QUOTE(Ritutia @ 2014 02 25, 13:20)
Mūsų fiziologija, anatomija, estetinės nuostatos ir psichologija aiškiai parodo, kad gamta mums neskyrė maitintis mėsa. Mes visiškai nepanašūs į mėsėdžius gyvūnus: nevaikštome keturiomis kojomis, neturime uodegos, neturime šiurkštaus liežuvio, neturime aštrių nagų, nemiegame 18-20 val ir daugiau valandų per parą, prakaituojame ne tik per liežuvį, nevalgome viso nužudyto gyvūno su žarnomis, kailiu, neturime smailių ir aštrių dantų, mūsų žandikauliai gali judėti ne tik horizontaliai, todėl mes galime kramtyti maistą (mėsaėdžiai jį atkanda ir ryja), mūsų nykštys atsiskyręs nuo kitų pirštų, todėl mes puikiai pasirengę rinkti, mes dažniausiai susilaukiame po vieną palikuonį, mėsėdžiai atsiveda palikuonius vadomis ir daugybė kitų skirtumų dėl žarnyno, kepenų dydžio, riebalų toleravimo, virškinimo fermentų ir kt.
Aš esu visom keturiom už vegetarizmą/veganizmą, tačiau būkim biedni ir teisingi. Nesąmonė taip lygint ir absoliutinti.. Anatominiu-fiziologiniu požiūriu žmogus yra visaėdis. Nei žolėdis, nei plėšrūnas.
Deja, gyvūnai vegetarai irgi vaikšto ant keturių kojų, su uodegom, yra ir šiurkščiais liežuviais, prakaituoja kūnu (ne tik liežuviu) - tai ne išskirtiniai "mėsėdžio" bruožai. Kaip ir žandikaulio judėjimo kryptis, kramtymas - tiek "mėsėdžiams", tiek žolėdžiams būdinga. Didieji baltieji rykliai gyvavedžiai, veda po vieną (arba du) palikuonį(-is). O jie ne vegetarai ir ne žmonės.
Žmogus, kaip kiaulė, sutvertas visaėdystei

QUOTE(cushy @ 2014 02 25, 15:53)
Man tai sudrėksta, kai sultingos mėsytės arba sūdytų lašinukų gabalą pamatau 

Man tai lovoj sudrėksta

