Įkraunama...
Įkraunama...

Nutraukime gyvūnų kankinimą ! UP!

Šaunuolės, merginos ! Pasidalinkit šia info ir su draugais, pažįstamais, giminėmis... svarbus kiekvienas balsas! smile.gif
Atsakyti
jau prisidėjau savo parašu ir aš..
Atsakyti
Na, nežinau ar bus naudos, bet ir aš prisirašiau smile.gif
Atsakyti
Pasirasiau mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dzestina @ 2013 10 28, 21:58)
Pasirasiau mirksiukas.gif  4u.gif

aš nepasirašiau...nors turime augintinį,kurį be galo mylime,nuo šitos akcijos sustabdė prašymas pateikti savo asmens kodą g.gif .Ar tokioms peticijoms reikalingi tokie duomenys,ar nepakanka pavardės ir gyv vietos?Nežinau,kaip Jūs,bet aš nelinkusi nežinia kam deklaruoti savo asmens kodo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Teoleda @ 2013 10 29, 16:02)
aš nepasirašiau...nors turime augintinį,kurį be galo mylime,nuo šitos akcijos sustabdė prašymas pateikti savo asmens kodą g.gif .Ar tokioms peticijoms reikalingi tokie duomenys,ar nepakanka pavardės ir gyv vietos?Nežinau,kaip Jūs,bet aš nelinkusi nežinia kam deklaruoti savo asmens kodo 4u.gif

Taigi... pritariu, kad čia tokia "pagerinta" peticija...
Atsakyti
Tai oficiali ES svetainė, jūsų duomenys nebus niekur kitur naudojami tik tam, kad užtikrinti jūsų tapatybę ir sąžiningumą. Parašai šiai peticijai renkami ne tik internetu, bet ir popieriniame variante, todėl reikia užtikrint , kad nebus sukčiaujama, nebus pasirašinėjama kelis kartus ir nebus suklastotų parašų. Be abejo, bus tokių, kuie "sufeikins", o parašų tikrumą tikrins komisija, tad renkama daugiau nei 1 mln parašų kad atmetus netikrus būtų surinkta reikiama suma smile.gif

http://www.stopvivisection.eu/ visa info.

QUOTE(Teoleda @ 2013 10 29, 17:02)
aš nepasirašiau...nors turime augintinį,kurį be galo mylime,nuo šitos akcijos sustabdė prašymas pateikti savo asmens kodą g.gif .Ar tokioms peticijoms reikalingi tokie duomenys,ar nepakanka pavardės ir gyv vietos?Nežinau,kaip Jūs,bet aš nelinkusi nežinia kam deklaruoti savo asmens kodo 4u.gif

Atsakyti
Pasirasau
Atsakyti
done 4u.gif
Atsakyti
padaryta 4u.gif
Atsakyti
Pasirašyta cool.gif
Atsakyti
Dollie, Ačiukas 4u.gif
PASIRAŠIA mirksiukas.gif U
Atsakyti