Įkraunama...
Įkraunama...

Grupinių apsipirkimų internetinės parduotuvės - 7

man atrodo, kad paprasciau rankomis viska daryt unsure.gif
Atsakyti
finish akcija
vo cia tai zmoniu isdurinejimas:) all-in-one maximoj 100 tableciu be akcijos 50lt, o su akcija uz 35 lt galima paimt, o cia prastesnes:)
Atsakyti
Vakar paskiepinom katina. Per grupini buvo akcija, tai labai viskas sauniai ivyko. Net pamatavo katinui temperatura, paziurejo ar neserga, paklause ar neciaudi ir t.t. Kaip vaikeli patikrino. Labai gera kaina buvo tik 29 Lt uz kasmetine vakcina.
Atsakyti
QUOTE(Amelita @ 2013 10 24, 14:45)
Vakar paskiepinom katina. Per grupini buvo akcija, tai labai viskas sauniai ivyko. Net pamatavo katinui temperatura, paziurejo ar neserga, paklause ar neciaudi ir t.t. Kaip vaikeli patikrino. Labai gera kaina buvo tik 29 Lt uz kasmetine vakcina.
Tai prašom garsiai skelbti kliniką. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(klopedija @ 2013 10 24, 16:23)
Tai prašom garsiai skelbti kliniką.  mirksiukas.gif



Endemik veterinarija.
Atsakyti
QUOTE(Amelita @ 2013 10 24, 19:04)
Endemik veterinarija.
Ačiū, įsidėmėsiu. aciuks.gif
Atsakyti
Jau kelintą kartą pardavinėja kompaktišką 3-ų aukštų, 6-ių kabyklų skalbinių džiovyklę "Blaumann" http://www.masinis.l...mpaign=20131022
Gal kas įsigijote? Kokie vertinimai? g.gif
Atsakyti
Gal kas pirkote ar panašų turite: Aeratorius ? unsure.gif
Ar pasiteisina įdomu.
Atsakyti
QUOTE(Skorpione @ 2013 10 21, 17:49)
Gaila,kad tik dabar perskaiciau jusu zinute, nes matau,kad kuponu jau isigijo siuo metu virs 200 zmoniu...


Merginos, niekada nežiūrėkite į žmonių skaičių. Jie patys, jei mato, kad prekė ar paslauga nejuda, padidina pardavimus. Tiksliai žianau, nes bendravau su žmogumis, kuris bandė parduoti savo įmonės produkcją. smile.gif
Atsakyti
Gal uzmatet akcijas maluneliams pipirams ir druskai malti g.gif Seniau kazkaip lyg nemazai budavo ir nereikedavo, o dabar reikia, bet nesimato doh.gif
Atsakyti
Kaži ar verta gundytis šiuo http://www.masinis.l...nebunant/10950/?
Atsakyti
QUOTE(Mergelė @ 2013 10 25, 20:02)

man galingumas keistas pasirode, pas mane ant siurblio paprasto 500W, o cia 25W. tai kazki jis ka gali siurbt? nors gal tai nelyginami dalykai? g.gif
Atsakyti