Įkraunama...
Įkraunama...

Lipoma

QUOTE(Kristinele123 @ 2009 12 15, 13:21)
mano mazoji irgi turi lipoma ant veiduko, ties antakiu, labai bijau tos operacijos, nes dar jai tik 1 metukas. O gal kam buvo ,kad tos lipomos issivaiksto ir pranyksta?

O ka Jus nusprendete ? Ar dabar kol vaikas mazas noresit pasalinti?
Atsakyti
QUOTE(bambukas* @ 2009 12 15, 18:12)
O ka Jus nusprendete ? Ar dabar kol vaikas mazas noresit pasalinti?

tikrai salinsim, tik reikia sulaukti siltesniu oru, kai keputes nerikes. Labai mazai informacijos apie sia problema... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristinele123 @ 2009 12 15, 19:10)
tikrai salinsim, tik reikia sulaukti siltesniu oru, kai keputes nerikes. Labai mazai informacijos apie sia problema...  verysad.gif

Mes balandi darysim ta operacija pas gyd. Radzeviciu santariskese, na tikiuosi kad nieko blogo neatsitiks po tos nakrozes nes labiausiai bijau verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bambukas*: 15 gruodžio 2009 - 22:20
manao mazyliai 3 metukai smile.gif migde ir dare nejautra unsure.gif na bet svarbiausia viskas praejo gerai ir tyrimai atejo geri thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(bambukas* @ 2009 12 15, 23:13)
Mes balandi darysim ta operacija pas gyd. Radzeviciu santariskese, na tikiuosi kad nieko blogo neatsitiks po tos nakrozes nes labiausiai bijau verysad.gif




bambukas* nebijokit viskas praeis gerai smile.gif svarbiausia tiketi kaip ir mes tikejome 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(meilute20 @ 2009 12 16, 00:13)
manao mazyliai 3 metukai  smile.gif  migde ir dare nejautra  unsure.gif  na bet svarbiausia viskas praejo gerai ir tyrimai atejo geri  thumbup.gif
Papildyta:
bambukas* nebijokit viskas praeis gerai  smile.gif  svarbiausia tiketi kaip ir mes tikejome  4u.gif

Aciu uz palaikyma 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sausė @ 2009 12 13, 19:50)
*Na lipomas operuoja vietinėje nejautroje

**bet tyrimus ar nepiktybiška tai visada daro, tai neišsigąskit.

* drinks_cheers.gif

**turėjau ant veido tokį malonumą,bet po pirmos opercijos ataugo doh.gif tyrė,viskas super buvo smile.gif
antrą karta operavausi užienyje pas palstikus,šį kartą nieks nieko netyrė schmoll.gif bet ir nebeataugo thumbup.gif jau visi šeši metai praėjo ax.gif
Atsakyti
Pas mane irgi ta problema net trys išaugo galvoje gydytojas sakė irgi , kad lipomos , bet bijau kažkaip galvoje operuotis , bet jau pradeda matytis pro plaukus , kažina ar plaukus nuskuta toje vietoje ar ne , gal kam yra buvę ?
Atsakyti
QUOTE(Vilmika @ 2010 01 03, 18:57)
Pas mane irgi ta problema net trys išaugo galvoje gydytojas sakė irgi , kad lipomos , bet bijau kažkaip galvoje operuotis , bet jau pradeda matytis pro plaukus , kažina ar plaukus nuskuta toje vietoje ar ne , gal kam yra buvę ?
tai ko laukiat,operuokitės,nieko ten baisaus schmoll.gif paprasčiasiai odelę prapjauna ir išima tą kapsulę mirksiukas.gif o plaukus toje vietoje žinoma nuskus,nes ir siuti reikės...ir tikrai nebijokit 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mėta**: 04 sausio 2010 - 22:13
Man sia savaite isoperavo antakalnio ligonineje lipoma, dare vietine, skaudejo labai(bet esu aplamai atspari toms nejautroms ir pas stomotolaga, kai uzsaldo vistiek skauda), tai nereiskia, kad ir kitiems skaudes. Truko viskas apie 20 min. Gal ir butu dare narkoze, bet esu ju ir taip daug turejusi, tai nusprende vietine. I kisene nieko nedaviau, esu pries tai, jei jau i kisene, tai aplamai tuomet privaciai reikia eiti. Bet manau tai nera sudetinga operacija, kad pagrindo islaidauti nematau. Ir taip personalas super, ir gydytojas geras(jis taip pat dirba baltijos amerikos kl.) asistentes, jo labai geros, ir gailejo ir uz rankos laike smile.gif ir pagloste ir t.t... dabar esu patenkinta, nors ir susirietusi truputu, nes sona pjove, bet manau geriau nelaukt kol bus super didelis, tuomet ir randas didesnis, ir ilgiau truks.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Melia: 28 gegužės 2010 - 13:08
Mes taip pat jau isoperavom suneliui lipoma( buvo ant pirstelio kaip ir anksciau rasiau), operacija su migdymu truko trupuciuka daugiau negu valanda. Atnese vaika su uzgipsuota rankyte kad tas pirstelis nejudetu ir gerai viskas sugytu. Bet kazkaip tas gipsas nesilaike ant maziaus rankytes nes ryte atsibudau ziuriu o mazis lovyteje stoi be gipso, reikejo vel vaziuoti uzmauti gipsa (mus negulde i ligonine, padare operacija ir paleido), vakare vel nukrito, tai vel vaziavome uzdiet ir taip kazkur 4 kartus tas gipsas nukritinejo. Vaikas labai greit prisitaike prie to, kad jo rankyte prirista ir nevarze jo. Po 10 dienu nuememe gipsa ir dabar jau zaizda po trupuciuka gyja 4u.gif Tikiuosi, kad viskas sekmingai praejo smile.gif
Atsakyti
Noreciau pasitairauti kaip po operacijos atrode ta vieta kur buvo operuota lipoma nes mano vaiko pirstukas kolkas labai panasiai atrodo kaip ir pries operacija sad.gif ir ta vieta kieta ar taip turi buti????? Nes kai kreipemes pas gydytoja kuris mus operavo vietoj to kad pakonsultuot mus nors telefonu nukreipe pas savo gydytoja sad.gif mes su vyru taip ir nezinom ar tas pirstelis taip turi atrodyti ar ne sad.gif po tos operacijos. Labai tikiuosi kad jis taip gyja ... o kaip pas Jus buvo po kiek laiko viskas sugyjo nesimate zaizdos ?
Atsakyti
Man taip pat pries metus aptiko ant nugaros lipoma,buvau santariskese pas chirurga,tai kolkas pasake operuot nereikia,nes per maza ir ant nugaros sunkiai gyja zaizdos.Sake dar palaukt.Man ta vieta ir paskauda ir tempia,rudeni vel eisiu pakartotinai,ziuresim ka pasakys.
Atsakyti