Įkraunama...
Įkraunama...

VIVI. kosmetika

QUOTE(illuminated @ 2014 09 15, 19:27)
Kam įdomu, esu palikusi atsiliepimą apie naudojamas [b]VIVI rožių veido prausimosi
Šiaip, jei sutrumpinus, tai tikrai neblogas prausiklis ir kartotinas bent man. Norėjosi dar šilko putas pabandyt, bet tuo metu nebuvo jų (ir kaip pastebėjau, dažnai ten jų neturi), tai ėmiau šitas, nes žūtbūt reikėjo naujo prausiklio, o dar ir parduotuvės atsidarymo proga nuolaida buvo kortelei. Prausia gan švariai (nors makiažo pats vienas turbūt neįveiktų) ir švelniai, odos nesausina ir negraužia, kvapas malonus. Nelabai skalsus šiaip, porą savaičių naudoju, o jau liko čiut ne mažiau nei pusė buteliuko.. ax.gif

man tai superinės šios putos wub.gif tikrai gerai nuprausia makiažą, dar didelis pliusas, kad negriaužia akių, po jų veido odos netempia. Ir man jos kaip tik pakankamai skalsios (2 paspaudimus naudoju prausdamasi).

Apskritai VIVI mane labai sužavėjo, norisi daug ką išbandyti smile.gif
Atsakyti
As esu ir roziu, ir silko putas isbandziusi, man beveik jokio skirtumo, abi puikiai nuprausia, isvalo oda, malonios, svelnios, gaivaus kvapo 4u.gif
Atsakyti
Papasakosiu aš irgi trumpai apie tai ką naudoju:
1. Prausimosi putos su šilku. Labai patinka, tikrai labai gerai nupriausia veida, netgi tušą. Man reikia trijų paspaudimų vienam nusiprausimui, tad, manau, man jų užteks neilgam, o šiaip labai patiko, kad netempia veido po nusiprausimo.
2. Pelynų kremas. Kvapas (arbatmedžio) man labai patiko taip pat kremo konsistencija, nei per daug skystas nei tirštas. Mano oda riebi, todėl šis kremas man tiko, puikiai susigeria į odą, ja padaro švelnią, minkštą. Dėl spuogelių nežinau ar pamažina, nepastebėjau.
3. Kaukė veidui su alyvuogėmis žaliąja arbata. Man tai labiau atrodo kaip šveitiklis.Puikiai išvalo poras kaip ir parašyta! Tikrai negalvojau, kad taip gali padaryti kaukė, bet poveikį tikrai pastebėjau ( dar manau prisidėjo ir juodųjų kmynų sėklų aliejus). Taigi po kaukės oda tampa labai švelni. Paprastas naudojimas, kvepia žaliąja arbata. Kaukės grūdeliai yra gan ''aštrūs'', galbūt dėl to gerai ir išvalo odą.
4. Juodųjų kmynų sėklų aliejus. Kaip ir rašiau aukščiau puikiai valo poras. Kito poveikio nepastebėjau. Sakė konsultantė turėtų nuo spuogelių padėti, tai net nežinau, gal šiek tiek, norėtųsi daugiau, kad džiovintų. Tepu ant sudrėkintos odos, nes taip patarė, bet nelabai man jis susigeria. Taigi reziume dedu pliusą, nes giliai valo odą.
5. Intymios higienos prausiklis su spanguolėmis. Na prausiklis kaip prausiklis, visi man jie vienodi, pasiėmiau jį vien dėl to, kad natūralus.
Visus šiuos produktus esu įsigijusi, rinkausi atsakingai, išbandžius ir daugiau visko, todėl šie produktai man tiko ir patiko.
6. Dar teko išbandyti mango deginimosi losjona. Jį duoda einant į soliariumą pas mus ir mėginuką dar turėjau. Gerai įsigeria, malonaus kvapo, puikiai drėkina, minkština, pamaitina odą. Pliusas jam.
7. Avokadų kremas veidui. Naudojau tik mėginuką. Nepatiko, nes lieka riebalas ant veido. Kvapas taip pat nemalonus, nors ir nereikia norėti, kad natūrali kosmetika be cheminių kvapiklių būtų nuostabaus kvapo.
8. Vyšnių kremas. Irgi mėginuką turėjau. Šiektiek geriau nei avokadų, bet irgi nelabai tiko, jaučiasi tokia lyg plevelė/riebalas ant veido.


Planuoju dar įsigyti Bon Bon kveplaiukus, nes ilgai laiko ir kvapas patiko.
Ką merginos/moterys pasiūlytumėte dar įsigyti riebiai veido odai?

user posted image
Atsakyti
Ar matet:
https://www.facebook...s...e=1
thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(lolipop' @ 2014 10 02, 01:31)
4. Juodųjų kmynų sėklų aliejus. Kaip ir rašiau aukščiau puikiai valo poras. Kito poveikio nepastebėjau. Sakė konsultantė turėtų nuo spuogelių padėti, tai net nežinau, gal šiek tiek, norėtųsi daugiau, kad džiovintų. Tepu ant sudrėkintos odos, nes taip patarė, bet nelabai man jis susigeria. Taigi reziume dedu pliusą, nes giliai valo odą.

Kokia kaina? Gal kur internete galima informacijos rast? Jų tinklapyje neradau tokio aliejaus ir nerašo apie bon bon kvepaliukus. O koks kvapas?
Atsakyti
QUOTE(delfiuka @ 2014 10 02, 12:59)
Kokia kaina? Gal kur internete galima informacijos rast? Jų tinklapyje neradau tokio aliejaus ir nerašo apie bon bon kvepaliukus. O koks kvapas?

Internete nėra kažkodėl, šiaip ten daug nėraa naujovių, nežinau kodėl jie neatnaujina puslapio. Informacija apie alieju (1,2) foto.
Kvepaliukai taip atrodo (3). Saldūs jie yra, na tokie tikrai BON BON biggrin.gif dar yra dveji kvepaliukai be šių, vieni vyriški tokie labiau, o kitų net nežinau kaip apibūdinti kvapą.
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lolipop': 02 spalio 2014 - 19:09
QUOTE(lolipop' @ 2014 10 02, 21:08)
Internete nėra kažkodėl, šiaip ten daug nėraa naujovių, nežinau kodėl jie neatnaujina puslapio. Informacija apie alieju (1,2) foto.
Kvepaliukai taip atrodo (3). Saldūs jie yra, na tokie tikrai BON BON biggrin.gif dar yra dveji kvepaliukai be šių, vieni vyriški tokie labiau, o kitų net nežinau kaip apibūdinti kvapą.

Labai ačiū, o kainos? blush2.gif Aliejų naudojot gryną ant odos ar pylėt į kaukes, kaip rašo?
Atsakyti
QUOTE(delfiuka @ 2014 10 02, 20:21)
Labai ačiū, o kainos?  blush2.gif Aliejų naudojot gryną ant odos ar pylėt į kaukes, kaip rašo?

Su kortele 14lt, nerašo nieko, gryną naudojau:)
Atsakyti
Labas, VIVI kosmetikos gerbejos!

Pasidalinkite sia SENSACIJA su savo geriausiomis draugemis!
Nors sis pasiulymas skirtas mylincioms save ir dar neturincioms VIVI klubo nario korteles, as kaip lojali pirkeja apsilankiusi VIVI parduotuveje gavau 3 tokius kuponus nemokamai thumbup.gif Padovanojau juos savo draugems. Kadangi ju pas mane yra daugiau, konsultante sake, kad sekancio apsilankymo metu galesiu dar 3 drauges pradziuginti tokiais vienetiniais kuponais. o nuostabiausia tai, kad kai jos pasinaudos mano dovanotu kuponu - aš turesiu tokia pat proga - uz kiek pirksiu, uz tiek ir gausiu dovanų wub.gif
Nesulaukiu! puiki proga paplanuoti stebuklingus paslaptingu Kaledu pirkinius rolleyes.gif

user posted image

Atsakyti
Gal kas isbandete paakiu kremuka? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bolsiaka @ 2014 10 14, 19:50)
Va ko jiem tikrai truksta tai interneto parduotuves verysad.gif  Deja, kol kas neturi.jei Kaune bunate,tai ju parduotuve pries Sodra netoli Soboro yra ir sestadieniais dirba.

Rašiau laiškutį jiems, jau kuriama jų internetinė parduotuvė 4u.gif
Atsakyti
Na, nusipirkau ir as siandien pirmaji sios kosmetikos pirkini, isgirtaji prausikli su silku smile.gif tai po pirmo bandymo, aisku dar nieko negali sakyt, bet efektas patiko, oda tokia skaisti, svelni. Idomu kaip bus veliau smile.gif
Atsakyti