Įkraunama...
Įkraunama...

Kopūstų sriubos dieta

Ar yra kopustaujanciu? As nuo rytojaus pradedu reikia kompanijos! mirksiukas.gif
Atsakyti
man smalsu pasidare... o kokio dydzio puoda imat tokiam kiekiui darzoviu g.gif cia kiek litru sriubos gaunasi (mazdaug bent).
Atsakyti
Sveikos,ar likosi kas dietos
Atsakyti
Sveikos!

Nuo šiandien startuoju su šia dieta rolleyes.gif Sriuba jau išvirta, bandysiu savaitę laikytis.

Taigi, šiandien svarstyklės rodo 67kg. Labai įdomu koks rezultatas bus savaitės gale smile.gif

Ar yra kas šiuo metu laikosi kopūstų dietos? Būtų smagu laikytis kartu.
Atsakyti
Su šiokiais tokiais nukrypimais pabaigiau pirmąją dieną.
Valgiau kaip ir priklauso sriubos, 15 juodųjų alyvuogių, meliono(jo tai tikrai negalima) ir 3 nesaldūs obuoliai. Jaučiuosi soti, tik įdomu ar su tokiais nukrypimais kris svoris rolleyes.gif
Atsakyti

Galvojau nuo siandien pasilaikyt, bet pamirsau saliera nusipirkt... gal nuo rytojaus prisijungsiu ;)

Atsakyti
QUOTE(Babette @ 2017 07 31, 22:57)
<p>Galvojau nuo siandien pasilaikyt, bet pamirsau saliera nusipirkt... gal nuo rytojaus prisijungsiu ;)</p>

O tas salieras būtinas? Aš jo neturėjau, tai sriubą viriau tik iš pomidorų, svogūnų, kopūstų, svogūnų, paprikų,krapų, bazilikų, dėjau šiek tiek druskos ir pipirų.

Šiandien ryte svarstyklės rodo -0.5kg rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo =Lapė=: 01 rugpjūčio 2017 - 09:10
Susirašinėju su savimi biggrin.gif

Po antros dienos - 0.6kg. Viso per 2 dienas 1kg 100g. Laikausi su nedideliais nukrypimais, be sriubos papildomai suvalgiau 4 obuolius(rūgščius), 1 raudoną papriką pakepintą ant lašo aliejaus, agurką.
Atsakyti
[quote==Lapė=,2017 08 02, 07:35]
Susirašinėju su savimi biggrin.gif

Sveika, susirašinėkim gal tada abi, kad smagiau būtų. mirksiukas.gif
Aš šiandien jau trečia diena kaip laikausi šios dietos. Dar nesisvėriau, gal kad paskui iš karto labiau nudžiugintų rezultatas. ax.gif Bet rytoj ryte būtinai sversiuos. ax.gif
Prieš laikantis dietos svėriau 64 kg. Norėčiau pamesti iki 5kg.
O koks tavo tikslas?
Atsakyti

Puiku! Su kompanija laikytis smagiau☺

Mano galutinis tikslas 55kg. Dabar sveriu 65.9kg. Tai dar nemazai liko..

O kaip tau sekas su sia dieta, be nukrypimu laikaisi?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo =Lapė=: 02 rugpjūčio 2017 - 18:57
Aš tą kopūstinės sriubos dietą jau seniau buvau radus kažkokiam žurnale. Tai ji ne visai tokia kaip čia pirmam puslapyje. Nors dabar kaip žiūriu lyg ir nedaug skiriasi.
O dėl nukrypimų tai vakar 2 braškės taip sugundė , neatsilaikiau ax.gif
Šiaip tai sunkiausios dvi pirmos dienos, o vakar jau visai gerai buvo. Juk jei praalksti greit prie sriubytės puodo ir tam kartui vėl ramu. essen.gif
Vakar naują puodą sriubos viriau, tai truputį patobulinau. Produktų kiekių aš nesveriu, bet dedu kopūstą, papriką, pomidorus, morkas, salierą, česnaką, svogūną, čili pipiriuko, petražoles ir kitas žolytes skoniui pagerinti. Šį kartą salierą, papriką, dalį pomodorų, česnaką ir svogūną blenderiu sutryniau, man kažkaip tie gabaliukai šių daržovių nepatinka. Manau skirtumo nėra kokiu pavidalu tos daržovės, svarbu, kad jos yra.

Šiandien svėriausi, pasirodo pamečiau 1kg 400g. rolleyes.gif Nugi smagu.
Atsakyti
O kas kitaip tavo žurnale?

Aš vakar buvau svečiuose..Atrodo labai nedaug nukrypau, bet iškart rezultatas toks, kad nepakrito nei kiek po vakar. Nuo šiandien laikysiuos sąžiningai smile.gif

Radau straipsnį 15min.lt apie šią dietą, ten raši kad galima į sriubą grybų įsidėti. Turėtų labai skonį pagerinti, išbandysiu smile.gif
Atsakyti