Įkraunama...
Įkraunama...

Kur švęsti vestuves Vilniuje ir jo apylinkėse

QUOTE(amalta @ 2015 12 10, 10:25)
Europos parko restoranas:

Dėl kainos sunku pasakyti, nes nežinome kokius patiekalus pasirinksite, kiek laiko truks šventė. Apytiksliai 1 žmogui reikėtų skirti apie 55 Eurus (terasos/salės nuoma, šalti užkandžiai, salotos, karšti patiekalai, saldumynai, gaivieji, karštieji, alkoholiniai gėrimai).

Visi svečiai galės įvažiuoti ir parkuotis nemokamai šalia terasos esančioje automobilių stovėjimo aikštelėje.Kviečiame atvažiuoti į Europos parką, pamatysite terasą, salę, viską aptarsime, galėsime sudaryti Jūsų šventei meniu.
Kai planuosite atvažiuoti, parašykite, suderinsime laiką.
Šitas man buvo Nr. 1 svajonių vieta, tačiau  jau buvo užimtas mūsų pasirinkta diena:(

Vila Alicante:

1 svečiui šalti užkandžiai, salotos, pasitikimo ir alaus, vyno užkandžiai, karštas patiekalas, saldus stalas (vaisiai ir tortas), gaivieji ir karšti gėrimai, puošnūs kėdžių užvalkalai, salės paruošimas (salės nuoma) nuo 40 €,papildomai alkoholiniai gėrimai ir viršvalandžiai po 23 val. 1 val./45 €,galutinė kaina 1 asm. ~ 50-60 €.,
Irgi galvojome apie šitą, tačiau apžiūrėjus gyvai hmm didele teritorija kurioje yra pliažas, kitos salės, pirtis, suabejojau kad vasara tikrai bus viskas užimta ir bus didele tikimybe, kad sventė nebus labai privati:(

Stirnių malūnas:

Malonu,kasd domitės mūsu restoranu.

Tokiam svečių skaičiui yar tinkama „Pobuvių“ salė.Kuri talpina 40asm-45asm.

“Krepšelis” 1 asmeniui 35 EUR į tai įeina karštas patiekalas,šalti patiekalai,gaivieji gėrimai,vaisiai, bei 0.5L alkoholinių  gėrimų asmeniui. Tortu ir floristika užsakovai pasirūpina patys.

Salės nuoma 600Eur.

Viršvalandžiai nuo 1:00 val. Nakties 60 EUR /val.

Visa kita informacija suteikiama susitikimo metu, pasiūlymas ruošiamas pabendravus su užsakovais,nes mes stengiamės prisitaikyti prie Jūsų noru ir poreikių.
Mūsu yra pilna stalu serviracija,1  kėdės užvalkalas 3eur. Garso įranga pasirūpina muzikantai arba DJ. Pantono nuoma 600EUR.

Kažkaip keistai pasirodė ta salės nuoma, ir dar tokią sumą... atmetem
Crown plaza:

Mūsų sąlygas matote žemiau:
1. Maisto kaina vienam svečiui prasideda nuo 45,00 EUR. Už šią kainą skiriama apie ~0,9 kg. maisto (įskaitant saldumynus (gaminame patys) ir vaisius), meniu derinamas su Jumis atsižvelgiant į visus Jūsų poreikius bei pageidavimus; išklausę pageidavimus, paruošiame preliminarų meniu, kuris kinta pagal Jūsų pageidavimus ir norus.
2. Alkoholinių gėrimų kaina  - didmeninė kaina (parduotuvė be akcijos) + 7,50 EUR imant 0,7 l talpą (savų gėrimų atsivežti neleidžiame).
3. Nuo 24:00 val. taikomas 100,00 EUR/val. restorano nuomos mokestis; švęsti (muzika gali groti) galite nors ir iki ryto, nuoma skaičiuojama pagal faktą.
4. Stalų apipavidalinimas (užvalkalai, kaspinai, mini meniu.....) –  nuo 75,00 EUR. (gėlės į šią kainą neįskaičiuotos).

Jaunavedžiams dovanojame verslo tipo kambarį.
Svečiams - standartinis dvivietis kambarys su pusryčiais - nuo 65,00 EUR verslo tipo - nuo 80,00 EUR (kaina priklauso nuo užimtumo) (esant poreikiui).
Konkretus pasiūlymas (pagal anksčiau įvardintas sąlygas) ruošiamas pasirašius sutartį ir sumokėjus avansą (300,00 eur.).
Jei mūsų sąlygos Jums yra priimtinos, kviečiame užsukti ir vietoje aptarti galimo pobūvio detales.

Park Vila:

Mūsų restoranas yra labai jaukus, ir erdvus, 40-50 žmonių jis tinka idealiai, tačiau talpina iki 54. Virtuvė yra europietiška, labai skani. Šventės kaina priklauso nuo Jūsų biudžeto, tačiau jis turėtų būti ne mažesnis kaip 60 Eur vienam asmeniui. Kaina priklauso nuo pasirinkto meniu maisto ir gėrimų bei kitų smulkmenų. Esant pakankamam žmonių kiekiui (nuo 35 žm.) mes nemokamai suteikiame ne tik restorano didelę salę, o viso restorano patalpas (didžioji salė, mažoji, terasa ir pan.), todėl Jūsų šventė bus visiškai uždara ir erdvi. Svečius galime susodinti prie vieno bendro arba atskirų apvalių staliukų. Turime ir puikių tortų pasiūlymų, tortas, kaip ir alkoholis perkamas tik iš mūsųViršvalandžiai po 00 val. kainuoja 58  Eur/val. Šventė gali tęstis iki 2 val nakties. Nuomos mokesčio už sales įprastai nėra, nebent žmonių kiekis būtų labai mažas.Maloniai kviečiame Jus atvykti pas mus į susitikimą, kur galėsite apžiūrėti restorano salę. Norėdami susipažinti su meniu, detaliau aptarti Jūsų šventes kainą ir visas smulkmenas turėtumėte susitikti su mūsų vadovu. Mūsų restoranas įsikūręs ypatingai gražioje vietoje, gamtos apsuptyje, mūsų virėjai ir patiekalai yra ypač aukšto lygio.  Jeigu jums patiks, siūlome nedelsti ir rezervuoti įnešant avansą (250 Eur), kadangi rezervacijų gauname daug ir po kurio laiko Jūsų išsirinkta data jau gali būti užimta. Mes dirbame visą parą, todėl atvykti pažiūrėti patalpų galite bet kada.

Stalų papuošimas ir serviravimas įeina į kainą. Kėdžių papuošimas užvalkalais kainuoja papildomai 3 EUR žmogui.
Dubingių žirgynas:
Malonu, kad susidomėjote mūsų restoranu.
Vasaros metu galime pasiūlyti kelis variantus:
- šventę prieplaukoje lauke;(nuoma 3-4 valandos- 1000,00 eur.; visai dienai 2500,00 eur.)
- terasoje(nuoma (1000,00 eur.);
- ir pačiame restorane (nuoma 1000,00 eur.).
Galime pasiūlyti papildomų paslaugų:
- pasivažinėjimą vestuvine karieta 1h 98,00 eur.
- žirgo nuoma fotosesijai  90,00 eur.

Le vivier Trakai

Dėkojame Jums už suteiktą mums galimybę pasiūlyti savo paslaugas Jūsų šventei. Džiaugiamės, kad svarbiausioms Jūsų šventėms domitės restoranu „Le Vivier Trakai".
Tai puiki vieta vestuvėms, tiek viduje, tiek terasoje su nuostabiu vaizdu į Trakų pilį.
Restorano nuomos kainas rasite pasiūlyme, į kainą įskaičiuota restorano nuoma nuo 16:00 val. iki 02:00 val.
Šventinės vakarienės kaina asm. nuo 35 Eur. (1 karštas patiekalas ir 860 gr. šaltų užkandžių asmeniui).

Atsižvelgdami į išsakytus pageidavimus, paruošėme Jums preliminarų pasiūlymą 35 asm. tam, kad galėtumėte įvertinti renginio sąmatą ir susipažinti su kainomis. Žinodami daugiau informacijos galėsime paruošti išsamesnį pasiūlymą.
Su malonumu pasirūpinsime smulkiausiomis Jūsų šventės detalėmis, jos išskirtinumu, bei gardžiomis vaišėmis. Esame lankstūs ir jeigu pasiūlymas Jums ne visai tinka, būtinai informuokite, įvertinsim galimybes, kad atitikti Jūsų poreikius.

Apvalau stalo klubas Trakai :

abai malonu, kad domitės mūsų svetingumo paslaugomis ir vieną gražiausių savo švenčių svarstote patikėti mums.Jūsų nurodytai datai ir planuojamam svečių skaičiui galime pasiūlyti:

Restorano salę: http://www.asklubas....storanas-2.html

BONA Lounge salę: http://www.asklubas....ona-lounge.html

Angliško stiliaus Bibliotekos salę: http://www.asklubas....biblioteka.htmlMūsų salėms nuomos mokestis netaikomas. Uždarant salę privačiai šventei, svečiai įsipareigoja, maistui bei gėrimams išleisti nustatytą minimalią sumą – uždarymo biudžetą.

Restorano salės uždarymo biudžetas šeštadieniais – 2320 €.

Jei privačiai pageidaujate ir lauko terasos, uždarymo biudžetas papildomai yra –šeštadieniais – 870 €.

BONA Lounge salės uždarymo biudžetas šeštadieniais – 2320 €.

Jei privačiai pageidaujate ir lauko terasos, uždarymo biudžetas papildomai  šeštadieniais – 2030 €.

Angliško stiliaus Bibliotekos salės uždarymo biudžetas šeštadieniais – 1015 €Plaustas ant Galvės ežero yra vienintelė mūsų erdvė, turinti nuomos mokestį – 430 € / 3val. Papildoma valandos kaina yra 105 € / 1 val.

Visas užsakytas maistas bei gėrimai pateikimui plauste yra skaičiuojami papildomai ir į nuomos kainą neįeina.

Rezervaciją būtina patvirtinti avansu, iš karto, kai tvirtai apsispręsite švęsti pas mus, tačiau ne vėliau nei likus 30 d iki šventės datos. Avanso suma – 50% uždarymo biudžeto sumos.
Forum palace Tereza:
Bendra informacija:
Tam, kad uždaryti visą restoraną bendra sumata turi buti 3000 eu., jeigu Jums užtektu  tik dalies (galime atitverti su širmomis) kaina asmeniu yra nuo 55 eu (priklausomai nuo pasirinkto maisto ir gėrimų).  Į kainą ieina svečių pasitikimas, šaltas užkandis, karštas patiekalas, furšetinis stalas, saldus stalas, gaivieji bei alkoholiniai gėrimai. Papildomos išlaidos : viršvalandžiai po 02val – 73 eu., stalų papuošimas bei kedžių užvalkalų nuoma.

Trakų galvė:
Labai malonu kad domitės mūsų restoranu..
Štai mūsų paslaigų kainos.
Maistui rėiktų skirti nuo 32 eurų svečiui.Į šią kainą įeina 13-15 rūšių šaltųjų patiekalų ir vienas karštas patiekalas.
Gaiviuosius gėrimus rėikia imti iš mūsų.Akoholinius gėrimus  ( išskyrus alų ) galima atsinešti savo.
Salės nuoma iki 23 val. 250 eurų ,po 23 val. 26 eurai už kiakvieną pap. valandą.Saldų stalą galite atsivežt savo.
Rezervacijos mokestis yra 250 euru.
Laisvos dienos rugpjūčio mėn. penktadieniai 5 ,12, 19, 26 ir šeštadieniai  6,13,
20 diena yra laisva tik didžioji salė.
Dėl išsamesnės informacijos galit kreiptis  tel. 861857191

Steak house hazienda

Pas mus nuomos mokesčio nėra, Jūs mokate už tai, ką užsakote šventės metu. Yra terasa. Yra galimi įvairūs variantai sedimai vakarienei / furšetui / santuokos ceremonijai / sveikinimų priėmimui po ceremonijos. Kiekvienas meniu pasiūlymas yra derinamas individualiai.

Preliminariai vestuvių vakarienės kaina būna 35-50 Eur svečiui, priklausomai nuo Jūsų pageidavimų. Pridedu Jums mūsų turimus meniu bei kelias nuotraukas.

Alkoholiniai gėrimai būtų tik iš mūsų. Tortas gali būti Jūsų užsakomas pas kitus tiekėjus.

Restorano apatinė erdvė yra dalinai perskirta, vienoje pusėje talpiname iki 33-35 svečių (3stalai), kitoje vienas bendras stalas iki 22 svečių.

Restoranas dirba iki 24:00val, vėliau yra skaičiuojami viršvalandžiai - 60Eur/val.

Galime rekomenduoti floristus, šventės dekoratorius, planuotojus, koordinatorius, DJ, su kuriais mes bendradarbiaujame ir galime pasitikėti.
gal kam bus naudnga smile.gif
Papildyta:
Tony resort ir villon atsiunte atskirai  (neišeina cia patalpint jei kam idomu raštu AŽ el.paštą atsiusiu)


o iš Kairėnų atsakymo nebuvo?
Atsakyti
Kairėnus pasirinkom savo šventei, sąlygos min sąmata 2200 naujos valiutos, plius bilietus svečiams įėjimo į parką atskirai pirktis iš sodo administracijos.
Atsakyti
QUOTE(amalta @ 2016 06 14, 14:54)
Kairėnus pasirinkom savo šventei, sąlygos min sąmata 2200 naujos valiutos,  plius bilietus svečiams  įėjimo į parką atskirai pirktis iš sodo administracijos.


O gal galima būtų daugiau informacijos - kokia kaina žmogui, ar yra nuomos mokestis, už ką papildomai ima mokesčius ir pan.? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(libekuzi @ 2016 06 27, 16:58)
O gal galima būtų daugiau informacijos - kokia kaina žmogui, ar yra nuomos mokestis, už ką papildomai ima mokesčius ir pan.? smile.gif

Parasykit i pm savo e mail atsiusiu samata kuria mums paskaiciavo, siaip geriausiai jiems parasyt( kai ieskojau sisip visiems is eiles rasiau mailus ir atradysavo apie salygas) ten toks malonus direktorius operatyviai atraso.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amalta: 27 birželio 2016 - 21:47
Sveikos būsimos ir buvusios nuotakos 4u.gif Ieškome vietos šventei spalio mėnesį. Pas mus beveik visi svečiai iš Vilniaus, todėl nusprendėme daryti vienos dienos šventę kur nors pačiame mieste. Norime lengvos, šiuolaikiškos, rudeniškos šventės, gal labiau vakarėlio nei puotos. Pastebėjau, kad daugiausiai čia kalbama apie sodybas, o gal šventėte, žinote ir galite rekomenduoti kavinių, restoranų ar jaukių salyčių kažkur Senamiestyje, Užupyje, Žvėryne ar aplinkui? Svečių turėsime apie 40 ar keliais daugiau. Randame jaukių kiemelių (pvz. Old Green House, Panama Food Garden, Florentino), tačiau spalio mėnesiui norėtume ir jaukaus vidaus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Soo Lucky: 28 birželio 2016 - 00:02
Merginos, kurios esate dariusios arba šventusios vestuves Trakų galvėje - kaip buvo daroma su svečių nakvyne? Ar nuomojote autobusus, kad parvežtų juos į Vilnių, ar kažkur vietoje juos apnakvydinote, ir jei taip, tai kur? Nes kaip suprantu, Trakų galvė gali apgyvendinti tik nedidelį žmonių skaičių.
Atsakyti
QUOTE(Idomii @ 2014 09 23, 11:52)
Dar vieni atrase:)
Laba diena, galme pasiulyti autobusa : http://www.transtefa...usai/n_1116_shd
Jame yra 53 sedimo vietos + vairuotojo vieta.
~650 lt su pvm.


Sveika,
Kadangi čia šviežiausias atsiliepimas apie trakų galvę, kokį teko rasti, tai noriu paklausti, kaip praėjo šventė? smile.gif ar likote patenkinti? ar neatsirado kokių nors "nenumatytų išlaidų"? Ar su vadybininkais lengva komunikuot? (nes ankstesnių atsiliepimų visokių yra...)
ir beje, kaip pavyko ta logistika su autobusais? nes mes irgi galvotume taip daryt smile.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif

Gal yra kokių nors "šviežių" atsiliepimų apie vestuvių šventimą Belmonte? Salės kaip ir gražios, kainos kaip ir visur, bet baugina tai, kad internete pilna prastų atsiliepimų, nors jie seni... Kaip ten situacja dabar?
Atsakyti
QUOTE(Soo Lucky @ 2016 06 28, 00:02)
Sveikos būsimos ir buvusios nuotakos  4u.png Ieškome vietos šventei spalio mėnesį. Pas mus beveik visi svečiai iš Vilniaus, todėl nusprendėme daryti vienos dienos šventę kur nors pačiame mieste. Norime lengvos, šiuolaikiškos, rudeniškos šventės, gal labiau vakarėlio nei puotos. Pastebėjau, kad daugiausiai čia kalbama apie sodybas, o gal šventėte, žinote ir galite rekomenduoti kavinių, restoranų ar jaukių salyčių kažkur Senamiestyje, Užupyje, Žvėryne ar aplinkui? Svečių turėsime apie 40 ar keliais daugiau. Randame jaukių kiemelių (pvz. Old Green House, Panama Food Garden, Florentino), tačiau spalio mėnesiui norėtume ir jaukaus vidaus.

Ar suradote ką? Mane irgi domina spalio mėnuo smile30x30.png tik mažesnės erdvės, ir tik pietums, iki 25 žonių smile30x30.png

QUOTE(Soo Lucky @ 2016 08 01, 15:38)
Sveikos smile30x30.png

Gal yra kokių nors "šviežių" atsiliepimų apie vestuvių šventimą Belmonte? Salės kaip ir gražios, kainos kaip ir visur, bet baugina tai, kad internete pilna prastų atsiliepimų, nors jie seni... Kaip ten situacja dabar?

Bemontas viena i iš tų vietų, kur galvojame glaustis, kažkaip net komentarų neskaičiau, nes ką aryti, kai nežinai, kur daugiau eiti biggrin30x30.png
Atsakyti
QUOTE(siditave @ 2016 08 09, 16:12)
Ar suradote ką? Mane irgi domina spalio mėnuo smile30x30.png tik mažesnės erdvės, ir tik pietums, iki 25 žonių smile30x30.png
Bemontas viena i iš tų vietų, kur galvojame glaustis, kažkaip net komentarų neskaičiau, nes ką aryti, kai nežinai, kur daugiau eiti biggrin30x30.png


Pas mus planai šiek tiek pasikeitė, ieškom jau ne spaliui, nusprendėm ne taip labai skubėdami susiorganizuoti vestuves žiemąsmile30x30.png Šiuo metu galvojam apie Belmonto Rotondos salę, kai yra sniego Belmonte gana gražu, vasarą ten nenorėčiau dėl daugybės žmonių vaikštančių aplinkui, aišku žiemą jų irgi gali pasitaikyti, bet vis tiek gal mažiau. Tik man keistoka, kad mažai naujų atsiliepimų apie Belmontą, nors atrodo, kad ten nuolat daug vestuvių.

Atsakyti
QUOTE(Soo Lucky @ 2016 08 11, 00:12)
Pas mus planai šiek tiek pasikeitė, ieškom jau ne spaliui, nusprendėm ne taip labai skubėdami susiorganizuoti vestuves žiemąsmile30x30.png Šiuo metu galvojam apie Belmonto Rotondos salę, kai yra sniego Belmonte gana gražu, vasarą ten nenorėčiau dėl daugybės žmonių vaikštančių aplinkui, aišku žiemą jų irgi gali pasitaikyti, bet vis tiek gal mažiau. Tik man keistoka, kad mažai naujų atsiliepimų apie Belmontą, nors atrodo, kad ten nuolat daug vestuvių.

Nežinau, kiek tos tiesos, bet girdėjau, kad maistas labai suprastėjęs Belmonte...
Atsakyti
QUOTE(sbo @ 2016 08 11, 12:28)
Nežinau, kiek tos tiesos, bet girdėjau, kad maistas labai suprastėjęs Belmonte...


O kada tai girdėjote? Man irgi teko skaityti tokių atsiliepimų apie maistą, bet jie visi gana seni, tai nespręsi juk apie maistą iš 2006 metų atsiliepimo...

Girdėjau nuomonių, kad Belmontas brangu, dabar galvoju, mums sakė, kad maistas žmogui 45€ + gėrimai, tai kiek mokate kitose vietose?
Atsakyti