QUOTE(Kiipshiuke @ 2005 03 03, 01:27)
tai jus dabar man, zioplei , paaiskinkit - chna ir basma, kaip suprantu, yra is zoleliu. Tad kuo jiie skirias? Basma ir chna? Ar jie is vienodu zoliu ar is skirtingu? Ir dar... jei dazant su chna, nusiplaunantys plaukai lieka paryzeje, tai kokia buna su basma+chna dazytu plauku nusiplovusi spalva?
chna yra chna augalo sumalta zieve - augalinis 100 procentu naturalus dazas, kuri naudoja labai placiia visos Azijos moterys jau tukstancius metu. jis duoda plaukui apimti, sustorina ji (padengia tokia plevele), maitina, naikina net pleiskanas. po dazymo plaukai labai zvilga, atrodo sveiki. rekomenduojamos net chna kaukes tarkime, 5-10 min, jei nenori spalvos, duos truputlei atspalvio auksinio (cia ne sviesiems plaukams !!!), plaukai igaus fantastiska auksini zvilgesi, aisku, jei nera baisi nukankinti, tada vieno karto nepakaks, reikia bent keliu rezultatai, plius gydyti juos ir isvidaus reikia...
BASMA -Растительная краска для волос, которую получают из листьев индиго. Используется для окраски волос от каштанового до черного
cia yra straipsnis ivairiu specialistu nuomone, bet ji gana tendencinga, ty sako, jog gerai, bet pabrezia tuos minusus (ju galva, tai minusai), kurie jiems naudingi

pvz.: firmos, prekiaujancios dazias atstove...
http://www.beautytim.../beauty/1003096
mano nuomone, objektyviausia nuomone:
Жаудат Умеров, д.м.н., врач-трихолог
В последнее время в прессе появляется огромное количество публикаций, рассказывающих страшные истории об использовании натуральных красителей. Я считаю, что все это вымыслы или заказные материалы определенных косметических фирм. Потому что в действительности натуральное окрашивание дело, безусловно, полезное. Конечно, вряд ли оно может быть квалифицировано как серьезное лечебное средство, но в качестве профилактики и ухода за волосами применять его можно.
Во-первых, натуральные красители оказывают положительное влияние на кожу головы. Они снимают воспаление и улучшают кровоснабжение. Во-вторых, они хорошо действуют на сами волосы, укрепляя луковицу и сам ствол.
В отличие от окислительных красок натуральные красители не разрушают волосы и значительно реже вызывают аллергию.
Конечно, не стоит воспринимать подобные процедуры в качестве панацеи от всех болезней. Тем более что натуральное окрашивание все-таки дает легкий подсушивающий эффект. Поэтому я бы с уверенностью рекомендовал его обладательницам жирных волос и не советовал бы использовать женщинам с ломкими и сухими волосами.
MANO PASTEBEJIMAS - TURITE BUTI TAMSIAPLAUKES, PLIUS JEI ESATE PRISIRISUSIOS PRIE KOKIOS NORS SPALVOS, KURIA GALIMA ISGAUTI SU SIAIS DAZAIS, VISKAS GERAI, BET JEI MEGSTATE KEISTI DAZNIAU PLAUKU SPALVA, SIE DAZAI TIKRAI NE JUMS.
o del gasdinimo zalia spalva
as kas pora mnesiu svisinu sruogas, po to dazau chna, nei karto man nesigavo zalia nei melyna spalva. bet tai individualu, tas periodas, per kuri chna ar basma nusiplauna ir jau nebereaguoja su cheminiais dazais priklauso nuo to, kiek sie dazai isigere i plauka.
nes mano gimineje, siais dazais naudojamasi visa gyvenima, buvo bandymu nuklysti naudoti brangius cheminius dazus su visokiais aliejukais, ampulemis regeneruojanciomis - slamstas, tokio rezultato kaip su siais dazais nebuvo. tik jie truputi sausina plauka, kaip pastebejo tas gydytojas, tad be belzamo neapseisite. bet koks rezultatas
Mane maciusios forumietes gyre