Įkraunama...
Įkraunama...

Televizoriai - 8

QUOTE(inqele @ 2014 10 08, 13:44)
Ne kitas salis o yra punktas -kitos-,ant jo ir renkama.Patikrintas 100%,nes pas mane irgi Panasonic.


Na pagaliau - VEIKIA karsta.gif clap.gif . Ačiū už taiklų patarimą.

Tada dar šalutinis klausimas, bet galiu gyventi (nebūtini kanalai) ir su tokia problema:
keletas kanalų vistiek šnypščia, pvz. Deluxe Music.
Keičiant per Options mygtuką funkcija MPX yra Monofoninis arba Streofoninis (į keitimą nereaguoja).
Gal ir čia turit fintą ax.gif 4u.gif ?
Atsakyti
QUOTE(syri @ 2014 10 08, 19:15)
Na pagaliau - VEIKIA  karsta.gif  clap.gif . Ačiū už taiklų patarimą.

Tada dar šalutinis klausimas, bet galiu gyventi (nebūtini kanalai) ir su tokia problema:
keletas kanalų vistiek šnypščia, pvz. Deluxe Music.
Keičiant per Options mygtuką funkcija MPX yra Monofoninis arba Streofoninis (į keitimą nereaguoja).
Gal ir čia turit fintą  ax.gif  4u.gif ?

Atmintinai nepamenu,bet reikia ieskoti,kur yra saranka,analogine televizija, rankinis nustatymas,ten kazkur turi buti garso sistemos keitimas.Ten reikia pasirinkti kita garso sistema.Tiksliai neisvardinsiu,nes pas mane skaitmenine televizija.
Atsakyti
QUOTE(inqele @ 2014 10 08, 13:44)
Ne kitas salis o yra punktas -kitos-,ant jo ir renkama.Patikrintas 100%,nes pas mane irgi Panasonic.
Papildyta:

LG nerekomenduociau,nes labai letas valdymas.Jeigu aktualu ismanumas,tai reikia ziureti i Samsung nuo 6400 serijos-ju valdymas geriausias.Jei reikalingas geras vaizdas-ziureti i Panasonic-nuo 650 serijos.Is patyrimo-turiu du ismaniuosius tv,realiai nieko is ismaniuju funkciju nenaudoju,nes yra nesiojamas kompiuteris,kurio ne vienas ismanusis tv neatstos.


o galite tikslius modelius parasyti?..nes ju ne vienas..
busiu labai dekinga 4u.gif
o jei samsung ar panasonic?
Atsakyti
QUOTE(elvina44 @ 2014 10 08, 21:51)
o galite tikslius modelius parasyti?..nes ju ne vienas..
busiu labai dekinga 4u.gif
o jei samsung ar panasonic?

Is samsung 40H6400,Panasonic 42ASE650,42AS650.Vaizdo kokybe vienareiksmiskai-Panasonic.
Atsakyti
nusipirkom tel. SONY bravia KDL42W815BSAE2 , dabar norim klaviatūros tai buvom nusipirkę, bet netinka, nunešėm atgal, sako niekas jam netiks, pelė irgi netinka, kaip pikta, kai pirkom, sakiau, kad kartais bus reikalingas internetas. Gal kas žino kas gali tikt.
Atsakyti
QUOTE(darbė @ 2014 10 12, 16:16)
nusipirkom tel. SONY bravia KDL42W815BSAE2 , dabar norim klaviatūros tai buvom nusipirkę, bet netinka, nunešėm atgal, sako niekas jam netiks, pelė irgi netinka, kaip pikta, kai pirkom, sakiau, kad kartais bus reikalingas internetas. Gal kas žino kas gali tikt.

Sony interneto valdymas tik su tv pulteliu.
Atsakyti
Sveiki.
Koki modeli geriau pirkti?
SONY KDL42W815BSAE2
https://www.avitela....-kdl42w815bsae2

ar

LG 42LB670V.AEE
https://www.avitela....-lg-42lb670vaee
Atsakyti
kaip nuomones apie si tv: SONY 3D LED TV KDL-55W955

ar tiks jis mums ziureti gala internetine tv?
Atsakyti
QUOTE(inqele @ 2014 10 08, 22:10)
Is samsung 40H6400,Panasonic 42ASE650,42AS650.Vaizdo kokybe vienareiksmiskai-Panasonic.


peržiūrėjau šiuos, deja, man netilps į nišą...ką galėtumėt pasiūlyt 40"?
ir lyg kažkur skaičiau, kad dedant į nišą geriau skystųjų kristalų, o ne LED, kad nekaistų....

Labai laukiu rekomendacijų...o dėl išmaniųjų technologijų, tai nežinau..nebent kas pasikeitė, turėjau 7 klasės klasės samsungą prieš 3 metus pirktą, pinigų krūva, bet ten taip lėtai viskas veikė, kad man nervai nelaikė, nenaudojama buvo, nebent dabar jau tikrai šioj sritį pažengta į priekį....
Atsakyti
QUOTE(dives @ 2014 10 21, 15:21)
peržiūrėjau šiuos, deja, man netilps į nišą...ką galėtumėt pasiūlyt 40"?
ir lyg kažkur skaičiau, kad dedant į nišą geriau skystųjų kristalų, o ne LED, kad nekaistų....
Dabar visi televizoriai yra LCD, t.y. skystųjų kristalų. "LED"-ais tai tik merketingistai pirkėjams smegenis užkrušę.
Atsakyti
reikia televizoriaus , kaip ir visiems čia ax.gif , žiūrės moteriškaitė arėjanti 80 -uosius , taigi jokio smart ir išmaniujų technologiju , ir dar kaimuke , ko gero tik lietuviškas programas
ieškom 32'', ką galėtumėme nupirkti protingai blush2.gif ?
4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
ar verta ziureti i samsung 40 coliu?

ir kuo skiriasi modeliai

ue40h6500
ue40h6510
ue40h6670
ue40h6700

ir dar daug tarpiniu modeliu, 6690 67040 6750.... koki rinktis uz mazdaug 2k litu? prasau patarkit
Atsakyti