Įkraunama...
Įkraunama...

Doktorantūra

QUOTE(D*L*K @ 2014 03 03, 20:48)
Idomus pasiulymas smile.gif ir tikrai vertas demesio smile.gif Finansavima tikiuosi gauti is universiteto dokt.fondo arba LMT smile.gif o kiek tikslinga apie komandiruotes/stazuotes galvoti dbr? As kazkaip manau, kad jos prasmingesnes velesniuose kursuose, kai jau bus aiskesnes tyrimo gaires.ar ne taip mastau?

Nuo daug ko priklauso, bet as remdamasi savo patirtim, sakyciau kuo anksciau pradedi dometi, tuo geriau. Juk tema savo apytiksliai jau zinot? Taigi ieskot ta tema literaturos, randat patikusi straipsni ir ziurit kas autoriai, kur jie "gyvena", ka dar parase, kokius idomesnius metodus naudoja, ko is ju galima ismokt, kaip bendradarbiaut ir t.t. Tada konferencijose ieskai tu vardu, kad pabendraut akis i aki, apsikeist kontaktais ir t.t. Ir jei randi zmones, kuriu darbas tinka ir patys zmones tinka, tada jau konkreciai organizuoji komandiruote. Kas liecia laika, reiktu taikyti taip, kad jau turetum supratima apie savo sriti, gera ziniu baze, bet pats tyrimas dar nebutu isibegejes. Nes pabuvus kitoj vietoj, pamacius kitu darbo metodus, kils nauju minciu savam tyrimui ka galima pakeisti, prideti, kas netinkama ir nereikalinga. Tai padaryti kai jau viskas sustyguota yra gerokai sunkiau, o ir nauda is tos keliones mazesne. Bent as taip manau.
Atsakyti
QUOTE(Ajste @ 2014 03 07, 19:50)
Nuo daug ko priklauso.

Aciu labai labai uz mintis. Tokie patarimai is tiesu - aukso vertes.
O merginos, ar normalu pirmaisiais metais isgyventi "esu niekam tikus, ir ko as cia stojau, gi nesugebu" ar panasu sindroma?smile.gif
Atsakyti
QUOTE(D*L*K @ 2014 02 03, 22:26)
sunkoka sulyginti. ko jus apskritai is doktoranturos tikites?
Papildyta:
o as, merginos, noriu paklausti - ar tikrai tokios neisvengiamos yra stazuotes? pajutau spaudima, neva be ju sunkiai apginsi savo disertacija... ir kitas klausimas - gal galite patarti, kaip ieskotis stazuotems tinkamu vieteliu? ir kiek realu rasti trumpalaikes stazuotes? reikalas tame,kad stazuotes reiskia ilgas isvykas, o seimos ilgam palikti as nenoriu. ji niekada man nebus po mokslu sad.gif

bent pas mus yra 3 mėn privalomi. aš mąstau, kad galima išvažiuot kur nors netoli, pvz į Latvija , tai ir grįžti galima kas 1-2 sav blush2.gif biggrin.gif

merginos, ar galėtumėte pasidalinti motyvacinio laiško stojant į dokt. pavyzdžiu? reikia parašyti iki 0,5 psl. nelabai įsivaizduoju, nuo ko pradėti, ir kiek "moksliškas" tas tekstas turi būt g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(*MM* @ 2014 03 10, 15:40)
bent pas mus yra 3 mėn privalomi. aš mąstau, kad galima išvažiuot kur nors netoli, pvz į Latvija  , tai ir grįžti galima kas 1-2 sav  blush2.gif  biggrin.gif

merginos, ar galėtumėte pasidalinti motyvacinio laiško stojant į dokt. pavyzdžiu? reikia parašyti iki 0,5 psl. nelabai įsivaizduoju, nuo ko pradėti, ir kiek "moksliškas" tas tekstas turi būt  g.gif  g.gif


p.s. gal žinot, ar bus/kada bus paskelbta, ar LMT skirs finansavimą š.m. doktorantams?
Atsakyti
QUOTE(*MM* @ 2014 03 13, 13:58)
p.s. gal žinot, ar bus/kada bus paskelbta, ar LMT skirs finansavimą š.m. doktorantams?

Kad jau senokai paskelbta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(D*L*K @ 2014 03 20, 09:40)
Kad jau senokai paskelbta smile.gif

Kur? dar vakar skambinau, sakė, balandžio vidury kažkur žinos... g.gif
Atsakyti
QUOTE(*MM* @ 2014 04 03, 12:42)
Kur? dar vakar skambinau, sakė, balandžio vidury kažkur žinos...  g.gif


Labas,

ar ne čia?
http://www.lmt.lt/lt...dijos_2014.html

ir http://www.lmt.lt/lt...014-rezult.html
Atsakyti
QUOTE(Agios @ 2014 04 03, 13:28)

Oi ne, aš apie finansuojamas doktorantūros vietas, o ne stipkes smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*MM* @ 2014 04 04, 13:08)
Oi ne, aš apie finansuojamas doktorantūros vietas, o ne stipkes smile.gif



Ups, ne taip supratau. smile.gif O tai nebėra taip, kad, jei įstojai į finansuojamą tai tokioj ir esi? g.gif
Atsakyti
Sveikos,

gal kas žinot, kur ir kada buvo paskelbtas kvailiausių LT disertacijų pavadinimų dešimtukas. Labai įdomu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Virvytė @ 2014 04 06, 15:50)
Sveikos,

gal kas žinot, kur ir kada buvo paskelbtas kvailiausių LT disertacijų pavadinimų dešimtukas. Labai įdomu smile.gif


O būna ir tokie?? blink.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Pasirodo, taip. Na, profesorė minėjo.
Atsakyti