Įkraunama...
Įkraunama...

2014 metų Utenos nuotakos :)

Aš manau, kad užteks tikrai ir dar liks smile.gif
Mums patarė skaičiuoti 0,5 litro žmogui panašiai, kad tikrai nepritrūktume. Tik klausimas, kiek skaičiuoti šampano butelių prie bažnyčios žmogui? g.gif 1 butelis- 4 žmonėms gal biggrin.gif Na ten juk tik simboliškai, po taurę smile.gif
Kokiu transportu važiuoti ketinat, Pucini? smile.gif
Atsakyti
Pabroliai, pamerges ir pirsliai- su autobusiuku, nuomosim autobusiuka su vairuotoju, o jaunieji ir fotografas tai su grazia kokia masina- dar ieskom smile.gif Va va, dar klausimelis del gerimo prie baznycios, mano busimas vyras sake kad negrazu gerti prie baznycios, o jus kaip darysit? man atrodo reikia po ceremonijos visiems bent po taure sampano isgert smile.gif
Atsakyti
Na pagal įstatymą ir negalima gerti viešoje vietoje smile.gif bet mes visvien prie bažnyčios atsidarysim šampano, kažkaip liūdna būtų be jo išėjus.. Juk čia simboliškai tik po taurelę šampano. Nematau nieko blogo čia blush2.gif
Iš kur sakysitės autobusiuką? Iš Vilko įmonės gal? smile.gif
Atsakyti
O kas cia per Vilko imone? ji utenoje? Mes is Vilniaus uzsakinesim, vyras pasirupino tai nezinau kaip vadinas smile.gif na o del vaisinimo prie baznycios dar galvosim, vyras labai nenori, o man atrodo visai grazu kazkuo pavaisinti ir po taurele sampano smile.gif
Atsakyti
Aš irgi už tai, kad reikia šampano taurę pakelti išėjus iš bažnyčios. Čia juk ir simbolika- už jaunųjų laimę keliama wink.gif Ir be to būtų labai niūru... Išeiti ir išvažiuoti taip iškart. unsure.gif
Taip, Vilko įmonė yra Utenoje, kuri nuomoja autobusiukus, mes pas juos ir galvojame sakytis, tik dar nieko nežinom, nei kokie, nei kainų, tad nieko nepatarsim, dar nesidomėjom.
Pucini, ką vidurnakčiui galvojate?
Papildyta:
Gal kas liejotės žiedus Utenoje pas juvelyrę ? Vakar buvau užėjusi pasiklausti, kaina tikrai maža, palyginus su Vilniaus, Kauno... Manau, pas ją ir sakysimės smile.gif
O kur jūs?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bambūčia: 27 kovo 2014 - 10:31
fejerverkus planuojam smile.gif o Jus?
Beja kurioje cia vietoje randasi ta Vilko nuoma, ar gal numeri turit? gal pigiau iseitu nei is vilniaus smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pucinis: 27 kovo 2014 - 20:39
Turbūt, kad šita nuoroda :
http://imones.balsas...183853237-14846
Nors patys dar nesidomėjom, žinom, kad kiti nuomavosi iš jų busiukus..
Šiaip dar nete radau, kad Utenos autobusų parkas nuomoja įvairius busiukus, ir 33 vietų net..
Dėl vidurnakčio tai mąstėm dangaus žibintus, bet pasirodo Pečiūrkiemis neleidžia jų, tad kolkas minčių pristigom g.gif
O kaip dėl žiedų? Kur liesitės, sakysitės ar pirksit pagamintus? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bambūčia: 28 kovo 2014 - 14:13
Kazkaip tam Peciurkiemi nei torto galima is zmoniu nei zibintu biggrin.gif Ziezdriu sodyboj nieko apie tai nesake smile.gif
Reiks pasidometi Vilko busiukais, nesinori kokiu senu smile.gif
O ziedus mes jau turim, turejom aukso, nesem prie policijos kur moteris- juvelyre smile.gif Tikrai nesigailim smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pucinis: 28 kovo 2014 - 17:53
Šiaip negalima niekur produktų iš neaišku kur smile.gif Gal tiesiog nepaklausėt ir nepasakė jums. Nes jei apsinuodytų žmonės, nebūtų atsekamumo iš kur...
Atsakyti
Suprantu, bet cia visam maistui tas galioja, kai ka ir pati darysiu ar kepsiu- net ir tam cekiu reikia? manau ne smile.gif
Atsakyti
Pagal bendrąją tvarką- negalima nieko, kam neišrašyta sąskaita ar nėra čekio. Tačiau klauskite sodybos savininkų, gal padarytų išimtį smile.gif
O ką kepsit? smile.gif
Atsakyti
Kokius žiedus pirkot ar liejotės? Kiek milimetrų? Aš norėčiau 4mm ir paprasto, tradicinio žiedo smile.gif
Atsakyti