Įkraunama...
Įkraunama...

Baltasis architektų, projektuotojų sąrašas

Sveikos,

noreciau atsilepimu apie Roma Gajevski.

Aciu

Atsakyti
gal kas žinot gerą architektą, nusimanantį saugomose teritorijose? Vilnius
Atsakyti
QUOTE(Uoga_saujoj @ 2016 12 21, 00:47)
gal kas žinot gerą architektą, nusimanantį saugomose teritorijose? Vilnius

Sveiki, išmanau, galiu pakonsultuoti kreipkitės tel. 867543255
Atsakyti
Sveiki, pasiūlykit architektą Šiauliuose. Planuojam namuką iki 80kv.m. Ačiū smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kristynka* @ 2016 07 20, 19:21)
Gal kazka girdejote ar buvote susidure su  Skirmantas Šlamas  architektu ?
http://www.pigusnamu.../kontaktai.html



tikrai rekomenduoju, atlieka darbus operatyviai ir kokybiškai 4u.gif
Atsakyti

Gal kas gali parekomenduoti gerus konstruktorius už žmonišką kainą?

Atsakyti
QUOTE(Cilis @ 2017 11 02, 19:57)
<p>Gal kas gali parekomenduoti gerus konstruktorius už žmonišką kainą?
</p>


Man patiko www.bfree.lt
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dzūkiška pirkia: 03 lapkričio 2017 - 14:38
QUOTE(Dzūkiška pirkia @ 2017 11 03, 15:37)
Man patiko www.bfree.lt

Pritariu
Atsakyti

Tai imkit pvz kokia osb plokstę, jei langas 2*2 tai plokstę, kad ir 1,2*1,2 ar net dvi 1,2 *1,2 kad kuo didesnis plotas būtų, remti iš apačios ir taip nukėlinėti jas.

 

 

Pradejau statybas siais metais geguzes men. Jau siuo metu pradejo vedzioti sildymas grindis, laukas nutinkuotas apsildytas, langai sudeti, kamynas ismuritas, ideta garazo vartai, signalizacija ir siuo metu tik isleista 36k eur manau dar 45k eur ir bus baigta, manau kitais metais jau bus galima eit gyvent, 145kv namas vieno auksto.

 


Skaistė Pesenkaitė ir Indrė Dubovskytė :)

Atsakyti
nebūsiu originali - labai prašau architektų, kurie Jums tiko ir įtiko, kontaktų smile.gif Būtų geriau +/- 100 km atstumu nuo Utenos. Ačiū
Atsakyti
QUOTE(statybos bitė @ 2017 12 04, 19:16)
nebūsiu originali - labai prašau architektų, kurie Jums tiko ir įtiko, kontaktų smile.gif Būtų geriau +/- 100 km atstumu nuo Utenos. Ačiū


Mes nesiskundžiam Kubinis metras architektais iš Vilniaus, namą statom 80 km nuo Vilniaus. Kaip mes išsirinkom juos galit paiskaityti čia.
Atsakyti
Ačiū, pasirodo daugumai iš šio sąrašiuko aš jau parašiau. Bet va su Kubiniu metru kažkaip keistai gavosi. Užtikrino, kad statybos leidimo man nereikia (čia šiemet - o šiemet juk reikia bet kokiam gyvenamąjam), kitą klausimą irgi kažkaip sujaukė, kai paprašiau patikslinimo - tebelaukiu... Nusprendžiau, kad jei parašys, ok, jei ne - pati nebejudinsiu. Gal tiesiog nepavyko.
QUOTE(Dzūkiška pirkia @ 2017 12 04, 22:28)
Mes nesiskundžiam Kubinis metras architektais iš Vilniaus, namą statom 80 km nuo Vilniaus. Kaip mes išsirinkom juos

Atsakyti