Įkraunama...
Įkraunama...

Paakių priežiūra

QUOTE(Alexiis @ 2017 02 26, 20:11)
Glamglow - man labai super paakių kaukė (kaip ir jų veido kaukės man superinės, ypač juoda ir žalia). Brangoka, bet verta. Dėl Filorga sutinku - plyšta (galvojau, kad tik aš nemoku jų atsargiai išimt ir uždėt). Bet poveikis Filorga man patiko.
Dėl Lierac to serumo (5ml). Pabaigiau, bet kažkokio wow efekto nepastebėjau verysad.gif
Dabar naudoju Filorga Optim eyes paakių kremą. Kol kas man jis tinka ir patinka.

Man Glamglow juoda kauke must have.. jau antra turiu.. zydra nieko ipatingo, apart to, kad skaniai kvepia ir dar turiu violetine.. ta gerule biggrin.gif bet nzn ar verta tu pinigu.. juoda geriausia smile.gif Dabar nusiprkau Gatineu kauke paakiu..bandysiu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(amberr. @ 2017 02 26, 20:31)
Man Glamglow juoda kauke must have.. jau antra turiu.. zydra nieko ipatingo, apart to, kad skaniai kvepia ir dar turiu violetine.. ta gerule  biggrin.gif bet nzn ar verta tu pinigu.. juoda geriausia  smile.gif Dabar nusiprkau Gatineu kauke paakiu..bandysiu  bigsmile.gif

Violetinė glamglow ir mano planuojamų pirkinių sąraše smile.gif o gal galit nuorodą įmest tis Gatineu kaukės?
Dar atsimiminiau - Guinot paakių kaukė man patiko. Stebuklo nebuvo, bet gerai drėkina ir atgaivina paakius.
Atsakyti
QUOTE(Alexiis @ 2017 02 27, 08:13)
Violetinė glamglow ir mano planuojamų pirkinių sąraše smile.gif o gal galit nuorodą įmest tis Gatineu kaukės?
Dar atsimiminiau - Guinot paakių kaukė man patiko. Stebuklo nebuvo, bet gerai drėkina ir atgaivina paakius.

As sumaisiau.. pas mane Guinot ir yra biggrin.gif 4u.gif lb lb faina..nors tik karta bandzau, bet jau zinau savo paakius, tai matau, kad efektas man tnka 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(amberr. @ 2017 02 28, 11:09)
As sumaisiau.. pas mane Guinot ir yra  biggrin.gif  4u.gif lb lb faina..nors tik karta bandzau, bet jau zinau savo paakius, tai matau, kad efektas man tnka  4u.gif

imeskite nuoroda 4u.gif
Ir koki poveiki jauciate ?
Atsakyti
QUOTE(Faustina2000 @ 2017 03 06, 12:56)
imeskite nuoroda  4u.gif
Ir koki poveiki jauciate ?


Mano tokia http://sugihara.lt/p...kiu-kauke-30ml/
jokių stebuklų nėra smile.gif bet man paakiai jaučiasi stipriai padrėkinti ir maloniai vėlūs po jos. Gal truputį paburkimą mažina.
Atsakyti
Labas merginos, noreciau paklausti ka jus naudojete paakiams kad jie nebutu paburke ir patine is ryto.Isbandziau visas liaudiskas ir neliaudiskas priemones nieks nepadejo atsikeliu is ryto visa aptinusi paburkusi.Problemu su inkstais neturiu stengiuosi is vakaro nevartoti daug skysciu.Gal yra kokia priemone greitam paburkimui sumazinti?
Atsakyti
QUOTE(tikroji peletruna @ 2017 03 21, 14:20)
Labas merginos, noreciau paklausti ka jus naudojete paakiams kad jie nebutu paburke ir patine is ryto.Isbandziau visas liaudiskas ir neliaudiskas priemones nieks nepadejo atsikeliu is ryto visa aptinusi paburkusi.Problemu su inkstais neturiu stengiuosi  is vakaro nevartoti daug skysciu.Gal yra kokia priemone greitam paburkimui sumazinti?


Ta pati liūdna situacija ir pas mane. Ryte vaizdas kaip po gero balius ir iki paryčuų nemiegojus doh.gif ko tik aš nebandžiau, bet kol kas jokio super wow problemos sprendimo neradau. Prieš tai minėta Guinot kaukė kažkiek minimaliai nuima tą paburkimą, bet tikrai ne stebuklingai viską panaikina.
Nuleidau rankas ir nurašiau tai senėjimo procesui unsure.gif ax.gif
Atsakyti
o man reikia kažko nuo raukšlių. Numečiau svorio, atsirado raukšlių.
Daug problemų paskutiniu metu ir nuo išgyvenimų svoris nukrito.
Nežinau ką geriau nusipirkt. Būtinai reikia kokio geresnio paakių kremo.
Atsakyti
QUOTE(Faustina2000 @ 2017 03 06, 13:56)
imeskite nuoroda  4u.gif
Ir koki poveiki jauciate ?

Nezinau.. gal cia tik mano paakiam tinka, bet is kart paskaiteja, pagyveja tokie, patinima nuima biski.. tokie bendrai graziau atrodo.. IR dar labai labai patinka nesenai isigytas The ordinary paakiu serumas su kofeinu.. juokinga kaina.. 30ml.. bet ziauriai fainss.. palieka tokius svytincius paakius.. gal ten kazko prideta kokiu daleliu nzn.. bet paskaistina labai.. nu bet kokiu atveju uz tokia kaina, tai tikrai galima pabandyt. Dabar mano paakiu rutina yra ta kauke, tada tas serumas ir ant virsaus Skinseuticuls jau kartojamas AOX eye gel.. sita svenciausioji trejybe labai atgaivino mano paakius.. 100%.. todel, kad db miegu po 5val .. nuvargstu tikrai, o paakiai atrodo labai net gi padoriai biggrin.gif
https://klipshop.lt/...ikio-akiu-kauke
http://deciem.com/pr...-5pct-egcg-30ml
Papildyta:
QUOTE(Alexiis @ 2017 03 21, 15:25)
Ta pati liūdna situacija ir pas mane. Ryte vaizdas kaip po gero balius ir iki paryčuų nemiegojus  doh.gif ko tik aš nebandžiau, bet kol kas jokio super wow problemos sprendimo neradau. Prieš tai minėta Guinot kaukė kažkiek minimaliai nuima tą paburkimą, bet tikrai ne stebuklingai viską panaikina.
Nuleidau rankas ir nurašiau tai senėjimo procesui  unsure.gif  ax.gif

Bet stebuklingai nieks ir nenuims.. 4u.gif beto reikia ne vien kauke naudot, jei paakiai problematiski, linke tinti ir t.t bet ir tinkamus kremus paakiam.. nenuleiskit ranku... ieskokit ir atrasit produkta, kuris tikrai jums suteiks toki efekta, kad jausits geriua.. man pvz toks produktas glamglow kauke paakiu (bet jos kasdien nenaudosit) ir db sitas the ordinary serumas.. uz tokia kaina tikrai galit pabandyt... nu neims patinimo, tai bent jau paakiai aciu pasakys, nes jis ir drekina gerai ir t.t
Atsakyti

Kaip manot, ar realu kremu pagalba kazkiek pagrazinti  paakius, vadinamus "asaru latakeliais" (ang. tear throuhts)?

Tai yra idube(kartais pamele ir patine paakiai).

Ilga laika galvojau , jog pas mane tiesiog pajuode, patine paakiai GALBUT DEL NUOVARGIO, kol issiaiskinau, kaip jie vadinami. Lietuviu kalba apie tai informacijos isvis nerandu, bet kiek suprantu jie atsiranda lyg ir su laiku genetiskai. Nors neesu sene, man 30 metu:D taciau paakiu baisumas, kad jau pati nebenoriu ziureti i veidrodi:( todel mastau ar reikia rimtesniu priemoniu/injekciju, ar butu galima kazka pataisyti ir su kremukais...? :)

ikeliu pvz kaip atrodo tie "asaru latakeliai" veide:

[url=http://www.part.lt/perziura/f9d0af915bb90223058d54a4b65702b3974.jpg]f9d0af915bb90223058d54a4b65702b3974.jpg[/URL]

Atsakyti
merginos, ar imanoma kazka padaryti, jei matosi labai ryski kraujagysle paakiu srityje?
Atsakyti
QUOTE(JuodaJuoda @ 2017 06 18, 11:13)
merginos, ar imanoma kazka padaryti, jei matosi labai ryski kraujagysle paakiu srityje?

Pamaskuot su maskuokliu.. kremas cia tikrai nepades 4u.gif
Atsakyti