Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausia mokykla/progimnazija Kaune

mes gyvenam taikos prospekte, norim mokyklos prie namu. gal zinot kuri is ju ten geriausia. matot gyvenau daug metu uzsieni tai nieko nenutuokiu. buciau labai dekinga!
Atsakyti
QUOTE(aurilu22 @ 2014 05 01, 18:08)
mes gyvenam taikos prospekte, norim mokyklos prie namu. gal zinot kuri is ju ten geriausia. matot gyvenau daug metu uzsieni tai nieko nenutuokiu. buciau labai dekinga!

Parašykit nuo kelintos klasės, gal tada daugiau kas patars 4u.gif
Atsakyti
Ieškau mokyklos Šilainiuose, vaikas eis į 2 klasę. ką galėtumėt rekomenduoti. Ačiū!
Atsakyti
QUOTE(Pakalnute26 @ 2014 04 28, 08:51)
Nesugeba net pasakyt iki pat rugsejo pirmosios i kokia klase koks vaikas paskirtas, nesupazindina su mokytoja ir dar visokiu nuansu daug (jei atsiranda nauju vaiku).



Kaip keistai rašote cool.gif cool.gif cool.gif vakar buvau Senamiesčio progimnazijoj, paklausiau į kokią klasę vaikas papuolė, iškart pasakė į kurią ir auklėtojo vardą ir pavardę pasakė. O iš kitos mamos girdėjau, jog aplamai sąrašai mokykloj kabo, kas į kokią klasę papuolė smile.gif smile.gif tiek pirmokų, tiek penktokų ...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Wiolla: 10 birželio 2014 - 10:11
QUOTE(Pakalnute26 @ 2014 04 28, 08:51)
  Labai liudna, bet mokykla nedalyvauja jokiuose projektuose - nedalyvavo projekte, kur baseinas treciokams pusmetis buvo nemokamas,



Daug mokyklų nedalyvauja šiame baseinų projekte, bet aš asmeniškai nematau tame nieko blogo. Vaiką juk ir patys tėvai gali leisti į baseino treniruotes, maniškis pvz nuo darželio jas lanko. Ir aš asmeniškai net nenorėčiau jog dubliuotusi terniruotės. Bet čia kiek tėvų tiek nuomonių cool.gif
Atsakyti
QUOTE(lyza0323 @ 2014 06 09, 22:12)
Ieškau mokyklos Šilainiuose, vaikas eis į 2 klasę. ką galėtumėt rekomenduoti. Ačiū!

Žiūrint, kokioje Šilainių vietoje. Ir kai kuriose mokyklose gali ir vietų nebūti.
Atsakyti
QUOTE(aurilu22 @ 2014 05 01, 17:08)
mes gyvenam taikos prospekte, norim mokyklos prie namu. gal zinot kuri is ju ten geriausia. matot gyvenau daug metu uzsieni tai nieko nenutuokiu. buciau labai dekinga!


na maniškė po pradinės nukeliavo į Atžalyno progimnaziją, klasė pasitaikė stipri, vaikai motyvuoti, tai gi siemet pabaigė jau aštuntą klasę, be papildomų mokymų, kuo puikiausiai išlaikė testą į Rasos gimnaziją 4u.gif

tikrai ne prasta mokykla, šiemet testus kur jie laiko standartizuotus, mokyklos auklėtiniai išlaikė aukštesniu lygiu nei vidutiniai Lietuvoje ax.gif
Atsakyti
Kai kurios mokyklos savo tinklalapiuose pateikia standartizuotų testų rezultatus baigus 4 arba 8 klases. Pavyzdžiui, Kudirkos progimnazija 8 klases
http://www.kudirka.k.../images/8kl.pdf
4 klases
http://www.kudirka.k.....es testas.pdf

Panemunes pradine 4 klases
http://www.panemune....11834_4_mok.pdf

Jezuitų gimnazija 8 klases
http://kjg.lt/images...tai_8_klase.pdf

Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2013 12 11, 15:30)
Tynka, o kelintokė tavo mergaitė? aš kol kas galiu pasakyti, ką pati numačiusi. 
Jėzuitų 5 klasė atkrinta, nes negalės stojime dalyvauti. Senamiesčiu pasidomėsiu, bet zmoneles požiūris man nepriimtinas, taigi greičiausiai irgi atkris. Lieka variantai Kudirka ir LSUM. LSMU nauja, tai dar stebėsiu, kas ir kaip ten, o dėl Kudirkos tikrai turiu gerų atsiliepimų iš realiai pažįstamų žmonių, kurių vaikai lanko.
tiesa, mes dar žiūrim ir susisiekimą, kad vaikui patogu būtų nuvažiuoti viešuoju transportu.



QUOTE(ajd @ 2014 04 26, 11:37)
Tai Žaliakalnio dar nieko, o kudirkos tai targedija,čia kokia mokytoja tik ir galėtų ją prastūminėti. Ten gali leisti tik ypatingai nereiklius ir negabius vaikus.

du pasisakymai ir abu tokie skirtingi doh.gif

aš kaip ir jau apsistojau ties Kudirka unsure.gif tai kokia yra TIESA???

Atsakyti
QUOTE(Džinė @ 2014 10 17, 22:46)
du pasisakymai ir abu tokie skirtingi doh.gif

aš kaip ir jau apsistojau ties Kudirka unsure.gif tai kokia yra TIESA???


tiesa yra ta, kad nei už jokius pinigus, nei jokia blizganti ar labai reklamuojama mokykla nesimokys už Jūsų vaiką. Jei vaikas imlus mokslui, motyvuotas jam bet kuri mokykla bus gera, jei ne... tai tada neitiks jokia 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(Deganti @ 2014 10 18, 21:37)
tiesa yra ta, kad nei už jokius pinigus, nei jokia blizganti ar labai reklamuojama mokykla nesimokys už Jūsų vaiką. Jei vaikas imlus mokslui, motyvuotas jam bet kuri mokykla bus gera, jei ne... tai tada neitiks jokia  4u.gif


Drįsčiau prieštaraut ax.gif

Turiu mokinuką (tiesa, dar tik ketvirtoką), kuris savo mokykloj, savo klasėj visada gaudavo aukščiausius įvertinimus. Sugalvojom keist mokyklą, laikė testą - ir ką gi, mūsų geriausiojo lygis, tik pagrindinis. Gerai, kad laiku apsižiūrėjom.
Atsakyti
QUOTE(a79 @ 2014 10 20, 13:02)
Drįsčiau prieštaraut  ax.gif

Turiu  mokinuką (tiesa, dar tik ketvirtoką), kuris savo mokykloj, savo klasėj visada gaudavo aukščiausius įvertinimus. Sugalvojom keist mokyklą, laikė testą - ir ką gi, mūsų geriausiojo lygis, tik pagrindinis. Gerai, kad laiku apsižiūrėjom.


na taip yra išimčių, beja pradinukui svarbi ne pati mokykla, bet pirmoji mokytoja, o toje pačioje mokykloje gali būti tiek labai gera, tiek tik vidutinė pradinių klasių pedagogė, kaip ir užsienio kalbų pogrupyje, viena anglistė puikiai išmoko, kita vidutiniškai, bet idealiai nebūna 4u.gif

Kita vertus mokinukui dar ir labai svarbu kelias iki mokyklos, aš asmeniškai nesuprantu, kai tik dėl to, kad ale prestižinė mokykla, vaiką keli šeštą, kad visur suspėt, vis tiek rinkčiausi aplinkines, aišku neprastas mokyklas, o idealių nebūna, mano va išėjo pana iš Atžalyno į VDU Rasos gimnaziją ir lyginant daugiau pliusų progimnazijos mokytojams, pvz. anglų, rusų, fizikos, chemijos paprastoj progimnazijoj turėjo stipresnius ir idomesnius mokytojus 4u.gif
Atsakyti