Įkraunama...
Įkraunama...

Slidinėjimas 2013

QUOTE(Koste @ 2013 12 02, 12:23)
Austrijoje maistas mums patinka, o kas dievina itališką virtuvę-pilna ten ir itališkų restoranų  smile.gif 



Sitas teiginys tinka tiems, kas nera ragave tikro italisko maisto Italijoj arba nenusimano apie maista. Pati gyvenu Vokietijoj, esu daugkart buvus Austrijoj ir galiu pasakyti, kad Vokietijos/Austrijos italisku restoranu maisto nesulyginsi su tikrosios Italijos nei is tolo. Pagal jusu teigini, tai ir Lietuvoj yra italisku restoranu, o kam kazkur vaziuot biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo byebyelondon: 03 gruodžio 2013 - 08:56
QUOTE(byebyelondon @ 2013 12 03, 08:54)
Sitas teiginys tinka tiems, kas nera ragave tikro italisko maisto Italijoj arba nenusimano apie maista. Pati gyvenu Vokietijoj, esu daugkart buvus Austrijoj ir galiu pasakyti, kad Vokietijos/Austrijos italisku restoranu maisto nesulyginsi su tikrosios Italijos nei is tolo. Pagal jusu teigini, tai ir Lietuvoj yra italisku restoranu, o kam kazkur vaziuot biggrin.gif



Esu buvusi Italijoje ne vieną ir ne keturis kartus. Žinau kas yra itališka virtuvė, ja domiuosi, bet nereikia lyginti šalies virtuvės slidinėjimo kurortuose ir šalies virtuvės apskritai. Italijos slidinėjimo kurortuose maistas, palyginus su Austrijos slidinėjimo kurortais yra tikrai blogesnis. Ok, busiu objektyvi-toks jis atrodo man ir mano slidinėjimo kompanijai smile.gif
Man būtų liūdna jei koks užsienietis LT virtuvę vertintų pvz pagal Palangos barų patiekalus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Koste @ 2013 12 03, 10:11)
Esu buvusi Italijoje ne vieną ir ne keturis kartus. Žinau kas yra itališka virtuvė, ja domiuosi, bet nereikia lyginti šalies virtuvės slidinėjimo kurortuose ir šalies virtuvės apskritai. Italijos slidinėjimo kurortuose maistas, palyginus su Austrijos slidinėjimo kurortais yra tikrai blogesnis. Ok, busiu objektyvi-toks jis atrodo man ir mano slidinėjimo kompanijai smile.gif
Man būtų liūdna jei koks užsienietis LT virtuvę vertintų pvz pagal Palangos barų patiekalus doh.gif

Tie, kas moka fine dining maisto kaina, toki ir gauna-nesvarbu ar slidinejimo kurorte, ar Palangoj. As apie papigiaiskas skylutes nesnekejau.
Atsakyti
QUOTE(Koste @ 2013 12 02, 12:23)

Važiuojant savo mašina, sustoji pavalgyt, į tualetą, šiaip pramankštint kojas, kur tau norisi. ... Autobane visi važiuoja greitai ir aš nematau čia kažkokios tragedijos, o dėl naktinio vairavimo, tai čia pasirinkimo reikalas, ar tu miegi viešbutyje ar tu varai per naktį.

O jei į temą, nes tema turbūt apie tai kur geriausia slidinėt  smile.gif  Tai mūsų šeimos favoritė yra Austrija.

Pritariu kelionei ir šaliai. thumbup.gif
Keliauji savo mašina, esi nuo nieko nepriklausomas, kainos skirtumas nuo agentūrų tikrai didelis (važiuojam 4, išleidžiam viskam apie 1600 žmogui, mes nuomojam inventorių, gal kas turi savo, tada kitaip dėliojasi sumos).
Austrija arčiausiai (na su Slovakija nelyginu), tvarka apartamentuose - kokius užsakei, tokiu gavai. Trasos puikiausios.
Bet juk kiekvienas dėlioja kaip jam patogiau ir geriau. Svarbu kad visi norintys smagiai paslidinėtų mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(byebyelondon @ 2013 12 03, 15:36)
Tie, kas moka fine dining maisto kaina, toki ir gauna-nesvarbu ar slidinejimo kurorte, ar Palangoj. As apie papigiaiskas skylutes nesnekejau.


Palangoje gero maisto reikia paieškot, o jei užeini į pirmą pasitaikiusią-greičiausiai gausi šlamšto kepto pernykščiame aliejuje.
Italai iš principo nesupranta mūsų valgymo ritmo, todėl Italijos slidinėjimo kurortuose, kur gali gauti pavalgyti bet kada (o mes važiuojame su vaikais, tai mums netinka jų vakarienės metas), tik išimtinais atvejais susidursi su gera itališka virtuve. Austrijoje yra kitaip. Bet vėlgi kartoju, tai yra mano nuomonė ir nereikia čia prunkštauti apie "papigiaiskas skylutes" ir pan. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(santi @ 2013 11 28, 20:52)
o cia su maitinimu? ir koks kurortas?
Mes pernai vaziavom i Austrija su savo auto, kelione su nakvyne pakeliui. Tai kainavo 1500 Lt zmogui - cia jau iskaiciuota kelione, nakvyne atskiruose apartamentuose, pilnas maistas, iskaitant maista kavinese, slidziu nuoma, ski paso mokestis. Kurortas susidejo is keliu kalnynu, kuriu trasu ilgis  buvo virs 200 km. smile.gif



Galima truputi tuos skaicius pakomentuoti? nes as uz tie ir noriu smile.gif (man su savo inventoriu tai dar pigiau butu). nes as darau samata austrijai tai netoliu 2000 gaunasi. Pataisykit mane:

skaiciuoju zmogui jei vaziuojam keturiese.
Ski pasas ~700 LT
Gyvenimas ~500 Lt
Kelione zmogui ~ 300
2 nakvynes pakeliui ~100
jau 1600 gaunas, o dar maitinimas?

Aš moku pigiai keliauti bet slidineti i Alpes man uz 1500 zmogui gaila neiseina.
Atsakyti
QUOTE
Aš moku pigiai keliauti bet slidineti i Alpes man uz 1500 zmogui gaila neiseina

ax.gif Man irgi nesusidėlioja mažiau nei 2000. g.gif
Atsakyti
QUOTE(wytc @ 2013 12 06, 10:39)
Galima truputi tuos skaicius pakomentuoti? nes as uz tie ir noriu smile.gif (man su savo inventoriu tai dar pigiau butu). nes as darau samata austrijai tai netoliu 2000 gaunasi. Pataisykit mane:

skaiciuoju zmogui jei vaziuojam keturiese.
Ski pasas ~700 LT
Gyvenimas ~500 Lt
Kelione zmogui ~ 300
2 nakvynes pakeliui ~100
jau 1600 gaunas, o dar maitinimas?

Aš moku pigiai keliauti bet slidineti i Alpes man uz 1500 zmogui gaila  neiseina.

Mes slidinejom ne 6 dienas, o 5 dienas, be to vaziavome low season - kovo menesi. Vaziavom 4-iese ir zmogui gavosi
apgyvendinimas apie 345
Kuras ir keliu mokesciai 225
ski pasas visam Lungo regionui 590
1 nakvyne zmogui 50
vezamas maistas ir alkoholis - 100
vietoje isleidom papildomai perkant maista bei islaidos kavinese - apie 250 Lt
viso 1560 Lt.
Kadangi taip gavosi, kad iranga mums nekainavo, tai si karta pasiseke, bet draugai, kurie vaziavo kartu nuomavosi iranga LT, tad gavosi vienam zmogui 150 Lt.
Kadangi taip gavosi, kad tais metais biudzetas buvo labai krizinis, teko suktis ir galvoti kaip ir kur ivairiais budais sutaupyt. Alkocholi pirkomes is anksto ir tik kai budavo nuolaidos, maista vezemes grieztai susirasius visos savaites meniu, kad neprisipirkti nereikalingu dalyku.
Pagrinde susitaupe, kad slidinejom ne 6, o 5 dienas, kad vaziavome low season, bei vaziavom i viena artimiausiu pagal atstuma kurorta Alpese. Gyvenome tikrai ne ant trasu, iki ju vaziuodavom automobiliu, bet apartamentai buvo su dviem miegamaisiais bei svetaine.
Sniego buvo tikrai pakankamai, dvi dienas netgi gana smarkiai snigo. Viena diena buvo gana silta, tai apacioje sniegas i antra dienos puse jau buvo labai lipnus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo santi: 06 gruodžio 2013 - 22:00
Atsiprašau, kad čia įmetu, bet gal kuriai mamai aktualu bus. bigsmile.gif
Parduodu visiškai NAUJĄ , 7m -8m berniukui, su etiketėmis Tresspass striukę
slidinėjimui/ aktyviam buvimui lauke. Su reikalingom gumom apačioj nuo sniego ir kvėpuojančiom membranom (Windproof, waterproof, heat insulation), lengva ir nevaržanti judesių. Raudona su mėlynu. Pirkau per išpardavimą ir prašokom dydį. Mokėjau 15 eurų plius atsiuntimas, norėčiau 50 lt.
Rašykit až- atsiųsiu nuotraukų. Kaunas.
Atsakyti
gal kas esat buve austrijoj St.Anton am Arlberg?
pasidalinkit ispudziais
Atsakyti