Įkraunama...
Įkraunama...

Skalbinių džiovyklė - 4

Atveze mano dziaugsma dziovykle :)Nu zinokit as 9 danguj,kazkokia fantastika,pasijauciau supermoterimi.Iskalbiau skuduru partija 5 kg gal maziau biski,daugiau mano senute neiskalbia,imeciau tai per kokia valanda gal da greiciau isdziovino.Nu traukiu rubus ir netikiu,kad sausi,susilanksciau iskarto i spinta,nu pasimetus ,net nezinau .Dejau visokiu treningu,golfu ,maikiu,kojiniu,nu skirtingu rusiu,viskas sausa.Nera net jausmo,kad skalbiau,nes skuduru ner niekur prikarstyta.Seniau budavo dregnus sulankstau ,isglostau,palieku truputi pagulet,po to dziaustau,kombinuoju,kai netelpa,po to nudziaustau,po to lankstau,o daba oba sulanksciau ir viskas.Nekalbu dar apie dabartini ora,kai nedziuna man niekur,stori treningai,megstiniai,frotiniai ranksluosciai.Zodziu mergaites ,kurios dar neturit sito gerio isigykit.Tikrai toks jausmas aplanke ,kai pamenu automatines skalbiankes atsirado,tai lygiai taip pat nudziugino.Ryt skalbsiu patalyne,ranksluoscius,marskinius .Ziuresiu kas bus :)Beje mano visos savaites kalnas labai greit isnyko ir skudurai dingo,viskas ilsisi spintoje Aciu labai padejusiom smile.gif
Atsakyti
Sveiki

Kadangi esu dar visai žalia džiovyklės naudotoja, patarkit prašau, nes instrukcijoje informacijos neradau:

-ar galima džiovyklėje atšviežinti odinę striukę?
-ar džiovinant rūbus su metaliniais užtrauktukais ar detalėmis ir liemenukus juos reikia sudėti į skalbimo maišelius? Aš tokius rūbus skalbiu maišeliuose, nes taip buvo parašyta skalbyklės instrukcijoje, kad būgnas nebūtų pažeistas. Logiškai mąstant, tas pats turėtų galioti ir džiovyklei.
-pradžioj džiovinau rūbus, kurie balkone kabėjo porą dienų ir buvo biski apdžiuvę. Juos išdžiovino gerai, nors kai kurie buvo sulamdyti. Su apydrėgniais rūbais išbandžiau įvairias programas ir džiovinimo lygius. Viskas gerai. Bet kai įdėjau džiovinti ką tik išskalbtus rūbus, tai visi liko drėgnoki, teko papildomai leisti greitą programą, po jos rūbai buvo sausi. Gal aš kažką ne taip padartriau?

Būsiu labai dėkinga už atsakymus 4u.gif
Atsakyti
Kaip smagu ,kad jus cia radau,beje su originalia garantija pirkau elektroliux75470 cia Speedy kur rekomendavo.Su atvezimu viskas kainavo 2000,pristate laiku ,labai fainai viska parode,tikrai siulyciau ten pirkti.Patikrinau ta imone,dirba berods 14 ar daugiau metu ,be skolu,rimta normali imone,nezinau ar etiskai skelbti,bet jei kam reiks info ,prasom i Speedy kreiptis.Masina dirba tyliai,beje plotis 60 cm apsiziurekit,mano vos i vonia iboginom,61 cm :)pasiseke.nu neatsidziaugiu ,dar syk labai aciu uz profesionalia pagalba.

Ir kur as seniau buvau:)Nu aisku neturejau 4 vaiku ,patikekit 5 vyriokai tai yra ka veikt ,vien tik kojiniu kiek per syki susidaro smile.gif
Papildyta:
mano isdziovino viska puikiai ,rinkausi medvilne ir kur spinta nupaisyta,nei suglamze ,nu nezinau man 1 kojine palei gumele buvo vos dregna,bet ji buvo i guza susukta,vaikai neisverte,tokia imete ai ir vaiko treningo ties guma vienoj vietoj vos dregna buvo,daugiau viskas sausa.
As pati ir cia skaitineju,nes nesigaudau kokia programa det,bet matyt pataikiau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bite123: 25 spalio 2013 - 22:08
QUOTE(Loreet @ 2013 10 25, 21:13)
Geeeeelbėkit, padėėėėėėkit... jau smegenys išsijunginėja besirenkant tinkamiausiąją... Prioritetas - nesuglamžo skalbinių. Kandidatai - BOSCH WTW84362SN, SIEMENS WT44W362DN, Gorenje D8464G (tinka tik tuomet, jei durelės atsidaro į dešinę), GORENJE D8764N (jei atsidaro į dešinę). Būsiu dėkinga už pagalbą.

Sveiki,

BOSCH WTW84362SN tai naujas modeliukas

Skalbinių įkrova (kg): 7
Energijos klasė: A++
Energijos sąnaudos per metus: 212 kWh
Džiovinimo tipas: Kondensacinė
Savaime išsivalantis kondensatorius
Šilumos siurblio technologija ActiveAir
Specialios programos: Vilna, Sporto drabužiai, Pūkiniai drabužiai, Itin greita 40'
Tausojanti SensitiveDry džiovinimo sistema: Itin didelis nerūdijančio plieno būgnas su tekstilę saugančiu specialiu paviršiumi ir soft-design griebtuvais


Dar vienas naujas modeliukas
BOSCH WTW86371SN
Skalbinių įkrova (kg): 7
Energijos klasė: A+
Energijos sąnaudos per metus: 258 kWh
Džiovinimo tipas: Kondensacinė
Savaime išsivalantis kondensatorius
Šilimos siurblio technologija ActiveAir
Specialios programos: Vilna, Sporto drabužiai, Pūkiniai drabužiai, Itin greita 40'
Tausojanti SensitiveDry džiovinimo sistema: Itin didelis nerūdijančio plieno būgnas su tekstilę saugančiu specialiu paviršiumi ir soft-design griebtuvais

Dar vienas šaunus varijantas REKOMENDUOJU

BOSCH WTW86583SN
Skalbinių įkrova (kg): 7
Energijos sąnaudų klasė: A+
Energijos sąnaudos per metus: 236 kWh
Džiovinimo tipas: Kondensacinė
Savaime išsivalantis kondensatorius
Šilumos siurblio technologija ActiveAir
Krepšys vilnai ir sporto bateliams džiovinti thumbup.gif
Tausojanti SensitiveDry džiovinimo sistema: Itin didelis nerūdijančio plieno būgnas su tekstilę saugančiu specialiu paviršiumi ir softDesign griebtuvais
Specialios programos: Mišrūs, Sporto drabužių, Vilnos džiovinamos krepšyje, Itin greita 40', Marškiniai/Verslo drabužiai

SIEMENS WT44W362DN irgi naujas modeliukas
Skalbinių įkrova (kg): 1-7 kg
Energijos klasė: A++
Energijos sąnaudos per metus: 212 kWh
Džiovinimo tipas: Kondensacinė
Savaime išsivalantis kondensatorius
Šilumos siurblio technologija activeAir
Tausojanti "softDry" džiovinimo sistema - itin didelis nerūdijančio plieno būgnas su tekstilę saugančiu specialiu paviršiumi ir "softDesign" griebtuvais
Specialios programos - vilna, mišrūs, lauko drabužių, itin greita 40'

Gorenje D8464G

8 kg skalbinių, STEAM TECH, Energijos efektyvumo klasė - A-40% (2,02 kWh), Elektroninis valdymas, 15 programų, pagrindinės programos: sintetika, Mix (įvairūs skalbiniai), atšviežinimas, trumpa programa, nesiglamžymo funkcija, džiovinimo temperatūros ir laiko pasirinkimas, drėgmės reguliavimo sistema, būgno apšvietimas, reversinė būgno eiga, drėgmės sensorius, apsauga nuo perkaitimo, išimamas filtras, skalbinių įkrovimo angos plotis 35 cm, garsinis programos pabaigos signalas, apsauginis užraktas nuo vaikų, pilnos talpyklos indikatorius, nerūdijančio plieno būgnas, TwinAir, Heat pump.

GORENJE D 9864 E thumbup.gif
9 kg skalbinių, STEAM TECH, Energijos efektyvumo klasė - A-40% (2,02 kWh),cinkuotas ir dažytas korpusas, vandens talpykla, Elektroninis valdymas su LCD displėjumi, 27 programos, pagrindinės programos: sintetika, Mix (įvairūs skalbiniai), atšviežinimas, trumpa programa, nesiglamžymo funkcija, džiovinimo temperatūros ir laiko pasirinkimas, drėgmės reguliavimo sistema, būgno apšvietimas, reversinė būgno eiga, drėgmės sensorius, apsauga nuo perkaitimo, išimamas filtras, skalbinių įkrovimo angos plotis 35 cm, garsinis programos pabaigos signalas, apsauginis užraktas nuo vaikų, pilnos talpyklos indikatorius, nerūdijančio plieno būgnas, TwinAir, IonTech - kad nesielektrintų rūbai ir mažiau glamžytųsi, Heat pump.

http://www.gorenje.l...vykles?c=347375

Atsakyti
Sveiki,

Reikia Jūsų pagalbos. smile.gif
Noriu išsirinkti gerą džiovyklę apie 2500 lt.
Man labai labai svarbu kad skalbiniai nebūtų suglamžyti. Kaimynė sakė ji turi su kažkokia lyginimo funkcija kur prie mašinos buvo idėtas buteliukas su ditiliuotu vandeniu. Tai ji ta mašina negali atsidžiaugti, pirko prieš 5-6 metus.
Ar būna tokių mašinų ar šiuolaikinės technologijos yra ženkliai pažengusios ir šis procesas vyksta visai kitaip?
Atsakyti
Reik patarimo. Gal mano džiovyklei reik daktariuko, nes išimu drabužius ir drėgni? Ir man ko tai ji pradėjo neišpūsti, drabužiai lieka suglamžyti, norisi pralyginti. Electrolux Nors namuose ir yra džiovyklė, bet drabužius vistiek apkarstau, nes pilani neišdžiūsta. Lieka drėgmės.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mergelė: 27 spalio 2013 - 11:16
QUOTE(Mergelė @ 2013 10 27, 11:15)
Reik patarimo. Gal mano džiovyklei reik daktariuko, nes išimu drabužius ir drėgni? Ir man ko tai ji pradėjo neišpūsti, drabužiai lieka suglamžyti, norisi pralyginti. Electrolux Nors namuose ir yra džiovyklė, bet drabužius vistiek apkarstau, nes pilani neišdžiūsta. Lieka drėgmės.

Raau jums nuoroda
http://www.electrolu...ervice-Centers/
Papildyta:
QUOTE(Frija @ 2013 10 26, 16:27)
Sveiki,

Reikia Jūsų pagalbos. smile.gif
Noriu išsirinkti gerą džiovyklę apie 2500 lt.
Man labai labai svarbu kad skalbiniai nebūtų suglamžyti. Kaimynė sakė ji turi su kažkokia lyginimo funkcija kur prie mašinos buvo idėtas buteliukas su ditiliuotu vandeniu. Tai ji ta mašina negali atsidžiaugti, pirko prieš 5-6 metus.
Ar būna tokių mašinų ar šiuolaikinės technologijos yra ženkliai pažengusios ir šis procesas vyksta visai kitaip?

Siulau pasiziureti

BOSCH WTW86583SN
Electrolux EDH3498RDL
Atsakyti
Gal yra galinčių pasiūlyti naują A+ arba A++ klasės džiovyklę Vilniuje už draugišką kainą? Kažką panašaus į AEG T75470IH1.
Siūlyti į AŽ.
Atsakyti
Kikker, esu dėkinga už man skirtą laiką... Norėčiau pasitikslinti, ar džiovyklėse BOSCH WTW84362SN bei SIEMENS WT44W362DN esantis "savaime išsivalantis kondensatorius" ir yra tas reikalingasis "pūkų filtras" ? Ir dar... rodos Bosch ir Siemens - tai vienas ir tas pats? Jų specialiosiose programose matau šiokį tokį skirtumą - "Vilna, Sporto drabužiai, Pūkiniai drabužiai, Itin greita 40'" (Bosch) ir "vilna, mišrūs, lauko drabužių, itin greita 40'" (Siemens). Įdomu, ar su Siemens džiovyklės programa "lauko drabužiai" galima džiovinti pūkines striukes? Ar yra koks apčiuopiamas skirtumas tarp šių mano minimų modelių?
Atsakyti
QUOTE(Mergelė @ 2013 10 27, 13:15)
Reik patarimo. Gal mano džiovyklei reik daktariuko, nes išimu drabužius ir drėgni? Ir man ko tai ji pradėjo neišpūsti, drabužiai lieka suglamžyti, norisi pralyginti. Electrolux Nors namuose ir yra džiovyklė, bet drabužius vistiek apkarstau, nes pilani neišdžiūsta. Lieka drėgmės.

Ar ten valėte kada nors?
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Loreet @ 2013 10 27, 21:26)
Kikker, esu dėkinga už man skirtą laiką... Norėčiau pasitikslinti, ar džiovyklėse BOSCH WTW84362SN bei SIEMENS WT44W362DN esantis "savaime išsivalantis kondensatorius" ir yra tas reikalingasis "pūkų filtras" ? Ir dar... rodos Bosch ir Siemens - tai vienas ir tas pats? Jų specialiosiose programose matau šiokį tokį skirtumą - "Vilna, Sporto drabužiai, Pūkiniai drabužiai, Itin greita 40'" (Bosch) ir "vilna, mišrūs, lauko drabužių, itin greita 40'" (Siemens). Įdomu, ar su Siemens džiovyklės programa "lauko drabužiai" galima džiovinti pūkines striukes? Ar yra koks apčiuopiamas skirtumas tarp šių mano minimų modelių?

Sveiki
Pūkų filtras tai nėra savaime išsivalantis kondensatorius ,pūkų filtras reikės pačiai išsivalyti:)
Manau kad išdžiūs ar vienoje ar kitoje pūkinės striukės.Skirtumo apčiuopiamo tikrai nėra 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Bite123 @ 2013 10 25, 23:14)
Kaip smagu ,kad jus cia radau,beje su originalia garantija pirkau elektroliux75470 cia Speedy kur rekomendavo.Su atvezimu viskas kainavo 2000,pristate laiku ,labai fainai viska parode,tikrai siulyciau ten pirkti.Patikrinau ta imone,dirba berods 14 ar daugiau metu ,be skolu,rimta normali imone,nezinau ar etiskai skelbti,bet jei kam reiks info ,prasom i Speedy kreiptis.Masina dirba tyliai,beje plotis 60 cm apsiziurekit,mano vos i vonia iboginom,61 cm :)pasiseke.nu neatsidziaugiu ,dar syk labai aciu uz profesionalia pagalba.

Ir kur as seniau buvau:)Nu aisku neturejau 4 vaiku ,patikekit 5 vyriokai tai yra ka veikt ,vien tik kojiniu kiek per syki susidaro smile.gif

As pati ir cia skaitineju,nes nesigaudau kokia programa det,bet matyt pataikiau smile.gif


atrodo smulkmena, bet kai reik jas išdžiaustyt ...

Beje o kur pirkot, galir ir į AŽ
Atsakyti