Įkraunama...
Įkraunama...

NT (ne)gadintojos & Co (37d.)

QUOTE(kufuke @ 2014 02 27, 17:45)
Trumpa mano gimdymo istorija..



Ačiū, kad pasidalinai bigsmile.gif O kokia mažulytė wub.gif
Atsakyti
Kufuke, nuoširdžiausi sveikinimai sulaukus savo Turtelio mirksiukas.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Carol @ 2014 02 25, 10:35)
nėra agliutinacijos, niekada nebuvo. tai vienai pažįstamai tai ir pirmą kart`ą darė su stimuliacija, man irgi ją siūlo, kaip suprantu. Vis ruošiuosi vietoje pas ginę nueiti, kad pastebėtų ciklą, tai gal pasidarysiu vėl hormonus ir pastebės ciklą. Gal ryt paskambinsiu smile.gif

As kur ejau, kur beklausiau visad pirma karta be stimuliacijos daro, stebi kaip beandinasi naturaliam cikle viskas, jei jame nepavyksta, tada labai nedidelem dozelem stimuliuoja ir vel ziuri. Man tai kazkaip labai jau nesklandziai stimuliavosi, folis visas peraugo, nuvaziavus gydytojas net nesuprato ar ovuliacija buvo ar ne, nes laisvo skyscio buvo,,, nu zodziu, gerai, kad gerai baigesi, nors vilciu nesuteike isvis, bet jau darem iui, kad jau buvau atvaziavus toki kelia. Nu vat rezultatui metukai jau yra biggrin.gif

QUOTE(kufuke @ 2014 02 27, 17:45)
Aciu wub.gif

Trumpa mano gimdymo istorija..

Nuvaziavau i ligonine, kai kazkur jau apie 5-6 valandas saremiavau, paziurejo saremiai stiprus, bet be reikalingo dar reguliarumo, paliko iki ryto.. nemiegojau, saremiavau, apie 4 val. isejo kamstis, o jau dydis jo blink.gif  doh.gif  biggrin.gif tada 6.30 nubego vandenys.. gausiai ju irg doh.gif  lotuliukas.gif kiek kart vis ziurejo, kaklelis 0cm atsidarymo doh.gif galiausiai apie 9 val. ryto paziurejo dar karta gydytojas, galvute zemyn nesileidzia, kaklelis vis dar 0cm, cia jau po 12 valandu saremiu, tada ir pasake, kad CP darys.. toliau viskas vyko labai greit, beveik nespejau issigast.. kraujo tyrimai, vaistai, laselines, peiliuku pagrazino per pilvo apacia, kur pjuvi darys, akusere issirinko is lagamino rubelius vaikusi, bucinys vyrui ir isveze.. kazko manes klausinejo pries epidura, kam alergiska, kokios ligos, sakau, kad nezinau, kad kas butu.. suriete, gavau epidura, tada jau pasidare karsta, oro truko, tai paprasiau ir kauke deguonies uzdejo.. vis liepe kojas pakelt, kai jau nebesugebejau, tada uzklojo zaliom marskom kazkokiom, isgirdau kaip gydytojas atejo, perklase kaip jauciuos, sako, jau tuoj tuoj, tada spaudimas pilvo srity, pora minuciu ir girdziu kaip verkia rekia mazoji mano..as dar sugebejau paklaust, ar tikrai mergaite.. blush2.gif  lotuliukas.gif dar po keliu minuciu atnese parodyt ir pabuciuot... tada paklause ar noreciau numigt, sutikau.. kai atsibudau jau veze mane i nauja palata, kur jau lauke dukryte ir vyras wub.gif  wub.gif  wub.gif Mazoji gime 2014 02 24, ryte 10.10, 3010g ir 50cm wub.gif
Tokia trumpa istorija wub.gif

Kokia mazyte wub.gif dar karta sveikinu!
Atsakyti
Aciu, merginos wub.gif
Atsakyti
Kaip planiukėms sekasi? ax.gif

Aš turėjau O kažkada šiom dienom, kadangi su MB porai sav buvom skirtinguose miestose, tai pataupėm grikiukų, sakiau tokios koncentracijos dar nesam mėginę, mažu kibs lotuliukas.gif laukiu atomazgos. Realiai pirmadienį turi mmm pareiti (bet aš jų labai nelaukiu, aišku). Baisiai nervoja, savaitę mm trunka, tada dvi savaites ramu, tada vėl iš naujo ratas sukasi blink.gif nu pyp nesikeikus, galvojau tik pirmi ciklai po gimdymo tokie bus, o jau kiek jų apturėjau, vis 23CD doh.gif IR DPO trumpa gaunasi, nes O būna apie 18CD, tai nu max max 7DPO tebūna unsure.gif nežinau nė ką daryti… Aplamai noriu MB grikiukus ištirti jau, gal reik sakyti, kad einam, pažiūrėsim kas ten bėra…

tyli rami tą mūsų temutė, norisi daugiau plepesių biggrin.gif plepam ploja.gif
Atsakyti
QUOTE(Fiorella @ 2014 03 17, 17:06)
Kaip planiukėms sekasi?  ax.gif

Aš turėjau O kažkada šiom dienom, kadangi su MB porai sav buvom skirtinguose miestose, tai pataupėm grikiukų, sakiau tokios koncentracijos dar nesam mėginę, mažu kibs  lotuliukas.gif laukiu atomazgos. Realiai pirmadienį turi mmm pareiti (bet aš jų labai nelaukiu, aišku). Baisiai nervoja, savaitę mm trunka, tada dvi savaites ramu, tada vėl iš naujo ratas sukasi blink.gif nu pyp nesikeikus, galvojau tik pirmi ciklai po gimdymo tokie bus, o jau kiek jų apturėjau, vis 23CD doh.gif IR DPO trumpa gaunasi, nes O būna apie 18CD, tai nu max max 7DPO tebūna unsure.gif nežinau nė ką daryti… Aplamai noriu MB grikiukus ištirti jau, gal reik sakyti, kad einam, pažiūrėsim kas ten bėra…

tyli rami tą mūsų temutė, norisi daugiau plepesių  biggrin.gif plepam ploja.gif


Linkiu, kad mm ir neateitu mirksiukas.gif bet tikrai trumpas ciklas g.gif o Duphastonas nepadeda ciklo prailgint? bent jau DPO? blush2.gif
Man toks durnas ispudis, kad man mm atejo.. Na, jau toks budingas tepliojimas/ kraujavimas pastarasias 3 dienas blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(kufuke @ 2014 03 17, 18:11)
Linkiu, kad mm ir neateitu mirksiukas.gif bet tikrai trumpas ciklas g.gif o Duphastonas nepadeda ciklo prailgint? bent jau DPO? blush2.gif
Man toks durnas ispudis, kad man mm atejo.. Na, jau toks budingas tepliojimas/ kraujavimas pastarasias 3 dienas blush2.gif  blush2.gif

Aš 8sav po CP vis su atsinaujinusiu kraujavimu būdavau mirksiukas.gif mmm atėjo 6mėn kai mažiui buvo. O tu maitini pati? Duphastono neverta man vartoti, kai MB grikiai negeri doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fiorella: 17 kovo 2014 - 22:06
FT4 11,65, TTH 0,82, kalio mažiau nei minimumas, šlapime leukocitų per daug. o tokią labai sveika jaučiausi lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Carol @ 2014 03 19, 23:21)
FT4 11,65, TTH 0,82, kalio mažiau nei minimumas, šlapime leukocitų per daug. o tokią labai sveika jaučiausi  lotuliukas.gif

O kokios normos? Slapime liaukocitu ir nuo maksties isskyru gali buti, tai jei nesergi, tikrai nevertas demesio reikalas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Fiorella @ 2014 03 23, 12:57)
O kokios normos? Slapime liaukocitu ir nuo maksties isskyru gali buti, tai jei nesergi, tikrai nevertas demesio reikalas mirksiukas.gif

TTH (norma 0,4 iki 4,0) pastojimui skaičiau, kad turėtų būti apie 1
FT4 norma (11,8 – 24,6) pastojimui apie 18 lyg turėtų būti.
Kaliui kelti kalio chlorido tabletes geriu, o šlapimo tyrimą kartosiu su nusipirktu indeliu, patarė gydytoja.
Atsakyti
QUOTE(Carol @ 2014 03 23, 16:45)
TTH (norma 0,4 iki 4,0) pastojimui skaičiau, kad turėtų būti apie 1
FT4 norma (11,8 – 24,6) pastojimui apie 18 lyg turėtų būti.
Kaliui kelti kalio chlorido tabletes geriu, o šlapimo tyrimą kartosiu su nusipirktu indeliu, patarė gydytoja.


kartok su nusipirktu rytinio slapimo viduriniaja daly nesk tyrimui, daryk tiesiai i indeli neperpilinek. mano akmiles buvo blogas slapimas kai is puodo perpyliau i induka, o ir tai ta puoda isvaliau su verdanciu vandeniu perpyliau. Kai padare tiesiai i induka viskas liuks
Atsakyti
QUOTE(archeologe @ 2014 03 24, 14:44)
kartok su nusipirktu rytinio slapimo viduriniaja daly nesk tyrimui, daryk tiesiai i indeli neperpilinek. mano akmiles buvo blogas slapimas kai is puodo perpyliau i induka, o ir tai ta puoda isvaliau su verdanciu vandeniu perpyliau. Kai padare tiesiai i induka viskas liuks

Dar tampona isidet glima, kad issyru nepatektu, man amzinai patenka ir leukocitus rodo, ar per kosmetini ta tamponiuka plonyti galima daryti prisidengus. Jei neprisidengiu visad leukocitu kosmosas biggrin.gif
Atsakyti