Įkraunama...
Įkraunama...

Žirgai vienija ŽS&MJ

O as jau siandien kazkokiu sestu ar septintu jutimu uzjutau pavasari biggrin.gif
Vaziuoju namo is zirgyno ir nuzvelgus nemuno pakrante sumasciau, kad jei toliau toks oras issilaikys - savaitgali as josiu i lauka biggrin.gif
O taip pat ir sinoptikai labai maloniai nuteike - zada, kad nuo pavasario pirmos dienos bus daug silciau ir sausiau bigsmile.gif
Atsakyti
http://www.youtube.c...h?v=DjzMO3oFHzY

Labas vakaras.
Jooo, pavasaris jau ryškiai ateina wub.gif Nebetikiu, kad jau bus šalčių. Super.

Vilma į FB įmetė. Aš čia įmesiu. Gero žiūrėjimo smile.gif

Atsakyti
Sveikos. Kalbant apie pavasarį, tai aš jau seniai sakiau, kad jis ne už kalnų ir ilgos šaltos žiemos laukti neverta. Arkliai per daug anksti šertis pradėjo. Manęs dar niekad nepavedė prognozės pagal arklius biggrin.gif Nors, aišku, dar gali visko būti
Atsakyti
oj ne nemanau ne per kur, kad salciai ir sniegas gris ax.gif
Va jau sestadieni esu pasiryzus joti i laukus wink.gif
Atsakyti
Sveikos,
na pas mus molyne dar lietus palyja tai isvis esame kaip moliai ir mano mergos megsta purvo vonias lotuliukas.gif
As jau naktimis sapnuoju kaip persikeliu gyventi i smelio pievas ir pusynus, kazin gal prisisapnuosiu kokia nauja sodyba g.gif lotuliukas.gif Paziurineju merginu dziaugsus su arkliais po pusynus, smelynus ir paciai verk t norisi kad tenka molyje maudytis, karta vos ne basa parejau kai kaliosai susmigo molin doh.gif hihihi.gif
Atsakyti
Labas vakaras.
Kas ten sakei purvo vonias mėgsta? lotuliukas.gif
user posted image
O po to dar ir vos ne Capriole pademonstruoti biggrin.gif
user posted image
Mano slibinui purvas jėėėga biggrin.gif


Atsakyti
Maniskis ir vakar vakare gavo laisves po purvyna issivoliot, tai ja nepasinaudojo biggrin.gif pastrakaliojo, pabegiojo, kazka priekinem kojom primuse, meslo kruveles issigando, o galiausiai issivoliojimui rado sausesni ploteli biggrin.gif
Atsakyti
Cia tai gerulis momentas pagautas thumbup.gif

O po to dar ir vos ne Capriole pademonstruoti biggrin.gif
user posted image


O va ziurek koki judesiuka siandien kumelyte parode... wub.gif
user posted image

Atsakyti
Labas vakaras.
Na va pagaliau prisėdau ir aš.
Svečiai thumbup.gif Dažniau prašom mirksiukas.gif
Laabai graži kumelaitės foto pagauta wub.gif Kaip iš šono žiūriu tai ohohooo- jau visas žirgas.
Na, o čia puseserė pagal mamos liniją skraidė po molynes smile.gif
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

smile.gif
Papildyta:
Vilma, Bumukas mirksiukas.gif
user posted image
Atsakyti
sveikos visos,
kagi siandien sugryzo pauksciu burys - tai zasys toks galingas dvigubas trikampis net issiziojau kad vasario 22 jau paukstuku trikampius pamatome smile.gif
Gyvenam visi labai grazus, vakar mano mergos naikino pieva nes aiksteleje nebeimanoma jau but. Taigi isvedem i pieva parsivedem nebe is pievos biggrin.gif Tai stai jums irodymai kaip naikinama pieva: pirma dalis:
https://www.youtube....h?v=QGkT6W_zK7Y

bus antra wink.gif

Pas Aurelija matau situacija ryskiai geresne o Aurelija dar dejuoja tongue.gif
O gal per nuotraukas tik atrodo kad pas ja sausiau biggrin.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti