Vilniuje dovanoju virs 20 gupijuZuvytes sveikos ir grazios , yra ir dideliu pateliu ir patineliu, bet daugiausia didesnio ir mazesnio mailiaus. tiesiog musu akvariumas ne guminis, zuvytes laukia nauju geru seimininku.nuotrauka skolinta, bet zuvytes atrodo panasiai. http://www.alio.lt/g...edit=1388685519
Parduodu tvarkingus, naudotus narvus triušiukam ar kitiem smulkesniem gyvūnėliam. Narvai išvalyti ir dezinfekuoti, geros būklės. Prie narvelio galime pridėti wc ir dubenėlį maistui.
Mėlynas didelis 120x50x50cm 150lt. (susilanksto, didelės durelės iš viršaus, mažesnės iš šono). Mėlynas didelis 100x50x45cm 100-120lt. (susilanksto, labai erdvus, dideles dureles iš viršaus ir iš šono) Mėlynas mažesnis 60x40x36 60lt. Žalias mažas 55x35x50 40lt.
Raudonas narvas (būklė kaip naujo) atsidaro iš šono į vidų, pasidaro kaip išlipimas100x60x50cm, kaina 130lt. Taip pat turime dugnų narvams atskirai 100x50cm kaina 50lt.
Taip pat parduodame kraiga tinkantis graužikams ir kitiem gyvuneliam, vokiskas, gerai sugeria dregme ir sulaiko kvapus. Kaina 15kg-20lt.
Wc tinkantys grauzikams 15lt
Nykstukiniai dekoratyviniai triusiukai, uzauga iki 1200g, juodas ir pilkas su serksnu, baltas pilvukas ir nosyte (berniukai), gime lapkricio 12d. Kaina 60lt.
Nuotraukas galite rasti www.facebook.com/dekoratyviniai.triusiukai
parduodu 240l akvariumą su visa įranga, gyvais augaliukais ir žuvytėmis išmatavimai: 120x40x50
Vilnius
norėčiau 750lt, bet su rimtu pirkėju galim pasiderėti
Parduodu akvariumą 200l. Su visa įranga (filtras, šildytuvas) penkios žuvys jau didelės: Vienas skaliaras, trys guramiai, vienas šamas (Platydoras Costatus), vienas citrusas (siurbliuku jį vadiname ) 250lt. Daugiau info į AŽ. Prie jo yra stalas specialus. jei pageidausit tada 280lt
Parduodamas narvelis ružavas mažai naudotas, parduodu už 150Lt, narvas lb stiprus, buvo auginamas triušiukas, galima ir šinšilus augint ir juru kiaulyte, ir dekoratyvini triušiuka, ir tinka ar katei. Ilgis 60cm - plotys 43cm - akštys 45cm
Parduodame įvairiausių spalvų nykštukinius stačiaausius ir nulėpausius dekoratyvinius triušiukus. Turime įvairiausių spalvų triušiukų nuo 5 savaičių amžiaus didelis pasirinkimas!!!
Mūsų auginamų triušiukų nuotraukytes rasite facebook puslapyje KVIEČIAME APSILANKYTI: