Įkraunama...
Įkraunama...

Pagyrų puodas

Vienas iš įdomesnių ir netradicinių užsakymų šiemet... Bus dovana buhalterei gimtadienio proga:

user posted image
Atsakyti
Graži idėja bigsmile.gif
Bet kiek smulkmės blink.gif
Atsakyti
QUOTE(AnAngel @ 2014 02 15, 18:40)
Vienas iš įdomesnių ir netradicinių užsakymų šiemet... Bus dovana buhalterei gimtadienio proga:



Nu ir liux gavosi 4u.gif penkiasdešimtojo gimtadienio proga ir įdomi ir sentimentali dovanėlė ...rekomendavau tai moterytei tave
Atsakyti
QUOTE(Tomienė @ 2014 02 15, 21:34)
Graži idėja  bigsmile.gif
Bet kiek smulkmės  blink.gif


Aciu. Taip smulkmes daug... Bet idomu buvo smile.gif

QUOTE(sobieska @ 2014 02 15, 21:46)
Nu ir liux gavosi 4u.gif penkiasdešimtojo gimtadienio proga ir įdomi ir sentimentali dovanėlė ...rekomendavau tai moterytei tave


Aciu 4u.gif O tai kodel pati neapsiemei daryti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2014 02 13, 09:11)
Dekupažiniai klijai nėra skirti tvirtinti medį, o veltinį gali klijuoti tuo pačiu laku, kuriuo lakuoji visą dėžutę.

dekui lb uz ats 4u.gif
faini darbukai..

dar turiu klausimuka.. blush2.gif suprantu, kad cia pagyru puodas, ne vieta gal klausinet, bet ana tema man atrodo apmirus.. g.gif tei va.. atsakymo nlb radau, o jumis pasitikiu, nes matau kokios profesionales esat 4u.gif taigi noriu atsispausdint foto ar kt paveiksliuka ir perkelt ant dezutes, kiek domejausi,spausdini, purski laku, mirkai ir klijuoji.. klausimas? kokiu laku purkst? tikriausiai ne akriliniu, nes nusiplaus jisai ane? bet paieskojus susisuko galva kiek ju yra.. ir medziui ir metalui ir firmu visokiu.. ir nzn kokius pirkt?
Papildyta:
user posted image

stai dezute tokia pati kaip paskutine, tik virselis kitas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(AnAngel @ 2014 02 15, 19:40)
Vienas iš įdomesnių ir netradicinių užsakymų šiemet... Bus dovana buhalterei gimtadienio proga:


Labai pavykęs darbas, puikus 4u.gif 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(eurorasa @ 2014 02 16, 22:50)

senukuose sintetinis purskiamas lakas-matinis virs 10lt iskarto klauskite pas konsultanta 4u.gif

del dėžutes g.gif mano akims paveiksliukas per didelis ax.gif arba dezute per maza smile.gif


angel thumbup.gif du paskutiniai darbukai nerealūs wub.gif
Atsakyti
QUOTE(AnAngel @ 2014 02 15, 23:38)

Aciu  4u.gif O tai kodel pati neapsiemei daryti? g.gif

Tam tikros susiklosčiusios aplinkybės neleido... smile.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(eurorasa @ 2014 02 16, 23:50)
dekui lb uz ats 4u.gif
faini darbukai..

dar turiu klausimuka.. blush2.gif  suprantu, kad cia pagyru puodas, ne vieta gal klausinet, bet ana tema man atrodo apmirus.. g.gif tei va.. atsakymo nlb radau, o jumis pasitikiu, nes matau kokios profesionales esat 4u.gif taigi noriu atsispausdint foto ar kt paveiksliuka ir perkelt ant dezutes, kiek domejausi,spausdini, purski laku, mirkai ir klijuoji.. klausimas? kokiu laku purkst? tikriausiai ne akriliniu, nes nusiplaus jisai ane? bet paieskojus susisuko galva kiek ju yra.. ir medziui ir metalui ir firmu visokiu.. ir nzn kokius pirkt?
Papildyta:
user posted image

stai dezute tokia pati kaip paskutine, tik virselis kitas biggrin.gif

Aš spausdintų paveikslėlių nemerkiu į vandenį niekada.
Atsakyti
QUOTE(VDG @ 2014 02 17, 10:12)
Labai pavykęs darbas, puikus 4u.gif  4u.gif  thumbup.gif


Aciu 4u.gif

eurorasa, dezute ryskiai per maza siam paveiksliukui ir reikejo uzglaistyti skylute ant dezute dangtelio, nes dabar ji i akis krenta... Mano manymu po Minnie truksta seselio... Bet visumoje copy paste pavyko... ax.gif

Pas mane nauja metrikute:

user posted image
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti