Įkraunama...
Įkraunama...

2001 m. gimusių paaugliukų

Keberiokšt, super idėja thumbup.gif ifauru, lauksim žinių. Dėk žydrų Kalėdų tai aš čia tik šiaip biggrin.gif Nieko žydro net netriu biggrin.gif
Atsakyti
Kazkaip pagalvojau, Minsko operas, Rygos, isbandem, o Kauno - nea.. . As asmeniskai nesu buvusi muzikiniame teatre blush2.gif Butu tikrai faina thumbup.gif Ten gi opereciu tiek pristatyta, mes Vilniuje dvi teturime, tik baletai ir operos. Operete lengvesnis zanras, kaip tik mums, mergaitems, turetu tikti.. Paziurim ir pacios repertuara, gal kris i akis kuris savaitgalis. As siulau Kaledu nelaukti, ir taip bus veiklos, imam lapkriti 4u.gif
Del zydros spalvos as pritariu, reiktu pasukti galva, ka cia nupirkti zydro blush2.gif Ale ir fainumas tame galvos sukime lotuliukas.gif

Labas rytas

P.S. Sugalvojau - bilietas i Zydraji Dunoju tiktu kaip sykis zydros spalvos temai lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Keberiokšt: 09 spalio 2013 - 06:28
keberiokst, superine dovana butu drinks_cheers.gif

labas rytas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vauga @ 2013 10 08, 19:30)
nugis greit greit man papasakokit  kuo jos tokios stebuklingos?  gal ir man reikia?  lotuliukas.gif urmu imtumem biggrin.gif maz pirkiniu kiek idedi, dvigubai tiek isimi? smile.gif

Tikrai verta pirkti. Labai patogios. Bent man labai gerai laiko(kas būna labai retai blush2.gif ). O susisuka i tokį ruloniuką. Aš kolegėm dovanų užsakiau. Tik ten iš tos parduotuvės labai ilgai siunčia doh.gif
Keberiokšt, pažiūrėk, jų visokių yra mirksiukas.gif Ir kvadratinių smile.gif
Atsakyti
Nera, nesupratau tavo posto - o kur dziaugsmas, kad prašomės pas tave miestan į svečius, pasimatyti norime??? g.gif g.gif g.gif g.gif g.gif g.gif
Aš dar į programą Čiurlionio muziejų įtraukčiau, jei laiko būtų unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(vasarėja @ 2013 10 08, 22:06)
oj, keberiokst, liuks, laiku prisiminei  thumbup.gif
skelbiam dabar bus laiko daugiau .

o as maiseliu visokiu turiu, tik vat daznai ir pasiimt pamirstu  biggrin.gif



as irgi noreciau tokiso tasytes, jei uzskainesit nepalikit ir manes ax.gif
Atsakyti
Nebėra nuolaidų tom tašikėm sad.gif, matyt vieną dieną buvo. NERA, kur dar matei tokių pirkti, a?

Dėl kalėdinio meeto, labai už thumbup.gif , dėl ekskursijos- norėč, ale... po gimdymo lb skauda nugarą, ir vieną koją, tai ilgi pasivaikščiojimai netinka sad.gif . Kitą sav. einu pas neurologą, žiūrėsim kokią diagnozę nustatys g.gif .
Atsakyti
QUOTE(Keberiokšt @ 2013 10 09, 09:04)
Nera, nesupratau tavo posto - o kur dziaugsmas, kad prašomės pas tave miestan į svečius, pasimatyti norime??? g.gif  g.gif  g.gif  g.gif  g.gif  g.gif
Aš dar į programą Čiurlionio muziejų įtraukčiau, jei laiko būtų unsure.gif

Man , kaip kaip žmogui ne prie meno, tašės svarbiau lotuliukas.gif


QUOTE(spaNguolė @ 2013 10 09, 09:38)
Nebėra nuolaidų tom tašikėm sad.gif, matyt vieną dieną buvo. NERA, kur dar matei tokių pirkti, a?


aš envirosax pirkau. Nors pažiūrėjau,jau mėnuo nuo paskutinio užsakymo praėjo, o dar neturiu net paskaičiavimo ax.gif Aš kaip tik komplektuką (4 tašytės) ėmiau, visoas skirtos dovanoms ax.gif
Spanguole, gal nervą kur užspaudė g.gif
Atsakyti
spanguole, manau jokios diagnozes g.gif
nugaros skausmas po gimdymo- labai daznai buna.
Atsakyti
Spanguole, tik mankšta tau padės. Aš jogos pratimais gydausi tokias problemas. Bet reikia daryti visą laiką, kad raumenys būtų stiprūs.
Atsakyti
arba baseinas 4u.gif
Atsakyti
Sutinku kad reikia mankštų, baseinų, nu bet taip sunku prisiversti cool.gif . Žiūrėsim ką gyd. pasakys, ką rekomenduos. Šiaip ir masažai turbūt nepakenktų rolleyes.gif .
Atsakyti