Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų derinukai

Ksesanko, patiko dalmatinai smile.gif
Balte, abu fainuoliai smile.gif Grazios spalvos smile.gif

Bernui ant pedkelniu sortai man rodos visad atrodo baisiai blush2.gif Pilna ir pas mus matau tokiu "deriniu", bet niekad nerengiu taip.
Atsakyti
Aciu mus pastebejusius 4u.gif

Man irgi keistokai atrodo berniukai su pedkelnemis ir vasariniais ar treningines medziagos sortukais doh.gif Bet visi berniukai musu darzelyje butent taip buna. O yra ir aplamai tokiu, kurie vien su pedkelnemis ir maikyte buna doh.gif Neviriskai kazkaip atrodo smile.gif Bet is viso neisivaizduoju kuo berniuka rengti darzelyje smile.gif Jei tureciau berniuka, tai tikrai butu man galvos skausmas tikriausiai... Pazistama gyvena Danijoje, tai pas juos aplamai niekas berniukams pedkelniu nedevi. Jie net neturiu berniukams pedkelniu smile.gif Ji pati turi berniuka, tai jis devi kojines prie kelniu. O jei laaabai salta, tai po apacia siltus leginsus devi, bet retai...
Atsakyti
QUOTE(Ksesanko @ 2013 12 05, 20:58)
Aciu mus pastebejusius  4u.gif

Man irgi keistokai atrodo berniukai su pedkelnemis ir vasariniais ar treningines medziagos sortukais  doh.gif Bet visi berniukai musu darzelyje butent taip buna. O yra ir aplamai tokiu, kurie vien su pedkelnemis ir maikyte buna  doh.gif Neviriskai kazkaip atrodo smile.gif Bet is viso neisivaizduoju kuo berniuka rengti darzelyje smile.gif Jei tureciau berniuka, tai tikrai butu man galvos skausmas tikriausiai... Pazistama gyvena Danijoje, tai pas juos aplamai niekas berniukams pedkelniu nedevi. Jie net neturiu berniukams pedkelniu smile.gif Ji pati turi berniuka, tai jis devi kojines prie kelniu. O jei laaabai salta, tai po apacia siltus leginsus devi, bet retai...


Na taip, gi kokiam nexte nenupirksi pedkelniu berniukams - reiskia, nedevi. As dedu pedkelnes ir treningines kelnes, nieko, nekaista ir nesiskundzia, nei jis nei aukletojos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ksesanko @ 2013 12 05, 19:58)
Bet is viso neisivaizduoju kuo berniuka rengti darzelyje smile.gif Jei tureciau berniuka, tai tikrai butu man galvos skausmas tikriausiai...

čia rimtai?
neįsivaizduoju, kas gali būt paprasčiau, nei aprengt berniuką darželiui?
va elementarus paprasčiausias derinys, kaip aš rengiu:
user posted image
svarbiausia, kad vaikui būtų patogu, kad apranga nevaržytų judesių.

pėdkelnių niekada jam nededu, nes pati jų negaliu pakęst po kelnėm, o ir grupėj juk šilta, užtenka vienų kelnių. dabar, kai atšalo, ryte tiesiog kombikelnes uždedu, darželyje lieka tik su kelnėm ir megztuku.
Atsakyti
QUOTE(Jicky @ 2013 12 05, 20:39)
čia rimtai? 
neįsivaizduoju, kas gali būt paprasčiau, nei aprengt berniuką darželiui?


Grupej juk su inkariukais nevaiksto? Uzdedi basutes ir taip sauniaia jau neneatrodo .

Maniskis su pedkelnem eina, nes propagiojam ejima pestute, o rytai jau vesus
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Vaniliukė*: 05 gruodžio 2013 - 20:44
QUOTE(*Vaniliukė* @ 2013 12 05, 20:43)
Grupej juk su inkariukais nevaiksto? Uzdedi basutes ir taip sauniaia jau neneatrodo .

Maniskis su pedkelnem eina, nes propagiojam ejima pestute, o rytai jau vesus

su basutėm, aišku. bet prie kasdienės vaiko aprangos tikrai liguistai nesikabinėju - net negalvoju, kad su inkariukais šauniau atrodytų doh.gif vajei, tai juk tik darželis.
svarbiausia man, kad rūbai būtų švarūs ir patogūs.
Atsakyti
QUOTE(Jicky @ 2013 12 05, 20:55)
su basutėm, aišku. bet prie kasdienės vaiko aprangos tikrai liguistai nesikabinėju  - net negalvoju, kad su inkariukais šauniau atrodytų  doh.gif vajei, tai juk tik darželis.
svarbiausia man, kad rūbai būtų švarūs ir patogūs.


be abejo, kad švarūs, tvarkingi, patogūs.... smile.gif
Atsakyti
Ksesanko labai labai gražiai mergytė išpuošta wub.gif žalia tokia neįprasta akiai,o kitas -toks šventinis atrodo,labai gražiai wub.gif

Man berniukas su pėdkelnėm ir šortais tikriausiai baisiau jau negali būti lotuliukas.gif nu labai negražu...nei šis, nei tas verysad.gif pėdkelnes maunu saviškiui po kelnėm,kai šalta,kad ir po kombinėm kelnėm...kartais ir namie palaksto,kai va grįžtame iš lauko ir numaukšlinu kombį ax.gif dar nemaištauja prieš jas...,o ir praverčia...o dėl batukų,į daržiuką vis tik dėčiau tapkutes,ne basutes ax.gif gal visai dienai,basutės per daug vargina kojas....manau tapkės geriau...
Atsakyti
QUOTE(vilmuteeee @ 2013 12 05, 22:51)
Ksesanko  labai labai gražiai mergytė išpuošta  wub.gif  žalia tokia neįprasta akiai,o kitas -toks šventinis atrodo,labai gražiai  wub.gif

Man berniukas su pėdkelnėm ir šortais tikriausiai baisiau jau negali būti  lotuliukas.gif nu labai negražu...nei šis, nei tas  verysad.gif  pėdkelnes maunu saviškiui po kelnėm,kai šalta,kad ir po kombinėm kelnėm...kartais ir namie palaksto,kai va grįžtame iš lauko ir numaukšlinu kombį  ax.gif dar nemaištauja prieš jas...,o ir praverčia...o dėl batukų,į daržiuką vis tik dėčiau tapkutes,ne basutes  ax.gif  gal visai dienai,basutės per daug vargina kojas....manau tapkės geriau...


pas mus į grupę priima tik su kieto užkulnio batais.
geriausia tam tinka odinės, tvirto užkulnio basutės,kurios nėra visai uždaros.
Atsakyti
Bet tai kaip nepatogu turėtų būt su kažkokiom kietom basutėm visą dieną.. vargšai vaikai biggrin.gif Išvis man tokios baisios tos visos basutės kietais užkulniais. Kurių galų jas visi privalo dėvėt?
Maniškis irgi jau eina į darželį, tai ten reikalavimas tik toks yra, kad tą dieną, kai jiems būna fizinis lavinimas, aprengti be jokių sagų.. treninginėm kelnėm, ir tokiais batais, kuriuos pats vaikas gali nusiaut/apsiaut. O kai batų nusiiminėt nereikia, tai jiems tikrai dzin kuo apsiavęs.. Nesuprantu, koks jų reikalas?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -Tynka-: 06 gruodžio 2013 - 02:01
QUOTE(-Tynka- @ 2013 12 06, 01:57)
Bet tai kaip nepatogu turėtų būt su kažkokiom kietom basutėm visą dieną.. vargšai vaikai biggrin.gif Išvis man tokios baisios tos visos basutės kietais užkulniais. Kurių galų jas visi privalo dėvėt?
Maniškis irgi jau eina į darželį, tai ten reikalavimas tik toks yra, kad tą dieną, kai jiems būna fizinis lavinimas, aprengti be jokių sagų.. treninginėm kelnėm, ir tokiais batais, kuriuos pats vaikas gali nusiaut/apsiaut. O kai batų nusiiminėt nereikia, tai jiems tikrai dzin kuo apsiavęs.. Nesuprantu, koks jų reikalas?


oi, tikrai ne visą dieną irnesakyk.gif
konkrečiai Žiogas, darželyje du kartus dienoje eina į lauką, porą valandų miega pokaitį, taip pat be jokios avalynes būna baseine, druskų kamb. pas judesio korekcijos pedagogą. Choreografijai persiauna češkes...

O darželis tikrai ne į batų grožį, o į patogumą ir tinkamą pėdos laikyseną dėmesį kreipia. tinkamų bato prašo ir darželio judesio korekcijos pedagogai, ir med. seselė, ir direktorė dar su tuo pačiu prašymu į susirinkimus ateina, jau apie auklėtojas ir nekalbant.

O marškiniai su sagom, tai pas mus labai tinkami, nes vaikas būna priverstas užsiiminėt smulkiosios motorikos lavinimu. Tik man kaip mamai bėda, nes prie treningų marškinių niekada nevelku biggrin.gif
Atsakyti
as kol kas dar maunu kojines iki keliu i darzeli, ir kombi kelnes , o grupej sortus, bet kai jau bus kokie -7-10, tai jau vis tiek teks pedkelnes mauti, nes susals lauke, juk tos kelnes tokios saltos prie kunelio liesis. tada jau nori nenori grupej gausis pedkelnes su sortais, nes pedkelnes su treninginem kelnem butu per karsta, pas mus grupej +25. negrazu ziauriai ,o ka daryti?
Atsakyti