Įkraunama...
Įkraunama...

Kur švęsti vestuves Vilniuje ir jo apylinkėse

Sveikos merginos. Pagaliau ir pati planuoju atšokti vestuves šią vasarą. smile.gif Teko peržiūrėti daugybę temų bei atsiliepimų apie įvairias sodybas,bei apžiūrėti kelias. Bet visgi išsirinkau vieną iš mums jau seniau aplankytų ir labiausiai patikusių sodybų, Vilniaus rajone. Taip jau atsitiko,kad visai neseniai šventėme mano sesers vestuves sodyboje "Bagdononių slėnis". Likau nustebinta visomis prasmėmis. Vos atvykus sodybos teritorija pasirodė labai išpuoselėta, dėmesį ypač patraukė ežeringas kraštovaizdis. Nuotraukos gavosi tiesiog nuostabios! O ir vidumi sodyba stebino. Kambariuose labai jauku ir švaru. Visur vyrauja medžio motyvai su skoningomis detalėmis.Pagrindinėje švenčių salėje užteko vietos pažaisti ir pasišokti,net ir esant nemažam skaičiui žmonių. . Labai patiko maistas,neteko nusivilti nei skoniu nei patiekimu. Taip pat nustebino nuoširdus ir paslaugus aptarnaujantis personalas. Kitą dieną po šventės salė buvo švariai sutvarkyta, tiekiami pusryčiai. O vėliau tiesiog mėgavomės grynu oru ir leidome laiką sodybos teritorijoje. Vyrukai kaitinosi pirtelėje,o mes, merginos deginomės prie tvenkinuko. Likome labai patenkinti viskuo, todėl nusprendėme čia atšvęsti ir savąją šventę. smile.gif Kadangi čia jau buvome ir patys, tai drąsiai galime rekomenduoti ir kitiems! smile.gif
Atsakyti
O yra kokių atsiliepimų apie "Dainavą" Vilniuje? Čia prie Operos ir baleto teatro. Didelė, graži salė.
Atsakyti
Kiek žinau Dainava tik salės nuoma, o maisto tiekimą reik užsakinėti, ten viršuj Natali naują restoraną atidarė, jie dažnai tiekia maistą ir aptarnavimą Dainavai. Iš nuotraukų Dainavos salė labai graži ir didžiulė
Atsakyti
QUOTE(Nati666 @ 2014 04 15, 15:10)
Kiek žinau Dainava tik salės nuoma, o maisto tiekimą reik užsakinėti, ten viršuj Natali naują restoraną atidarė, jie dažnai tiekia maistą ir aptarnavimą Dainavai. Iš nuotraukų Dainavos salė labai graži ir didžiulė


Sventem pries du metus Dainavoje drauges vestuves.Maistas skanus buvo,aptarnavimas liuks.kadangi visokiu farsiruotu zuvu nelabai valge,tai padavejai stengesi kiekvienam pasiulyti,nesiodavo tuos padeklus ir kievieno klausdavo:)Ir taures papildydavo.Bet kiek drauge pasakojo labai jau daug kavos priskaiciavo ir brendzio.Asiku tikslaus skaiciaus nesuzinosi,bet gavosi,kad 2 muzikantai nuo 18 iki 2 val.nakties isgere apie 80 puodeliu kavos doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti


QUOTE(Liolio @ 2014 03 25, 12:37)
O degustacija specialiai jums, ar kartu su kitom porom? Reikia uz ja moketi?

jau deirname kitai savaitei, - prisijungsime prieš kažkokią šventę, tai bus nemokamai, kas bus gaminama tai šventei, o jei jau norim būtent karštų ir kt. iš mūsų vestuvių meniu, tai teks susimokėti unsure.gif
Atsakyti
Prie Vilniaus atsirado dar viena vieta švęsti vestuves http://www.didysisve...los-108155.html
Atsakyti
Taip pat ir Kineliu sodyba yra. Tik niekur nerandu nei vieno atsiliepimo.....
Atsakyti
QUOTE(Idomii @ 2014 04 22, 09:18)
Taip pat ir Kineliu sodyba yra. Tik niekur nerandu nei vieno atsiliepimo.....


Buvau Kineliu sodyboje.Nuotraukuose atrodo jaukiai,bet realibeje man nepatiko.Didele salta sale nelabai jauki pasirode,tualetas is karto saleje vos ne priesais stalus sales gale.Pats seimininkas man nepatiko,pasirode nelabai mandagus.Jokiu fejerverku, ugneliu, dangaus zibintu ir visko degancio.
Atsakyti
Dainavoj tai taip, salė didelė, didesnėms vestuvėms. O maistą tai gali pasirinkti iš kur imti. Galima iš Natali, galima iš dar kur nors. Bet ten labai puošnu, praktiškai nereikia puošti salės.
Atsakyti
Išsirinkom ir mes pagaliau vietą, dabar jau ramu.
Ieškojom ko nors, kur laisvai tilptų 30-35 žmonės. Elektroniniu paštu išsiunčiau labai daug užklausų, tai keli neatsakė, keli atsakė, kad jau užimta, kitų šiaip kas nors netiko/ nepatiko smile.gif
Tai pirmiausia apsilankėm Villa Alicante. Iškart ten patiko, susitarėm su ta mergina kad savaitei mums rezervuoja ir galim pasvarstyti ir atvežti užstatą. Apsisprendėm iškart, po savaitgalio susiruošiau vežti užstatą, o ji man rašo, atsiprašau, susimaišiau, tą dieną jau rezervuota ir paliktas užstatas. Tai liko didelė nuoskauda tai Alicantei biggrin.gif nes jei ir buvo jau rezervuota, tai kaip galim to nežinoti, o jei nebuvo, tai kam žadėti? Pasiaiškinimas jos irgi buvo keistas, kad ji susimaišė, nes rezervuota merginai tokiu pat vardu kaip aš. Buvau pikta smile.gif Bet šiaip ta kavinė ten tikrai graži, manau, laisvai telpa kokie 40 žmonių ir dar lieka vietos šokiams, ir dar yra terasa lauke.
Po šito vėl pradėjau paieškas iš naujo, per vakarą aplankėm keturias vietas.
Buvom Stirnių malūne, mums ten labai patiko aplinka, tik salė pasirodė kiek mažoka, nes norėjosi, kad būtų vietos ir stalams, ir šokiams, ir laisvai praeiti. Nors sakė, kad tikrai telpa ir 40 žmonių, bet mums norėjosi erdvės smile.gif
Verkių dvare žiūrėjom Veidrodžių salę. Man ten patiko, graži nedidelė salė. Draugui nepatiko, kad nėra patogaus išėjimo į kiemą, o išėjus išeini tiesiai į lauko terasą, kur tą dieną taip pat vyks vestuvės.
Kempingas slėnyje arba Camptrakai, nežinau kaip jie ten vadinasi. Įėjus į salę užbūrė vaizdas pro langą. Na įsivaizduokit gražiausią vaizdą pro langą Trakuose bigsmile.gif tai iš to susižavėjimo net salės neapžiūrėjau. Paskui draugas atmetė šitą variantą, nes neatitiko pagrindinės sąlygos- kad laisvai tilptų žmonės smile.gif bet kokiems 20 žmonių ten būtų labai gerai smile.gif
Ir Europos parkas smile.gif man čia buvo ta vieta, kai atėjau ir supratau, kad noriu smile.gif su mumis bendravusi moteris dar mėgino siūlyti mažesnę salę, bet pamačiau Didžiąją ir būčiau jau galėjusi ten trypti, kad noriu. Pasirašėm jau sutartį ir palikom užstatą. Šiek tiek neramina kai kurie dalykai, bet, tikiuosi, viskas bus gerai smile.gif

Mano sunkiausiam darbui- vietos paieškai uždėtas pliusas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ilgerrait: 25 balandžio 2014 - 07:59
Mes vestuves soksime Trakuose, Traku Galves restorane, kiek teko dometis ir regeti, tai viena graziausiu saliu aplink Vilniu wub.gif
Atsakyti
Sveiki, skaičiau senesnių temų komentarus apie "Ąžuolų dvarelį" (2009 metų). Noriu pasitiksinti gal kas pasikeitė ir jau nebe tiek blogų atsiliepimų? Gal kas šventė ten vestuves?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mangani: 27 balandžio 2014 - 09:47