Įkraunama...
Įkraunama...

VUL Santariškių Akušerijos ir ginekologijos sk.

Sveikos,
Ar yra merginu gimdziusiu santariskese su gestaciniu diabetu ar planiniu cp? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Katytea @ 2016 05 20, 15:55)
Sveikos,
Ar yra merginu gimdziusiu santariskese su gestaciniu diabetu ar planiniu cp? 4u.gif

ir gd turejau ir planini cp:)
Atsakyti
Sveikos, girdėjau, kad didėjo Santariškėse mokamų palatų įkainiai, kokie jie dabar? Kiek kokių mokamų palatų turi? Kažkaip dar egzistuoja kaina už vyrą, jei jis nusprendžia nakvoti? Gal iš neseniai gimdžiusių galėtų pakomentuoti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(antoschka @ 2016 07 05, 08:32)
Sveikos, girdėjau, kad didėjo Santariškėse mokamų palatų įkainiai, kokie jie dabar? Kiek kokių mokamų palatų turi? Kažkaip dar egzistuoja kaina už vyrą, jei jis nusprendžia nakvoti? Gal iš neseniai gimdžiusių galėtų pakomentuoti?  g.gif

Yra 3 tipu:
- 45eur +15 eur jei lieka vyras (ar kitas asmui) nakvoti. Didele palata, san mazgu dalinasi su kita palata.
- 30 eur +15 eur jei lieka vyras (ar kitas asmui) nakvot . Si palata imanoma jei pirmuju nebera laisvu ir tuomet yra keletas vienvieciu kurias gali padaryti mokamomis. San mazgas taip pat bendras su kita palata.
- 100 eur - 1 tokia palata (vadinasi "Budapestas" - gali pasigooglinti), irengta viesbucio stiliumi, su atskiru san mazgu, komfortabili.
Atsakyti
Sveikos,

Ar galima gimdyti vandenyje? ar čia būtina susitarti su gydytoju iš anskto dėl to.
puslapyje mačiau, kad tokia galimybė yra. įdomu, kiek lengva ja pasinaudoti realybėje smile30x30.png
Atsakyti
QUOTE(Kristutele @ 2016 08 07, 17:25)
Sveikos,

Ar galima gimdyti vandenyje? ar čia būtina susitarti su gydytoju iš anskto dėl to.
puslapyje mačiau, kad tokia galimybė yra. įdomu, kiek lengva ja pasinaudoti realybėje smile30x30.png


Vandenyje tik VGN Vilniuje. Santariskes turi 1 vonia (berods per 2 gimdyklas), bet tik saremiu metu galima naudotis. Beje, dar nuo saves pridesiu:paskutiniame Tavo vaikas numeryje geras straipsnis apie gimdyma vandenyje. Reziume bent jau man susidare, kad pernelyg rizikinga, ty praktikos musuose mazai, tad rizika atitinkamai didesne. Pliusai, mano nuomone, neatsveria minusu.
Atsakyti
QUOTE(LiBo @ 2016 08 09, 11:56)
Vandenyje tik VGN Vilniuje. Santariskes turi 1 vonia (berods per 2 gimdyklas), bet tik saremiu metu galima naudotis. Beje, dar nuo saves pridesiu:paskutiniame Tavo vaikas numeryje geras straipsnis apie gimdyma vandenyje. Reziume bent jau man susidare, kad pernelyg rizikinga, ty praktikos musuose mazai, tad rizika atitinkamai didesne. Pliusai, mano nuomone, neatsveria minusu.


Aš tiesą sakant labiau apie sarėmių iškentimą ir galvoju. Pats gimdymas gali būti ir ant lovos. Bet vat ant lovos sąrėmius kentėt aną kartą buvo gan sunku. Tai dabar galvoju, kaip čia pasilengvint smile30x30.png
Atsakyti
Merginos, apsisprendziau su siuo gimdymu tartis su gydytoju, noriu prasytis planinio gimdymo 39 sav, del ganetinai didelio busimo leliuko svorio, gal galite I AZ parasyti geru gydytoju is santariskiu telefonus! Is anksto labai dekinga 4u.gif
Atsakyti
klausimas gimdziusioms paskutinius puse metu ir toms kurios taresi ir kviete gydytojus, ar mokejote i kasa oficialiai ar mokejote tik gydytojui. aciu

Taip pat Santariskese tikrai galima gimdyti vandenyje, tik to nelabai megsta pacios akuseres nes joms sudetinga.
Palatose mokamose yra atskiri san mazgai isskyrus tose kur kartais perdaro i mokamas kai laisvos.
Atsakyti
Dalinuosi svieziais ispudziais gimdziau pries 5 paras, viskas vyko gerai ir paliko tik teigiamus ispudzius.
Gimdyma prieme akusere Ilona, pavardes neisidemejau, ir gydytoja Jelena Volochovic. Abi labai patiko, akusere ypatingai, palaikydavo ir pamokydavo kai reikedavo, siek tiek plysau tai siuvo viska gydytoja. Vaikutis labai ilgai tik gimes gulejo ant pilvo, su pulsuojancia virkstele, veliau vyras nukirpo ir dar paliko aguleti ko mane siuvo. Trumpam paeme vaikuti aprenge mano drabuzeliais ir vel man grazino maitinti. Super viskas, naktinukus reikejo tureti savus, sau iklota ir vaikui drabuzelius, daugiau nieko neprase ir neprireike.
Skyriuje akuseres buvo skirtingos, priklausomai nuo pamainos, taciau jei tik ko reikia ar kas neaisku reikia tik klausti viska parodo pamoko. Kiekviena diena eina gydytojai tiek moteru, tie vaiku. Yra bendra virtuvele su virduliu, mikrobangu krosnele ir saldytuvu, jei kam reiketu. Jei su vaikuciu viskas gerai ir buvo naturalus gimdymas paleidzia kai sueina pilnos dvi paros.
Zodziu man viskas patiko. Sekmes visoms kurios dar gimdys.
Aiskumo delei dar pridursiu gimdymas mano buvo greitas, atvykau 8.40 su 5 cm. atsiverimu i priimaji, apie 10 val. gimdykloje nuleido vandenys buvo jau 7 cm. 11.40 pagimdziau per du stumimus. Siaip nestumo metu buvo nustatytas gestacinis diabetas. Bet tiek man tiek vaikuciui viskas gerai.
Atsakyti
gimdziau santariskese su planiniu cezariu trecia vaika... nu sakes zinokit... kadangi trecias, tai galiu palyginti su Antakalniu. pirmus du planinius cezarius turejau antakalni... pati operacija be priekaistu, sutarta gydytoja buvo super... na bet visa veikla po to man sukele soka... zodziu vaika gauni is karto ant papuko dar neuzsiuvus pilvo. na bet ant operacinio stalo man pasidare bloga ir akusere su vaiku operuojantys gydytojai pravijo. tada ji nuejo i koridoriu susirado mano vyra ir liepe duoti rubus bei pampersiu vaikui, visa laika kukuojanti vaika, akusere nesiojosi nuoga su kazkokiu patrintu pleduku.
Tai gerai kad as pilna tase rubeliu del visa ko buvau isimetus i masina... vyras nubegu ju atnesti, tada jam liepe juos susildyti ant savo pilvo (nes lauke -15) ir aprengus vaika atidave tevui...
pabaigus operacija mane atveze i atsigavimo kambari kur jau sedejo mano vyras su vaiku. tiesa pasakiu as savo vyrui tokio mazo vaiko neduodavau anksciau, na bet cia ekstra situacija ner kur detis... tiesa jam siule ji padeti ant jo nuogo pilvo, kad pakontaktuotu, kadangi mama negali, bet tokio isbandymo mano vyras jau nebutu atlaikes... biggrin.gif tai kazkaip issisuko...
atsigavomo kambari as susivokiau kad guliu visiskai nuoga! net nepridengtu antru galu... spekit, kur viskas kraujavo? biggrin.gif vaika akusere tuojau pat isrenge ir padejo man ant papuko. na supraskite vyktsa kontaktas... dar po keleto minuciu as ir vaikas abu nuogi isvaziavome i palata. taip ir gulim... po keliu valandu atejo sesute ir suleidus man matyt gera doze nuskausminamuju, lepe stotis ir eiti i dusa... vaika paduodam teciui... as visa susirietus nuslinkau NUOGA i ta dusa, tarp koju man sanitare ispraude kokia tai paklode. duse komine susitvarkiau, visa amunicija aisku turejau, na bet lovele mano jau atrode ne kaip... kai buvau duse, sesute suktelejo, kad pakeisciau vaikui pamperi. as sakau, vargu ar pajegsiu... ji tik nusisipsojo ir isejo. viskas - visa pooperacine pagalba buvo baigta. saziningumo delei dadursiu kad nuskauminamuju niekas negailejo... nezinau ar dar kada gyvenime kaleciau istreti pirma nakti po operacijos ciuciuodama rekianti vaika, nes prieno kaip zinia, nebuvo. vyro irgi , nes namie du mazi vaikai, kuriu nakti vienu nepaliksi...

zodziu medicina per kelerius metus pazenge nerealu zingsni i prieki. Jei pries keleta metu Antakalni as vaika atgaudavau is babyno tik i trecia para, man ji atnesdavo tik maitinti, siugzdu neleisdavo nieko kilnoti tris paras. tai Santariskes sugeba tave suklijuoti po operacijos per 6 valandas, taip, kad lieki viena be pieno su gana didelio svorio naujagimiu... ir dar geriau kai antra para tau pasiulo vaziuoti namo!
tegyvuoja santariskes biggrin.gif tiesiog stebuklingai gydo...

kazin cia man tik vienai sitaip ar kaip? moterys kaip Jus sugebejote pasirupinti is karto po operacijos savo kudykiais? nes as to nepakartociau biggrin.gif
Atsakyti

QUOTE(JURY @ 2016 11 21, 17:19)
Dalinuosi svieziais ispudziais gimdziau pries 5 paras, viskas vykliko tik teigiamus ispudzius.
Siaip nestumo metu buvo nustatytas gestacinis diabetas. Bet tiek man tiek vaikuciui viskas gerai.

Ar Jus del gestacinio diabeto rinkotes Santariskes? Ar buvo pasirinkimas? Ir ar leido vaiksciuoti gimdimo metu? Ar tikrino cukru? ax.gif
Atsakyti