Įkraunama...
Įkraunama...

Gyvenimas soduose (SB) 4 tema

QUOTE(murmur @ 2016 04 19, 08:43)
Jei rimtai as geriau rinkciausi sklypa kokiame miestelyje netoli didmiescio. Ten ir sklypai didesni ir infrastruktura ispletota.

Del mokesciu soduose suprantu, kad kiekviena SB bendrija turi savas taisykles. tai jau jei pirktume, pasiklausinetume kaimynu ar pirmininko. Kad paskui soke nebutume biggrin.gif

Del duobiu. Jei reiks pasitvarkysim. rinksimes ko trumpesne sodo gatve biggrin.gif Beto ir miestuose duobes asfalte buna. Ten vaziuoji "atsipalaidaves" kol neisoki i koke duobe.

Del vaiku. gyvenam dar bute, iki mokyklos 1.2km vezu ryte automobiliu, nes su maza sese reiktu valanda eiti. O jei grazu pietu nueiname pesti pasiimti, bet jei salta vaziuojam. Tai vistiek kuriu auto.
Ka dar esam nusiziureja iki mokyklos butu 2km. (1km sodo gatves., 1km miesto gatves su neaiskiais saligatviais)

Del elektros pritariu, jei reiks pirksim tokios kokios reikes mums.

SKlypo ieskome didesnio negu 6a., , kad nebutume mazoje erdveja.

Atsakyti
QUOTE(murmur @ 2016 04 19, 11:54)

Taip taip, buvo toks projektas ir mūsų kelius buvo beveik pridavę. Bet jis sustabdytas šiuo metu, visos lėšos skiriamos apsaugai nuo karo, seniūnijos taip ir sako - ruošiasi karui, kelių nebepriiminės artimiausiais metais. Su kuo kariaus neklauskit nesidomėjau.




Kad visiškai ne dėl to sustabdytas kelių perdavimas schmoll.gif Naujame Sodininkų bendrijos įstatyme buvo kažkokių spragų, dėl ko praktiškai kelių perdavimas nevyko ir dabar yra rengiamas, o gal net parengtas naujas įstatymo projektas ir keičiamas 2015-07-01 Vyriausybės nutarimas dėl kelių perdavimo. lietuvossodai.lt svetainėje yra daugiau informacijos. Tingiu ieškoti to konkretaus straipsnio, bet tikrai prieš kelis mėnesius jį skaičiau. Jų redakcija yra gavusi oficialų atsakymą šiuo klausimu.
Atsakyti
QUOTE(Sena ragana @ 2016 04 19, 14:48)
Kad visiškai ne dėl to sustabdytas kelių perdavimas  schmoll.gif Naujame Sodininkų bendrijos įstatyme buvo kažkokių spragų, dėl ko praktiškai kelių perdavimas nevyko ir dabar yra rengiamas, o gal net parengtas naujas įstatymo projektas ir keičiamas 2015-07-01 Vyriausybės nutarimas dėl kelių perdavimo. lietuvossodai.lt svetainėje yra daugiau informacijos. Tingiu ieškoti to konkretaus straipsnio, bet tikrai prieš kelis mėnesius jį skaičiau. Jų redakcija yra gavusi oficialų atsakymą šiuo klausimu.


Nezinau del ko sustabdytas, sakau ka man sake seniunas smile.gif bet vienaip ar kitaip manau dar ilgai ir nuobodziai lauksim...
Atsakyti
QUOTE(murmur @ 2016 04 19, 15:33)
Nezinau del ko sustabdytas, sakau ka man sake seniunas smile.gif bet vienaip ar kitaip manau dar ilgai ir nuobodziai lauksim...


Akivaizdu, kad seniūnui ši tema ne itin įdomi smile.gif kitu atveju pasidomėtų dėl ko iš tikrųjų pastrigo kelių perdavimas.
O aš esu optimistiškiau nusiteikusi, nes asociacija tiek metų kovojo, kad išvis įstatyme būtų įrašytas pakeitimas, jog neišpirkti keliai perimami ir tvarkomi savivaldybės ir kai tai jau pasiekta, tai nesinori tikėti, kad dar tiek metų užtruks įstatymo tobulinimas ir kelių perdavimo programos parengimas smile.gif
Atsakyti
Sveikos,


Turiu klausima... neseniai atsikrausciau i Dituvos sodus.... pasidomejau kaip gi cia gauti pasto siunta, pasirodo reikia nurodyti gatves pavadinima ir 3 skaiciu namo numeri... bet kad namas tik ka pastatytas ir teturi viena numeri... o ant kitu namu yra ta vadinamoji 3 skaiciu namo numerio kombinacija. gal kas galite man paaiskinti ka tai reiskia, kur rasti ta numeri? o gal naujos statybos namai tokiu ne neturi?
Atsakyti
QUOTE(q-ievute @ 2016 04 27, 17:28)
Sveikos,
Turiu klausima... neseniai atsikrausciau i Dituvos sodus.... pasidomejau kaip gi cia gauti pasto siunta, pasirodo reikia nurodyti gatves pavadinima ir 3 skaiciu namo numeri... bet kad namas tik ka pastatytas ir teturi viena numeri... o ant kitu namu yra ta vadinamoji 3 skaiciu namo numerio kombinacija. gal kas galite man paaiskinti ka tai reiskia, kur rasti ta numeri? o gal naujos statybos namai tokiu ne neturi?

Adresų registras čia: http://www.registrucentras.lt/adr/p/ susiraskite savo tikslų adresą, jei toks suteiktas. nėra jokių 3 namo skaičių. nebent jūs soduose gyvenat ir jūsų gatvė yra su numeriu, pvz. Sodų 4-oji g. 26
Atsakyti

Sveikos, sodininkės :)

 

Orai atšilo, tad keliu temą į viršų :)  Sugalvojau įsirengt wc, dušą sode, bet galvoju ar užteks hidroforui, boileriui tiek, kiek standartiškai soduose prieš 35 metus duodavo  :hmm:  Dar nepersirašiau elektros savo vardu, tai nežinau tiksliai kiek yra, bet jaučiu 3 kw. Kurios negyvenat, bet turit vonios kambarį, ar dasipirkinėjot? Kalba eina apie Kauno raj. SB Granitas, bet komentarų laukiu iš visų sodininkių :)

 

Atsakyti