Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šaunio pradinukės, 45 tema

QUOTE(GORGONE @ 2013 10 28, 17:17)
Sveikos mergaites. Gal kuri Vln patars kaip nusibrauti iki Konstitucijos pr. nuo stoties? g.gif  ziuriu tvarkarascius ir niekaip nesuprantu doh.gif

siaip nelabai vazineju viesuoju transportu, tai nesiorientuoju stotelese, bet gal pades
http://m.stops.lt/vi.../0548/0114,0113
Papildyta:
QUOTE(SiditaV @ 2013 10 28, 17:29)
siaip nelabai vazineju viesuoju transportu, tai nesiorientuoju stotelese, bet gal pades
http://m.stops.lt/vi.../0548/0114,0113

o kur tiksliau reikia?
Atsakyti
Sveikos, gal galėtumėte patarti, kur netoli Vilniaus galima būtų nuvykti į edukacinę pamokėlę - žvakių gamyba.
Atsakyti
Labas vakarėlis smile.gif
Gal kuri rytoj žadate dalyvauti seminare "IKT įrankiai ir programos pradiniam ugdymui: paprasta ir naudinga"? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(lutute1 @ 2013 10 28, 23:27)
Labas vakarėlis smile.gif
Gal kuri rytoj žadate dalyvauti seminare "IKT įrankiai ir programos pradiniam ugdymui: paprasta ir naudinga"?  ax.gif

Nea. Tinginiauju... O ir tau kam to reikia ir taip jau moki tiek, kad užtektų keliems gyvenimams tongue.gif
kažkaip grubiai čia man išėjo parašyt
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agė-melagė: 28 spalio 2013 - 22:36
4u.gif Sveikos.
Na va, ką tik atsispausdinau "Saugesnis internetas pedagogams" pažymėjimą. Namuose ramiai gurkšnojant arbatą užsidirbau 12 valandų biggrin.gif
O miegą mokykloje mes vadiname "Naktis po mokyklos stogais". Ir darome jau ne vienerius metus. Vaikams labai patinka. Būna smagu thumbup.gif - dainos, šokiai, estrada lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(gabija4 @ 2013 10 26, 20:34)
Sveikutės mergaitės, o aš saviškiams padariau iškylą klasėje... prieš atostogas. Penktadienio vakarą važiavome į Molėtų Observatoriją. Labai norėjome pamatyti žvaigždes, bet ...Danguje buvo labai daug debesų ir nė vienos žvaigždės. Bet patikėkit pati observatorija naktį atrodo įspūdingai. Tas apžvalgos ratas šviečia įvairiom spalvom. Buvom pakilę ir iki teleskopo. Žodžiu gražu. O paskui likome su vaikais nakvoti klasėje. Mamos parūpino čiužinių, miegmaišių, sumuštinių, išsivirėm arbatos. Buvo tikra iškyla. Šiandieną negalėjau jų išprašyti namo. Vaikams labai patiko. Aš kai kuriuos vaikus pamačiau visai kitokius, nei paprastą dieną mokykloje.  smile.gif



Idėja superinė. Jau dabar sukasi galvoje mintys, kaip aš tai daryčiau, nors maniškiai dar tik pirmokėliai. Bet iškart kilo klausimas. O ką darot su mokyklos signalizacija? Tikriausiai tą naktį reiktu nepriduot saugos tarnybai mokyklos, bet prisiimt atsakomybę už visą jos turtą schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dainelej: 29 spalio 2013 - 00:07
Kviečiu dalyvaut 5 iTEC projekto etape:

http://www.itc.smm.l...=5721#more-5721
4u.gif
Atsakyti
Sveikos, kaip atostogos? Visos seminaruose mokosi, tobulinasi....Gerai, bus naujienų.
QUOTE(Tili Mili @ 2013 10 29, 00:23)
4u.gif  Sveikos.
Na va, ką tik atsispausdinau "Saugesnis internetas pedagogams" pažymėjimą. Namuose ramiai gurkšnojant arbatą užsidirbau 12 valandų  biggrin.gif
O miegą mokykloje mes vadiname "Naktis po mokyklos stogais". Ir darome jau ne vienerius metus. Vaikams labai patinka. Būna smagu  thumbup.gif - dainos, šokiai, estrada lotuliukas.gif


tai tu antru etapu mokeis, nes aš jau prieš mėnesį gavau.
Atsakyti
QUOTE(b.s @ 2013 10 29, 08:59)
aš jau prieš mėnesį gavau.

Man tai labai patinka gauti pažymėjimą pasėdėjus namie prie kompiuterio su arbatos puodeliu bigsmile.gif Kuo daugiau tokių galėtų būti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(SiditaV @ 2013 10 28, 16:35)
Užduotis: Sugalvoti duotam veiksniui tris skirtingų laikų tarinius. Veiksnys - MOKYTOJAS.
Iš mokinio darbo:
MOKYTOJAS žūna, žuvo, mirs.
Įtariu, kad nesu mylimiausia šio mokinio mokytoja smile.gif))))))



bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti