Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjos Vilniuje (II)

QUOTE(ausra55 @ 2015 05 27, 23:43)
Ir ka gero papasakojo? Kas netiketo issipilde?

Man apie Silvija dvejopa nuomone... Buvau pas ja viena karta, lyg ir nupasakojo situacija gan tiksliai, bet del ateities net nezinau, nepamate dvieju labai svarbiu ivykiu. Todel sakyciau, kad nepataike. Bet burimo pradzia patiko, nes viska gan tiksliai apibudino. Apsisprest tuo metu nepadejo, nes praktiskai atkalbinejo mane daryt tai, ka vis tiek daryciau. Zodziu, dviprasmiska mano nuomone, toks ir atsiliepimas smile.gif nezinau, ar padesiu su tokiu smile.gif antra karta turbut neiciau. Ai, dar nelabai patiko, kad bure labai trumpai. Buvo toks jausmas, kad nori kuo greiciau uzbaigt. Na bet ir pati neparuosiau daug klausimu, kazkaip tikejausi platesnio paaiskinimo poros man svarbiausiu.
Atsakyti
Buvau prieš kelias dienas pas Irena. Labai patiko, 99% nusakė esama situacija. Tikrai nešnekėjo pievu. Rekomenduočiau iš savo pusės tikrai. Buria paprastomis kortomis ir iš foto. Apie rūpimus žmones pasakė iki smulkmenu, dar nei pas viena taip nepatiko kaip pas ja.
Atsakyti
Ar pasakojot jai apie save, ar pati iškart meta kortas ir pasakoja? ax.gif

QUOTE(Vilmuutee @ 2015 05 29, 13:34)
Buvau prieš kelias dienas pas Irena. Labai patiko, 99% nusakė esama situacija. Tikrai nešnekėjo pievu. Rekomenduočiau iš savo pusės tikrai. Buria paprastomis kortomis ir iš foto. Apie rūpimus žmones pasakė iki smulkmenu, dar nei pas viena taip nepatiko kaip pas ja.

Atsakyti
QUOTE(Noriu_padovanoti @ 2015 05 29, 13:38)
Ar pasakojot jai apie save, ar pati iškart meta kortas ir pasakoja? ax.gif

Siaip ji pati pasako,kad jai nieko sakyti nereikia ji pati pasakis viska.
Bet nieko gero nepasake.Jau dabar galiu 100%pasakyti,kad nusnekejo pievas.
Atsakyti
Žadu iš smalsumo nueit pas ją, nuomonei susidaryti, taip sakant rolleyes.gif bet niekaip neprisiruošiu. ax.gif Kas dar buvot? Ar pildosi jums...
Atsakyti
Noriu padovanoti,

o tai jums issipilde Stanislavo pranasystes, zadejot pasidalinti rezultatais smile.gif smalsu smile.gif
Atsakyti
Ne, kol kas viskas sustojo. Tai susiję su gyv. vietos keitimu, planai keitėsi 100 kartų, gal vėl pajudės... unsure.gif pažiūrėsim, ką kita būrėja pamatys rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(overloaded @ 2015 05 30, 15:43)
Noriu padovanoti,

o tai jums issipilde Stanislavo pranasystes, zadejot pasidalinti rezultatais smile.gif smalsu smile.gif

aš noriu pasisakyti, buvau pas jį pernai rugpjūtį, sakiau, jei išsipildys pati jo netikėčiausia pranašystė ( beje tuo momentu nuskambėjusi absurdiškai) reiškia eisiu dar karta pas jį, ir ką gi viską ką pasakė išgyvenau, viskas išsipildė net tai kas skambėjo absurdiškai ir neįtikėtinai kvailai...
Atsakyti
QUOTE(Olinda @ 2015 06 04, 20:20)
aš noriu pasisakyti, buvau pas jį pernai rugpjūtį, sakiau, jei išsipildys pati jo netikėčiausia pranašystė  ( beje tuo momentu nuskambėjusi absurdiškai) reiškia eisiu dar karta pas jį, ir ką gi viską ką pasakė išgyvenau, viskas išsipildė net tai kas skambėjo absurdiškai ir neįtikėtinai kvailai...


Tikiuosi, tai buvo kažkas gero? Ar jūs patenkinta tuo išsipildymu? ax.gif
Atsakyti
Gal galima patikslinti, apie koki cia Stanislava kalbat? Is kur jis? Kiek ima? Kontaktai?

Ar yra daugiau galinciu gerai apie ji atsiliepti?

Pavargau jau ieskot - tik atrodo isgirstu liaupsiu vienos burejos pusen, jau kazkas ateina ir sako - visiskas pievas man pasake. Irvel pasimetu. Taip noretusi kazkur nueit geriau maziau, bet teisybes apie ateiti isgirst...
Yra keli labai rupimi klausimai...



1
QUOTE(Noriu_padovanoti @ 2015 06 04, 20:21)
Tikiuosi, tai buvo kažkas gero? Ar jūs patenkinta tuo išsipildymu?  ax.gif

Atsakyti
blink.gif Perpasakoti visą temą iš naujo? doh.gif čia tiek apie jį prikalbėta... gal bus paprasčiau, jei pasiskaitytumėt... rolleyes.gif
Atsakyti
As kai tingiu rasyt, tai nerasau visai, vietoj to, kad parasyciau kitais zodziais "tingiu rasyt". Rekomenduoju isbandyt si metoda, o ne purkstaut. Gi nieks Jums pareigos kaxka perrasinet neuzdejo.

As skaiciau ta tema, butent todel ir prasau daugiau atsiliepimu. Nes tik kazkas kazka pagiria, tuoj kitas ispeikia. Norisi daugiau geru atsiliepimu apie viena ir ta pati zmogu, kad apsisprest isbandyt.

O jei del Stanislavo tel - tikiu, kad galimai jis skelbtas. O gal ir ne. Man lengviau paklaust tada, ksda mane domina, nei is naujo perskaityt 49 puslapius temos.

quote=Noriu_padovanoti,2015 06 04, 21:34]
blink.gif Perpasakoti visą temą iš naujo? doh.gif čia tiek apie jį prikalbėta... gal bus paprasčiau, jei pasiskaitytumėt... rolleyes.gif
[/quote]
Atsakyti