Įkraunama...
Įkraunama...

IVF namučiai

QUOTE(myliuku @ 2013 10 31, 17:16)
Mergaites,
o kaip ten su embrionu atsildymu?  ax.gif  pasiziurinejau kainas ir apsalau, mes turim viena snaigute, tai jos atsildymas ir patalpinimas link 2ooo traukia,o dar IVF naturaliam cikle apie 3ooo...tai viso 5ooo( puse normalaus IVF kainos  blink.gif ) ir tik 20  proc. tikimybe pastot su snaigute, o dar ir isvis gali neatsilti  doh.gif 
Papasakokit kaip ten su tom snaigutem buna, nes jau kazkaip nebelinksma  verysad.gif


Mes irgi ruošiamės snaigiukų įsodinimui, tik dabar nusikėlė viskas kuriam laikui, nes mūsų daktaras bus išvykęs. Aš galvoju, kad išlaidos bus tik atsildymui ir įsodinimui. Manau, kad atskirai dar uz IVF natūraliam cikle nebeims pinigėlių. Gal pasiskambink į savo kliniką, pasitikslink. Man atrodo, kad snaigiukus atitirpins taikydami į tam tikrą laiką, reikės susileisti tik vienus vaistus, kad kontroliuoti ovuliaciją ir tada į tai atsižvelgdami įvykdys įsodinimą. Tada bus galimybė pastoti su naturaliai ovuliavusiu kiaušinėliu ir įsodinta snaigute. Aš bent jau taip suprantu, o kaip yra iš tikro galėsiu pasakyti tik po visko.
Atsakyti
QUOTE(Glamour @ 2013 11 01, 23:38)
Mes irgi ruošiamės snaigiukų įsodinimui, tik dabar nusikėlė viskas kuriam laikui, nes mūsų daktaras


drinks_cheers.gif as irgi manau, kad uz IVF moketi nebereika, nes juk IVF yra apvaisinimas, o snaiguciu gi nebereikia vaisinti schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Glamour @ 2013 11 01, 23:38)
Mes irgi ruošiamės snaigiukų įsodinimui, tik dabar nusikėlė viskas kuriam laikui, nes mūsų daktaras bus išvykęs. Aš galvoju, kad išlaidos bus tik atsildymui ir įsodinimui. Manau, kad atskirai dar uz IVF natūraliam cikle nebeims pinigėlių. Gal pasiskambink į savo kliniką, pasitikslink. Man atrodo, kad snaigiukus atitirpins taikydami į tam tikrą laiką, reikės susileisti tik vienus vaistus, kad kontroliuoti ovuliaciją ir tada į tai atsižvelgdami įvykdys įsodinimą. Tada bus galimybė pastoti su naturaliai ovuliavusiu kiaušinėliu ir įsodinta snaigute. Aš bent jau taip suprantu, o kaip yra iš tikro galėsiu pasakyti tik po visko.


Teisingai smile.gif Uz IVF atskirai neims. Bent jau man (na man ovuliacija nevyksta natur), tai reikejo estrofem pagerti nuo 4 c.d., paskui progesteronas 3 dienos, ir tada isodinimas. Uz isodinima reikejo moketi 200 latu, tai panasiai 1000 Lt. Daugiau uz nieka, tik uz crinona dar zinoma smile.gif Tai suma zyyyymiai mazesne susidaro smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Atisa @ 2013 11 01, 23:34)
Nesinervink anksciau laiko  mirksiukas.gif  ir man crinono visokio budavo, o dazniausi oks gelsvas, artais i rusvuma, po to praeidavo. Aisku, as ne koks pavyzdys  biggrin.gif  bet dar iki mmm toli buvo, o crinonas krito visoks  smile.gif  kada tau HCG? Testuko dar nesidarei? ax.gif


HCG cia nedaro...kaip ir pluksnelei, airijoj....testas turi buti tik ateinanti penktadieni....o darytis pries laika...ZIAURIAI bijau...kad nusivilt reikes...o po to dar karta daryt penkt ir tik patvirtint ir vel nusivilt....jau geriau gal viena kart...o jei iki penkt ateis mmm...tai nereikes ir jokio testo....bus kaip bus...maudzia ikyriai viena sona...nu bet jau snd isskyru...tai ziauru...jau nei iklotai nepadeda...paketus detis reik....ai...kaip bus...taip....jei jau nelemta...reiskias nelemta...turim snaiguciu dar....
Atsakyti
QUOTE(LaiLa25 @ 2013 11 01, 23:53)
HCG cia nedaro...kaip ir pluksnelei, airijoj....testas turi buti tik ateinanti penktadieni....o darytis pries laika...ZIAURIAI bijau...kad nusivilt reikes...o po to dar karta daryt penkt ir tik patvirtint ir vel nusivilt....jau geriau gal viena kart...o jei iki penkt ateis mmm...tai nereikes ir jokio testo....bus kaip bus...maudzia ikyriai viena sona...nu bet jau snd isskyru...tai ziauru...jau nei iklotai nepadeda...paketus detis reik....ai...kaip bus...taip....jei jau nelemta...reiskias nelemta...turim snaiguciu dar....


Lemta lemta 4u.gif suprantu, kad sunku, bet pasistenk islikti rami 4u.gif
Man mmm prasidejo tiktada, ai nustojau vartoti vaistus (Estrofem, Zibor, Crinone). Iki tol buvo vskas beveik idealu, o kai nustojau, praktiskai ant rytojaus jau pradejo tepliot.

Laikykis ir nusiteik geriausiam nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(meiles_kibirkstele @ 2013 11 01, 21:44)
Teisingai smile.gif Uz IVF atskirai neims. Bent jau man (na man ovuliacija nevyksta natur), tai reikejo estrofem pagerti nuo 4 c.d., paskui progesteronas 3 dienos, ir tada isodinimas. Uz isodinima reikejo moketi 200 latu, tai panasiai 1000 Lt. Daugiau uz nieka, tik uz crinona dar zinoma smile.gif Tai suma zyyyymiai mazesne susidaro smile.gif

Northway klinikoje embrionų atšildymas ir patalpinmas 1700lt. Turint snaigučių tikrai visai kitokios išlaidos..

lollypopas, nerealiai dėl tavęs džiaugiuosi thumbup.gif wub.gif wub.gif

Mergaitės, laikau už jus visas kumštelius... 4u.gif 4u.gif 4u.gif


Man jau prasidėjo antras ciklas po tos nesekmingos stimuliacijos. Tai vėl kaip laikrodukas, kas džiugina. Dabar galvoju kito ciklo pradžioje pasidaryti visus tuos fsh, e2 ir amh ir dar su sekančiu vėl startuoti su IVF. Dariau tuos tyrimus prieš 2,5 metų, reikia apsidraust. Oi, dabar pagalvojau, kad bus pats švenčių įkarštis, gal reikės palaukt po Naujų... Nors būtų visai simboliška, man dukra susiroganizavo naujų metų naktį biggrin.gif
Parašiau va ir galvoju-gal pasidaryti dabar ta amh ir startuoti lapkričio gale?
Atsakyti
QUOTE(LaiLa25 @ 2013 11 01, 19:53)
HCG cia nedaro...kaip ir pluksnelei, airijoj....testas turi buti tik ateinanti penktadieni....o darytis pries laika...ZIAURIAI bijau...kad nusivilt reikes...o po to dar karta daryt penkt ir tik patvirtint ir vel nusivilt....jau geriau gal viena kart...o jei iki penkt ateis mmm...tai nereikes ir jokio testo....bus kaip bus...maudzia ikyriai viena sona...nu bet jau snd isskyru...tai ziauru...jau nei iklotai nepadeda...paketus detis reik....ai...kaip bus...taip....jei jau nelemta...reiskias nelemta...turim snaiguciu dar....

Man vienas is pirmuju pozymiu teigiamu buvo gausybe isskyru, atsimenu viena is musiskiu Beilliukas sake se tau ir slapios kelnaites biggrin.gif
Atsakyti
Felem sveikinu su PUPO thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Natalija_V @ 2013 11 01, 23:27)
Northway klinikoje embrionų atšildymas ir patalpinmas 1700lt.  Turint snaigučių tikrai visai kitokios išlaidos..

lollypopas, nerealiai dėl tavęs džiaugiuosi  thumbup.gif  wub.gif  wub.gif

Mergaitės, laikau už jus visas kumštelius... 4u.gif  4u.gif  4u.gif 
Man jau prasidėjo antras ciklas po tos nesekmingos stimuliacijos. Tai vėl kaip laikrodukas, kas džiugina. Dabar galvoju kito ciklo pradžioje pasidaryti visus tuos fsh, e2 ir amh ir dar su sekančiu vėl startuoti su IVF. Dariau tuos tyrimus prieš 2,5 metų, reikia apsidraust. Oi, dabar pagalvojau, kad bus pats švenčių įkarštis, gal reikės palaukt po Naujų... Nors būtų visai simboliška, man dukra susiroganizavo naujų metų naktį biggrin.gif 
Parašiau va ir galvoju-gal pasidaryti dabar ta amh ir startuoti lapkričio gale?


Aciu mergaites uz info smile.gif po savaitgalio bandysiu pasiskambint i NMC ir issiaiskint,bet jei yra taip kaip jus sakot tada tikrai skirtumas piniginis bus i geraja puse wink.gif ir 1700 tikrai ne 5000 smile.gif
Kartais pagalvoju kaip as anksciau apsieidavau be jusu,prisigalvodavau visko ir nei kas paneigia nei patvirtina taip ir sededavau su savo sapalionem,dbr viens du,visos sureaguoja i 4u.gif klausima ir neaiskumu nelieka thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Rutuliuk, sekmes siandiena punkcijoj! gero tau derliaus 4u.gif
Atsakyti
turiu klausimeli, snd 5dienele kai pradejau stimuliacija, bet kad "brasketu" sonai nejauciu, todel baisiai nerimauju...ar jus jautet braskant sonus tokia diena? nes nenusisekus pirmajai stimuliacijai db jau baisiai jaudinuosi, kad tik butu viskas gerai...
[/quote]

as irgi turejau ilga protokola, leidausi gonal 225 ir v150, man iki pat galo niekas "nebraskejo". Na ir uzauginau tik 6, is ju tinkamas apvaisinimui - tik 4... Bet man atrodo, kad cia pojuciai ne visada su kiausialasciu skaicium susije. Kiekviena juk esam skirtingo jautrumo, kiekviena skirtingai savo kunus jauciams ir skirtingai tas dozes toleruojam. Tad nenusimink, scanas viska parodys:)
Atsakyti
Sveikutes,

Rutuliuk,sekmes tau 4u.gif
o as snd jau nuzliumbiau posmeli....ant kiek maude vakar pilva, snd nieko nebejauciu..nei krutine nejautri....ir radau sviesiu rausvu isskyru....neiskentesiu iki pnktadienio....turbut...nors vyras neleidzia daryt testa....bet turbut ryt pasidarysiu slapcia....kad issitikinti...jog nieko nebera.....
nzn.....jei rasiu daugiau sviesiu roziniu isskyru...tai ir testo nebereiks....

na ka, sekmes visoms nestuke.gif ir einancioms siuo keliu 4u.gif
Atsakyti