Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsiam Grikių dietą

Gal yra pradedančių grikiauti šiandien? smile.gif Ryt prasideda delčia, labai geras laikas padailinti figūrą smile.gif
Laukiu prisijungiančių smile.gif
Atsakyti
QUOTE(faustulia @ 2016 03 29, 08:30)
Gal yra pradedančių grikiauti šiandien?  smile.gif Ryt prasideda delčia, labai geras laikas padailinti figūrą  smile.gif
Laukiu prisijungiančių smile.gif



aš pradėjau šiandieną ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ahabimeni @ 2016 03 29, 12:29)
aš pradėjau šiandieną  ax.gif


Kaip tylu čia smile.gif
Kaip sekasi? Ar nesunku grikiauti, kai už lango taip niūru.. ? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(faustulia @ 2016 03 30, 10:59)
Kaip tylu  čia  smile.gif
Kaip sekasi? Ar nesunku grikiauti, kai už lango taip niūru.. ?  rolleyes.gif



sunkoka, ne visai vien grikiai, su menkais nukrypimais blush2.gif

kaip sekasi tau?
Atsakyti
QUOTE(ahabimeni @ 2016 03 30, 14:56)
sunkoka, ne visai vien grikiai, su menkais nukrypimais  blush2.gif 

kaip sekasi tau?


Sunku iš ryto buvo, taip viliojo kavos kvapas, bet atsilaikiau smile.gif
O šiaip tai grikiai ir pasukos, sąžiningai kol kas lotuliukas.gif
Atsakyti
[quote=ahabimeni,2016 03 30, 14:56]
sunkoka, ne visai vien grikiai, su menkais nukrypimais blush2.gif

Kaip sekasi? smile.gif
Man jau ketvirta diena, kol kas sekasi gerai smile.gif Be nuodemiu lotuliukas.gif
Atsakyti
Pradėjau grikių dietą ir jau po pirmos dienos teko nusivilti..

Nenukrito nei gramas, tik apimtys sumažėjo po centimetrą kitą... rolleyes.gif

Esu laikiusis Vaikulės dietos, tai jau po pirmos dienos būdavo minus 1 kg. Na dabar tiesiog paeksperimentuosiu su šia dieta, nes labai įdomu, koks bus jos poveikis.

Šiandien antra diena. (pradinis svoris 60 kg.)

Atsakyti
As 6diena baigiu su grikiu dieta,aisku,pas mane nukrypimai menki,bet yra ir kavos negalejau atsisakyt. Bet labai intensyviai sportuoju,kasdiena lieju prakaita xfit,trx ir ntc treniruotese smile.gif pradinis svoris 59kg,per tas dienas -3kg. Mazai sakyciau,bet neturejau dideliu virssvoriu,o vyras laikosi kartu (galima sakyt as ji palaikau siame etape doh.gif lotuliukas.gif ) tai minus 6kg,virsvoris apie 12kg. smile.gif

Apimtys sumazejo labai,tiek pas mane tiek pas vyra smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cocainna: 23 gegužės 2016 - 18:42

Labas vakaras, grikiai užplikyti- startuoju nuo rytojaus. Norisi prieš šventes nors keliais kilogramais palengveti greituoju budu, pabandysiu atsilaikyti 7 dienas. Gal bus norinčių prisijungti, su kompanija lengviau ir smagiau?! Iki rytojaus 😉

Atsakyti

Labas rytas, kaip drasei vakar pasisakiau 😃 visai buvau užmiršus ,kad šeštadienį Kūčios, tai gi atsisakau savo pažado laikytis savaite 😥. Teks pasitenkinti 4 dienom. Po šventinio savaitgalio tikiuosi užteks ryžto gryžti prie grikių 😊

Atsakyti
Labas vakaras o butina grikius pkykiti?man neskanu verysad.gif gal reikia nuo ryt pradeti unsure.gif bet kaip?seima didele smile.gif visi valgus.sveriu 75kg,ugis 170.idealu butu 10kg nunesti,bet uztektu ir 5.
Kiek kartu per diena valgot ir po kiek?
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti