Įkraunama...
Įkraunama...

Neįgaliukų mamyčių plepaliukai :)

Laba diena, nesu pas jus buvusi. Gal galite padeti, prasau tu kurios tikrai zinote parasykit smile.gif

Musu istorija tokia :

Gime berniukas, antras seimoje, jau puses metu pastebejome , kad nera taip viskas , kaip pas sese (viresne 1,5m) na ispradziu gyd. seimos vis ramino ... na berniukas ... 9 men. vis del to isryskejo tai , kad sunkiai laiko koordinacija... neislaiko ilgai susikaupimo i zaislus, ranku judesiai nekordinuoti. Supratom , kad vis del to nera cia tiap ,kad na berniukas... leciau viskas. Pradejom tyrimus. 1,5 m, padare pirmaji raidos vertinima, ir nustateme - specifinia misrus raidos sutrikimai. Jau tada rekomendavo susitvarkyti grupe. NESITVARKEM, ne is tingejimo , o is to , kad finansiskai kaip ir uzteko pinigeliu, ir dar sirdy tikejomes, kad isaugsim, dejom ivsas pastangas sutvirtinti kuneli ir emocine busena pagerinti. Taip ir atsitiko , jis puikus vaikis dabar. Jam 6 metai. Raidos sutrikimas yra , jo IQ 65 balai, pedagogineje tarnyboje nustatytas. Eisime i pecializuota mokyklele. Nperseniausiai issiaiskinome, kad dar ir yra igimta galvos smegenu kraujagysliu anomalija. Ko anksciau nemate kai dare kompiuterine tomografija, padarius angiograma tai patvirtino. Esme tokia , kad mano vyras , vaiko tetis mire pries 2 metus. Galiausiai mano berniukui islindo ir epilepsiniai priepuoliukai. pries pora men. Vis del to pateikiau prasyma del neigalumo ir jau 17d. gausim atsakyma koks ir kokio lygio. Manau bus vidutinio sunkumo neigalumas. Tik va mes sias bedas turime nuo gimimo, del kuriu mums bus kirtas neigalumas.

O klausimas toks : AR IMANOMA , IR KAIP NUSISTATYTI NEIGALUMA ATGALINE DATA NUO GIMIMO ?

p.s. moralizavimo nereikia, kad reikejo anksciau tvarkytis smile.gif tiesiog yra finansine padetis , kuomet galejau leisti sau nesitvarkyti, dabar yra kitokia finansine padetis. O del vaiko geroves , viskas buvo daroma ir net daugiau ar mes butume tureje neigaluma ar ne smile.gif
Atsakyti
QUOTE(imr @ 2016 05 14, 13:58)
Laba diena, nesu pas jus buvusi. Gal galite padeti, prasau tu kurios tikrai zinote parasykit smile.gif

Musu istorija tokia :

Gime berniukas, antras seimoje,  jau puses metu pastebejome , kad nera taip viskas , kaip pas sese (viresne 1,5m) na ispradziu gyd. seimos vis ramino ... na berniukas ... 9 men. vis del to isryskejo tai , kad sunkiai laiko koordinacija... neislaiko ilgai susikaupimo i zaislus, ranku judesiai nekordinuoti. Supratom , kad vis del to nera cia tiap ,kad na berniukas... leciau viskas. Pradejom tyrimus. 1,5 m, padare pirmaji raidos vertinima, ir nustateme - specifinia misrus raidos sutrikimai. Jau tada  rekomendavo susitvarkyti grupe. NESITVARKEM, ne is tingejimo , o is to , kad finansiskai kaip ir uzteko pinigeliu, ir dar  sirdy tikejomes, kad isaugsim, dejom ivsas pastangas sutvirtinti kuneli ir emocine busena pagerinti. Taip ir atsitiko , jis puikus vaikis dabar. Jam 6 metai. Raidos sutrikimas yra , jo IQ 65 balai, pedagogineje tarnyboje nustatytas. Eisime i pecializuota mokyklele. Nperseniausiai issiaiskinome, kad dar ir yra igimta galvos smegenu kraujagysliu anomalija. Ko anksciau nemate kai dare kompiuterine tomografija, padarius angiograma tai patvirtino.  Esme tokia , kad  mano vyras , vaiko tetis mire pries 2 metus. Galiausiai mano berniukui islindo ir epilepsiniai priepuoliukai. pries pora men. Vis del to  pateikiau prasyma del neigalumo ir jau 17d. gausim atsakyma koks ir kokio lygio. Manau bus vidutinio sunkumo neigalumas. Tik va mes sias bedas turime nuo gimimo, del kuriu mums bus kirtas neigalumas.

O klausimas toks :  AR IMANOMA , IR KAIP NUSISTATYTI NEIGALUMA ATGALINE DATA NUO GIMIMO ?

p.s. moralizavimo nereikia, kad reikejo anksciau tvarkytis smile.gif  tiesiog yra finansine padetis , kuomet galejau leisti sau nesitvarkyti, dabar yra kitokia finansine padetis. O del vaiko geroves , viskas buvo daroma ir net daugiau ar mes butume tureje neigaluma ar ne smile.gif


Sveiki 4u.gif

Stiprybės ir sekmės.

atgaline data tikrai jums nieks nieko jau nenustatys. Jei susitvarkysit neįgalumą per kažkiek laiko, tai, tik tada ir gausit tos pinigėlius. Jei tikitės vid, neįgalumo, tai nebus kažkokie dideli pinigai.

O jei be moralizavimo, tai pinigėliai juk neįgalumo laipsnio nekeičia. Mano šeimos pajamos tikrai daugiau nei vidutinės, bet aš tikrai neatsisakau vaiko pinigų, kuriuos juk galiu skirt vaiko pampersams, maistui, lavinimui, drabužiams. ( maniškis 5,5 m. gauną sunkų)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fera82: 15 gegužės 2016 - 03:29
QUOTE(Fera82 @ 2016 05 15, 05:29)
Sveiki 4u.gif

Stiprybės ir sekmės.

atgaline data tikrai jums nieks nieko jau nenustatys. Jei susitvarkysit neįgalumą per kažkiek laiko, tai, tik tada ir gausit tos pinigėlius. Jei tikitės vid, neįgalumo, tai nebus kažkokie dideli pinigai.

O jei be moralizavimo, tai pinigėliai juk neįgalumo laipsnio nekeičia. Mano šeimos pajamos tikrai daugiau nei vidutinės, bet aš tikrai neatsisakau vaiko pinigų, kuriuos juk galiu skirt vaiko pampersams, maistui, lavinimui, drabužiams. ( maniškis 5,5 m. gauną sunkų)

Ačiū už ats. Tiesiog šeimos gyd . Sako (pati tiksliai nežinodama ) gal įmanoma atgaline data kažkiek susitvarkyti. Tai dėl to ir klausiau 😊 čia jūsų sakau jūs labiau susidurusios. O dėl pinigėlių , tai tiesiog mano nuomone tokia , jei gali aprūpinti savo šeima be jokių pagalbu , tai aprūpink. O kai situacija iš esmės pasikeitė pagalvojau o mažų ką , būtų įmanoma. Aš tiksliai nežinau , kokia mums skirs grupe — neįgalumą . Taip spėju , kad viduriuka . Jei gausiu nors ir 100 man bus begalo dideli pinigai 😊
Atsakyti
QUOTE(imr @ 2016 05 15, 21:46)
Ačiū už ats. Tiesiog šeimos gyd . Sako (pati tiksliai nežinodama ) gal įmanoma atgaline data kažkiek susitvarkyti. Tai dėl to ir klausiau 😊 čia jūsų  sakau jūs labiau susidurusios. O dėl pinigėlių , tai tiesiog mano nuomone tokia , jei gali aprūpinti savo šeima be jokių pagalbu , tai aprūpink. O kai situacija iš esmės pasikeitė pagalvojau o mažų ką , būtų įmanoma.  Aš tiksliai nežinau , kokia mums skirs grupe — neįgalumą . Taip spėju , kad viduriuka . Jei gausiu nors ir 100 man bus begalo dideli pinigai 😊

atgaline data tikrai nenustatines. pinigeliai mokami nuo tos dienos kai paduodami popieriai neigalumo komisijai.
Atsakyti
https://www.facebook..._homepage_panel

visos mamytės, kurioms tikrai reikia poilsio, o vaikučiams pabuvimo gamtoj- kreipkitės. Auklė turi patirtį su neįgaliukais ir darbinę ir aukliavimo. Nebijokit.
Atsakyti
QUOTE(Medute28 @ 2016 03 06, 13:01)
Labas, mergaitės, po kelių metų užsukau aplankyti Jūsų smile30x30.png tema tuštėja, vaikai auga, mamos nebeturi tiek laiko smile30x30.png Andrėja jau pirmokė, lanko Vilties mokyklą, puikūs pedagogai, ji patenkinta ten keliauja smile30x30.png niekas nepasikeitė pas mus, bet mažoji tapo visa pana, aukšta smile30x30.png gerokai sąmoningesnė, galima susikalbėti, nors ji nekalba, nesėdi ir tt. Bet auga, stiebiasi, ir džiugina mus smile30x30.png Nežinau, ar kas žinote, bet š.m. vasario 24 netekome Jolitos Miglutės, lai bus jai lengva ir gera...QUOTE(Lenusikas @ 2016 03 06, 13:37)
O Dieve, Jolita, uzuojauta ir stiprybes tau ir tavo seimai :angeldown


Sveikutes, o temute labai istustejus.

Dekui mergaites uz palaikyma.
Atsakyti
Sveikos mamytės 4u.gif Nelabai į temą, bet noriu pasidalinti smile.gif Mama parduoda Vilniuje 4 kambarių butą su pritaikymu neįgaliajam (balkone yra įrengtas liftas, praplatintos vonios/tualeto durys pravažiavimui su neįgaliojo vežimėliu). Gal kam aktualu.. : https://www.aruodas....ariu-1-2184701/

4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Joolita Miglutei AA....stiprybes artimiesiems!
Atsakyti