiųstų trūkstamus siūlus. ar kuri kada bandėt šitą "reikalą"? smile.gif kaip tas viskas vyksta? ar jiems reikia siųst darbelio foto, kaip nusakyti kiek trūksta siūlų (gijom? kryželiais?)? ar dabar galiu rašyt, ar kreiptis tik pabaigus visą darbą? Na žodžiu, norėčiau tas spalvytes gauti greičiau nei pabaigsiu darbą, nes tie neužsiuvinėti plotai nepatinka schmoll.gif o bet tačiau, kol baigsiu darbelį ir dar daugiau siūlų galiu pritrūkti... g.gif




Atsakyti