Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

Taip xxx thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(rituker @ 2013 11 21, 12:11)
Labas rytas  4u.gif
Foto iš vasaros atostogų...[color=yellow]siuvineta berods 1530m


Tas kilimas nerealus wub.gif
Atsakyti
Žinančios ką nors apie karoliukus.ar mill hill karoliukai labai smulkūs,nes paprasti turimi labai atsikišę.
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2013 11 25, 18:21)
Žinančios ką nors apie karoliukus.ar mill hill karoliukai labai smulkūs,nes paprasti turimi labai atsikišę.

Už čekišką biserį tikrai smulkesni. Nors... yra MH visokių dydžių. Žiūrint kokių tau reikia. Skirtumas akivaizdus šiaip jau tarp MH ir visokių bet kokiose parduotuvėse pardavinėjamų karoliukų.
Atsakyti
Oho kaip tylu...turbut sventems ruosiates g.gif

Pagyvinsiu temute smulkmenele
user posted image
Papildyta:
Siuvineta vilnoniais siulais, megztuko dekoracija.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Dvi @ 2013 11 25, 19:40)
Už čekišką biserį tikrai smulkesni. Nors... yra MH visokių dydžių. Žiūrint kokių tau reikia. Skirtumas akivaizdus šiaip jau tarp MH ir visokių bet kokiose parduotuvėse pardavinėjamų karoliukų.

Itin smulkių,kad dydis būtų kaip french knotų,parduotuvėj dar nežiūrėjau.o jie gal turi kokius numeriukus ,kad užsisakius žinot kad jie smulkučiai.
Atsakyti
karsta.gif karsta.gif Rodausi savo procesiuką: briedis jau pabaigtas, rogės pradėtos (nors iš bėdos jau galima vėžintis biggrin.gif ) ir dar kai kas net ne pradėtas. Na sobieskos tai nepavysiu, aš tik dulkes ryju, bet kankorėžį į nugarą vis tiek galiu paleisti (čia tipo krutu šiek tiek) biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif lotuliukas.gif

user posted image

Visų darbukai nerealūs ir visoms po didelį 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mona66: 25 lapkričio 2013 - 18:36
QUOTE(mona66 @ 2013 11 25, 19:35)
karsta.gif  karsta.gif  Rodausi savo procesiuką: briedis jau pabaigtas, rogės pradėtos (nors iš bėdos jau galima vėžintis biggrin.gif ) ir dar kai kas net ne pradėtas. Na sobieskos tai nepavysiu, aš tik dulkes ryju, bet kankorėžį į nugarą vis tiek galiu paleisti (čia tipo krutu šiek tiek)  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  lotuliukas.gif

wacko.gif swoon.gif hah.gif mona siuvineja,reik nusifotkint atminciai,nes galiu ir nepamatyt uzbaigto photo.gif lotuliukas.gif
rituker thumbup.gif smulkmeneles mirksiukas.gif
Atsakyti
rituker thumbup.gif 4u.gif as siandien kaip tik ieskojau mazo arkliuko (vis tiems busimiems arklio metams biggrin.gif), tai uzmaciau tarp schemuciu ir sita, bet nusprendziau, kad man ir 2 spalvu uzteks biggrin.gif
mona66, kokiu tu cia smulkumu siuvineji lens.gif g.gif ar man cia tik taip atrodo g.gif
Atsakyti
Uodegyte- bene pachaltūrint sugalvojai? nono.gif Žinau, kur tau daug french knot'ų gresia mirksiukas.gif , man tų irgi doh.gif
Atsakyti
Medžiagytė čia iš dolerinės ir labai smulki (nežinau, net kokio tankumo ir kas per materiolas (aukšt.)), todėl siuvinėju vienu siūliuku. Žėruti tu nenusimink net jei aš nebaigsiu vaikas (15,5 metų) pabaigs (eina vis ratu ir nervina prašydamas ir jį išmokyti lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif (sagos nemoka įsisiūti lotuliukas.gif lotuliukas.gif )
Atsakyti
QUOTE(rasiux- @ 2013 11 25, 21:48)
Uodegyte- bene pachaltūrint sugalvojai?  nono.gif Žinau, kur tau daug french knot'ų gresia  mirksiukas.gif , man tų irgi  doh.gif

Nea lotuliukas.gif ten biseris siuvinėjas ,todėl ir ieškau smulkių karoliukų ,kad sniegas biseriu,neatrodytų stambus g.gif prie ''šitų '' biggrin.gif vasarą bandysiu prisėst ,turiu dovanėlę paruošt ax.gif
Atsakyti