Įkraunama...
Įkraunama...

Nagu Priauginimas

Man irgi pirmasis klausimas iskilo - kaip su tookiais isgyventi biggrin.gif Bet grozis tai nepakartojamas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunta @ 2014 01 18, 18:41)

va cia tai parodei, ka sugebi thumbup.gif
o mano pirma mintis buvo: "Taigi jos i lektuva neileis uz ginklu nesiojima lotuliukas.gif "
Atsakyti
Sunta thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
gal galit pakomentuot,ar verta ? kaina 440,-


user posted image
sūdėtis :
Builder Clear Gel - 0.5oz / 15g
· Builder Blush Gel - 0.5oz / 15g
· Body Builder French Pink Gel - 0.5oz / 15g
· Body Builder Cover Pink - Warm Gel -0.5oz/15g
· Finish Clear Gel - 0.5oz / 15g
· Body Builder Soft White Gel - 0.24oz / 7g
· Radiant White Sculptor Gel - 0.24oz / 7g
· Brush On French White - 0.24oz / 7g
· Sangria #82 Color Gel - 0.24oz / 7g
· Rainbow Sparkle Glitter Color Gel - 0.24oz / 7g
· Sani - Pure Spray - 2oz / 59mL
· Nailpure Plus - 2.4oz / 70mL
· Cleanse - 2oz / 59mL
· Nail Wipes - 10Ct
· Vanish Cuticle Dissolve - 0.5oz / 15g
· Balance Bond (Acid-Free) Primer- 0.23oz / 7mL
· #5 Touch Tip (Oval) Brush
· Balance Clear UV Gel Forms - 30Ct
· Elation! Clear Nail Tips - 50Ct (asst. #1-10)
· Elation! White Nail Tips - 50Ct (asst. #1-10)
· Elation! Natural Nail Tips - 50Ct (asst. #1-10)
· Polybond Adhesive Clear - 0.23oz / 7mL
· Endurance 100/100 Grit File
· Endurance 150/150 Grit File
· Endurance 180/180 Grit File
· Endurance 180/240 Grit Buffer
· Lavender Block Buffer
· Glaze 'n Go - 0.23oz / 7mL
· Nurture Oil - 0.5oz / 15mL
· Beyond the Basics DVD
· Instructions & Cautions
Atsakyti
QUOTE(Grantee @ 2014 01 20, 20:33)
gal galit pakomentuot,ar verta ? kaina 440,-

Pusę daiktų iš vis nereikalingi, o dar pradžiai..kai kurių gelių net nežinosit kam naudot, be rimtų kursų. Tipsų kad prikrauta, jų net už dyką niekam nebereik biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rogrinta @ 2014 01 20, 20:44)


rogrinta, kurioje Vilniaus vietoje darbuojiesi….? noreciau pabandyti,pas tave…
Kiek grazinausi- niekas neitiko doh.gif Nesu labai reikli, bet matyt ant chalturos papuldavau….ejau ir i namus, ir i salonus-kolkas dar neradau pas ka apsistoti-esu paieskose ax.gif
ar atsirastu kokia vietele vasario menesi? 4u.gif 4u.gif 4u.gif nesvarbu kuria diena rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ema(.)(.): 20 sausio 2014 - 21:51
Isgyventi isgyvenu, sunkiai. letai.. ir tai uzsikabinu uz kur nors, sian ikisau i kisene ranka ziedas uzkliuvo rodomasis pirstas uzkliuvo, nagutis nuo kutikules atlipo iki puses, susiraukiau, tai paprasiau drauges super kliju, zinau, kad labai negerai, bet reikia isgyventi iki atostogu pabaigos biggrin.gif
bet tokiu batu uzsisegimus, korteliu istraukimus is pinigines tai palieku savo antrajai pusei biggrin.gif nes nesiseka man teip. Grazu labai, bet nepraktiska smile.gif priprantama, bet daug ko reikia atsisakyti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunta @ 2014 01 21, 01:52)
Isgyventi isgyvenu, sunkiai. letai.. ir tai uzsikabinu uz kur nors, sian ikisau i kisene ranka ziedas uzkliuvo rodomasis pirstas uzkliuvo, nagutis nuo kutikules atlipo iki puses, susiraukiau, tai paprasiau drauges super kliju, zinau, kad labai negerai, bet reikia isgyventi iki atostogu pabaigos biggrin.gif
bet tokiu batu uzsisegimus, korteliu istraukimus is pinigines tai palieku savo antrajai pusei biggrin.gif nes nesiseka man teip. Grazu labai, bet nepraktiska smile.gif priprantama, bet daug ko reikia atsisakyti smile.gif

Nu va, o man su tokiais gerai gyvenasi, kai nusitrumpinau į kvadratukus, pradėjau visur daužyt, nes nebesaugojau biggrin.gif Man MB pats nagus nukapotų,jei jo pagalbos prašyčiau dėl jų lotuliukas.gif Praktikos tik tau trūksta, aš tai viską su jais sugraibau. Vat jei būtų tokio ilgo kvadratiniai, tada jau py... doh.gif
Atsakyti
Merginos padekit!!!!!!!!!!!! Pasikeiciau lemputes ir gelis kartais stingsta kartais ne! Nesuprantu kas darosi verysad.gif

Drauge isvaziuoja, tai teko papildyma jai daryti dar nebaigus kursu, tad labai nepeikit... smile.gif Gal ir nederetu jusu, profiu, akimis ziurint girtis, bet man patinka smile.gif Neskaitant to, kad peledziukus du kartus reikejo piesti, nes spalvotas gelis neuzdziuvo.. o paskui dar ant dvieju pirstu ir stiklas... sad.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DiStyle: 21 sausio 2014 - 19:34
QUOTE(DiStyle @ 2014 01 21, 19:33)

g.gif tai gal kas paciai lempai, kokie kontaktai pareje g.gif O peledziai kokie faini wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(DiStyle @ 2014 01 21, 19:33)
Merginos padekit!!!!!!!!!!!! Pasikeiciau lemputes ir gelis kartais stingsta kartais ne! Nesuprantu kas darosi  verysad.gif



visai neblogai kaip savamokslei 4u.gif tik kad kiek imatau kamufliazas persisviecia g.gif
o del lempuciu, tai gal lempai kas g.gif garantijos nera? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunta @ 2014 01 18, 03:27)
Nuo kada Egidija duoda rinkinukus? o.O

Galbūt klaidingai supratau merginos klausimą, as supratau, kad klausia tiek apie nocturne tiek apie Egidija smile.gif as parašiau apie nocturne ne apie Egidija. Pas Egidija tik kol mokais duos viska veliau baigus reikia pirktis pačiai smile.gif sorry jei ka suklaidinau
Papildyta:
QUOTE(Grantee @ 2014 01 20, 19:33)
gal galit pakomentuot,ar verta ? kaina 440,-
user posted image
sūdėtis :
  Builder Clear Gel - 0.5oz / 15g
· Builder Blush Gel - 0.5oz / 15g
· Body Builder French Pink Gel - 0.5oz / 15g
· Body Builder Cover Pink - Warm Gel -0.5oz/15g
· Finish Clear Gel - 0.5oz / 15g
· Body Builder Soft White Gel - 0.24oz / 7g
· Radiant White Sculptor Gel - 0.24oz / 7g
· Brush On French White - 0.24oz / 7g
· Sangria #82 Color Gel - 0.24oz / 7g
· Rainbow Sparkle Glitter Color Gel - 0.24oz / 7g
· Sani - Pure Spray - 2oz / 59mL
· Nailpure Plus - 2.4oz / 70mL
· Cleanse - 2oz / 59mL
· Nail Wipes - 10Ct
· Vanish Cuticle Dissolve - 0.5oz / 15g
· Balance Bond (Acid-Free) Primer- 0.23oz / 7mL
· #5 Touch Tip (Oval) Brush
· Balance Clear UV Gel Forms - 30Ct
· Elation! Clear Nail Tips - 50Ct (asst. #1-10)
· Elation! White Nail Tips - 50Ct (asst. #1-10)
· Elation! Natural Nail Tips - 50Ct (asst. #1-10)
· Polybond Adhesive Clear - 0.23oz / 7mL
· Endurance 100/100 Grit File
· Endurance 150/150 Grit File
· Endurance 180/180 Grit File
· Endurance 180/240 Grit Buffer
· Lavender Block Buffer
· Glaze 'n Go - 0.23oz / 7mL
· Nurture Oil - 0.5oz / 15mL
· Beyond the Basics DVD
· Instructions & Cautions

Turiu as ji nedaug naudota smile.gif galiu perleisti už sutartine kaina smile.gif firma ši nebloga smile.gif nebus rinkinuke tik dildziu, odeliu aliejuko ir to removerio odeliu ( jau gavau be jo) visa kita lyg ir yra naudota minimaliai nes kai pirkau jau turejau savo mėgstama geli tai prie šio nebeprisitaikiau smile.gif bet yra kamufliazas kaip pradedanciajai neblogas variantas tik ne už 440lt aišku.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saldzioji18: 22 sausio 2014 - 13:49