Įkraunama...
Įkraunama...

Langai

QUOTE(arkava @ 2014 02 26, 20:19)
O is vidaus?
Jei siena gausis apie 60cm- vistiek langai pakankamai giliai (is abieju pusiu).

Teisingai, bet nieko nepadarysi, nes toks jau namas. Iš vidaus iki lango rėmo būtų apie 30 cm, iš išorės - apie 20 cm. Jei neišnešinėti papildomus 5 cm, tai iš abiejų pusių būtų po 25 cm.
Atsakyti
Pas save planuoju 24cm arko blokelius ir 35-30cm neoporo apslintinti.
Tai ir galvoju jeigu isnesti tai tada kiek nes nuo to vaizdas ir kaip suprantu efektyvumas priklauso g.gif

As noriu kad jus suprastumet kad as ne siaip cia nesamoniu klausineju bet tik noriu priimti teisinga sprendima nes namas nepardavimui smile.gif
O kaip pakalbi su statybininkais tai is daugumos isgirsti kad nesamone, mes "100" namu pastate ir viskas gerai, nieks taip nedaro ir t.t.t... doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo S.B: 26 vasario 2014 - 21:06
QUOTE(S.B @ 2014 02 26, 21:02)
Pas save planuoju 24cm arko blokelius ir 35-30cm neoporo apslintinti.
Tai ir galvoju jeigu isnesti tai tada kiek nes nuo to vaizdas ir kaip suprantu efektyvumas priklauso  g.gif

As noriu kad jus suprastumet kad as ne siaip cia nesamoniu klausineju bet tik noriu priimti teisinga sprendima nes namas nepardavimui smile.gif
O kaip pakalbi su statybininkais tai is daugumos isgirsti kad nesamone, mes "100" namu pastate ir viskas gerai, nieks taip nedaro ir t.t.t... doh.gif


Ant ko tokį sunkų namą statysite?
Apipjaukite angokraštį 45 laipsnių kampu jeigu įsitikinimai leidžia. Turėsite daugiau šviesos ir šilumos, o nuostoliai nepadidės.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(S.B @ 2014 02 26, 22:02)
Pas save planuoju 24cm arko blokelius ir 35-30cm neoporo apslintinti.
Tai ir galvoju jeigu isnesti tai tada kiek nes nuo to vaizdas ir kaip suprantu efektyvumas priklauso  g.gif

As noriu kad jus suprastumet kad as ne siaip cia nesamoniu klausineju bet tik noriu priimti teisinga sprendima nes namas nepardavimui smile.gif
O kaip pakalbi su statybininkais tai is daugumos isgirsti kad nesamone, mes "100" namu pastate ir viskas gerai, nieks taip nedaro ir t.t.t... doh.gif

Statybininku neklausot,bet ir cia vyrauja daugumos isitikinimai ir populistiniai sprendimai biggrin.gif 99% bandau spet,kad pamatai bus greztiniai lotuliukas.gif Pasakykit,kad klystu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(BangaS @ 2014 02 26, 22:11)
Ant ko tokį sunkų namą statysite?
Apipjaukite angokraštį  45 laipsnių kampu jeigu įsitikinimai leidžia. Turėsite daugiau šviesos ir šilumos, o nuostoliai nepadidės.


Ant greztiniu pamatu kurie jau stovi smile.gif Laukiu neuzilgo prades muro darbus.
Taip apipjauscius angokrascius langa isnesti i apsiltinimo sluoksni ar ne turi kokia itaka? Ar cia tik del sviesos ir silumos? g.gif
QUOTE(Brella @ 2014 02 26, 22:14)
Statybininku neklausot,bet ir cia vyrauja daugumos isitikinimai ir populistiniai sprendimai  biggrin.gif  99% bandau spet,kad pamatai bus greztiniai  lotuliukas.gif  Pasakykit,kad klystu  4u.gif


As is tu zmoniu kaip sako "Devynis kartus pamtuok desimta pjauk" smile.gif
Tad megstu daug nuomoniu isgirsti ir priimti man artimiausia-palankiausia.
Taip pamatai greztiniai bet nelabai suprantu kuo SM forumas juos itakoja biggrin.gif g.gif
Matot kaip pasakai statybininkui apie 30-35cm neoporo ir sako kad cia nesamone ir kaip zmogus nera nieko girdejas apie PN ir EE namu statybu filosofija tai ka be pridursi jam kaip dar aiskina kad namus butinai turi kvepuoti ir kad geriausia KKK smile.gif As linkes zmoniu nesmerkti uz ju nuomone tiesiog maniske siuo atzvilgiu kitokia todel su tokiais statybininkais draugiskai issiskiriam smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(S.B @ 2014 02 26, 22:34)
Ant greztiniu pamatu kurie jau stovi smile.gif Laukiu neuzilgo prades muro darbus.
Taip apipjauscius angokrascius langa isnesti i apsiltinimo sluoksni ar ne turi kokia itaka? Ar cia tik del sviesos ir silumos? g.gif
As is tu zmoniu kaip sako "Devynis kartus pamtuok desimta pjauk" smile.gif
Tad megstu daug nuomoniu isgirsti ir priimti man artimiausia-palankiausia.
Taip pamatai greztiniai bet nelabai suprantu kuo SM forumas juos itakoja biggrin.gif  g.gif


Greztinius pamatus gal but itakoja ne tiek SM,kiek mada,bandos jausmas gal but.As statysiu tik ant plokstuminiu thumbup.gif
Langu isnesimas i siltinimo sluoksni labai logiskas sprendimas,bet as nelabai suvokiu kronsteinu naudos.Suprasciau jeigu butu apsiltinama vata,bet kam jie reikalingi polistirolo atveju?
Taip pat daug skaitau ir renkuosi man priimtinus ir logiskus variantus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(S.B @ 2014 02 26, 21:02)
Pas save planuoju 24cm arko blokelius ir 35-30cm neoporo apslintinti.
Tai ir galvoju jeigu isnesti tai tada kiek nes nuo to vaizdas ir kaip suprantu efektyvumas priklauso  g.gif

As noriu kad jus suprastumet kad as ne siaip cia nesamoniu klausineju bet tik noriu priimti teisinga sprendima nes namas nepardavimui smile.gif
O kaip pakalbi su statybininkais tai is daugumos isgirsti kad nesamone, mes "100" namu pastate ir viskas gerai, nieks taip nedaro ir t.t.t... doh.gif

Kadangi, kaip rasot, ilgai svarstot, pries priimdami sprendima, tai kas motyvuoja statyti is 24cm storio Arko blokeliu? Ir jei dar tik planuojat statyti, tai nuomone apie langus ir kitus dalykus keisis daug kartu. Buvo ir man tas priesstatybinis svaigimas, koks tipo turi buti namas..
Atsakyti
QUOTE(Brella @ 2014 02 26, 22:47)
Greztinius pamatus gal but itakoja ne tiek SM,kiek mada,bandos jausmas gal but.As statysiu tik ant plokstuminiu  thumbup.gif
Langu isnesimas i siltinimo sluoksni labai logiskas sprendimas,bet as nelabai suvokiu kronsteinu naudos.Suprasciau jeigu butu apsiltinama vata,bet kam jie reikalingi polistirolo atveju?
Taip pat daug skaitau ir renkuosi man priimtinus ir logiskus variantus  smile.gif


Mano atzvilgiu greztinius itakojo konstruktoere, irengimo greitis ir zinoma kaina siektiek pigesne negu juostiniu smile.gif O del plokstuminiu svarsciau kaip ir liktiniu klojiniu blokelius bet esu toks konservativesnio budo ir todel atsisakiau smile.gif
Mane naujoves kaip ir domina bet kaip ir minejau isgirdes ir apsvartes daug nuomoniu pasirenku mano manymu man priimtiniausia smile.gif

QUOTE(idealistas @ 2014 02 26, 23:04)
Kadangi, kaip rasot, ilgai svarstot, pries priimdami sprendima, tai kas motyvuoja statyti is 24cm storio Arko blokeliu? Ir jei dar tik planuojat statyti, tai nuomone apie langus ir kitus dalykus keisis daug kartu. Buvo ir man tas priesstatybinis svaigimas, koks tipo turi buti namas..



Blokeliu stori itakojo konstruktore dar uzvakar klausiau ar tikrai man reik tu Arko 24M bet patikino kad pagal mano dvieju aukstu nama 8m aukstis, stogo konstrukcija, o svarbiausiais ju pasirinkimas perdengimo ploksciu uzdejimas.
Cia pabreziu konstruktore skaiciavo tad esu linkes tiketi jos nuomone nors man atrodo, kad Arko 18 butu per akis man biggrin.gif Nes 24 ir daugiabucius stato biggrin.gif Manau jog ji tiesiog apsidraudzia ar panasiai smile.gif
O taip jau svartau gal 30cm neoporo uztektu gal 35 jau nereik lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo S.B: 26 vasario 2014 - 22:17
QUOTE(S.B @ 2014 02 26, 22:16)
Blokeliu stori itakojo konstruktore dar uzvakar klausiau ar tikrai man reik tu Arko 24M bet patikino kad pagal mano dvieju aukstu nama 8m aukstis, stogo konstrukcija, o svarbiausiais ju pasirinkimas perdengimo ploksciu uzdejimas.

Idomu kur ant isoriniu sienu remiasi dvi perdenginio plokstes? Nes tik tokiam atvejui M24 gali prireikti. Pas mane irgi 8m namas, net truputi daugiau gavosi.
Atsakyti
QUOTE(idealistas @ 2014 02 26, 23:21)
Idomu kur ant isoriniu sienu remiasi dvi perdenginio plokstes? Nes tik tokiam atvejui M24 gali prireikti. Pas mane irgi 8m namas, net truputi daugiau gavosi.


Du kampai eina kaip suprantu butent del ju smile.gif
Atsakyti
QUOTE(S.B @ 2014 02 26, 22:25)
Du kampai eina kaip suprantu butent del ju smile.gif

Nu as nelabai suprantu..
Atsakyti
QUOTE(S.B @ 2014 02 26, 21:02)
Pas save planuoju 24cm arko blokelius ir 35-30cm neoporo apslintinti.
Tai ir galvoju jeigu isnesti tai tada kiek nes nuo to vaizdas ir kaip suprantu efektyvumas priklauso  g.gif

As noriu kad jus suprastumet kad as ne siaip cia nesamoniu klausineju bet tik noriu priimti teisinga sprendima nes namas nepardavimui smile.gif
O kaip pakalbi su statybininkais tai is daugumos isgirsti kad nesamone, mes "100" namu pastate ir viskas gerai, nieks taip nedaro ir t.t.t... doh.gif

Mano patarimas: dėk 35 cm neoporo, o langą nuo Arko blokelių atitrauk per 5 cm + lango profilis. Bendras atitraukimas (tarpas + profilio storis) turėtų išeiti apie 14-15 cm (priklausomai nuo profilio). Kai reikės, kreipkis į juos. Rekomenduoju.

Ponai, čia ne pamatų ir apšiltinimo storio tema.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cibulis: 26 vasario 2014 - 23:31