Įkraunama...
Įkraunama...

Ravenswood

QUOTE(petrike @ 2013 11 03, 21:53)
O tas serialas suprantamas butu, jeigu as PLL neziuriu? šneider rase, kad paziurejus, jautesi, kad nuo vidurio ziuretu... O siaip tas serialas patraukliai atrodo, lyg ir mano tipo... g.gif

Ziurekite, su PLL nesusije.
Atsakyti
PPL gal susijes tik tiek ten Calebas yra ir jo mergina Hanna paminejo per dvi serijas kelis kartus, o man tai net labiau patinka negu PPL pastarasis jau labai nusivaziavo doh.gif
Atsakyti
Kas laukete, tai yra jau filmai.in lietuviu kalba serijos smile.gif
Atsakyti
Neaišku kas, neaišku kodėl, neaišku kas per paktas..Panašu, kad mirs po kiekvieną veikėją kas sezoną, o prie tiesos nepriartės per visus sezonus...Panašiai kaip su melagėm biggrin.gif
Atsakyti
as irgi susigundziau siuo serialu, kazkas minejo kad baisus? blush2.gif tada butinai reiks paziuret, ziuriu per filmai.in berods tik jie vienintleliai kolkas vercia LT kalba unsure.gif
Atsakyti
ziuriu ir as si seriala. galetu but baisiau. biggrin.gif siaip neblogas, man visai patiko. tik nepatinka kad taip greit Miranda nuzude. laukiam kas bus toliau smile.gif
Atsakyti
Peržiūrėau vakar visas 7 serijas, užkabino tik nuo 3 gal. Buvo vietų, kuriose pakrūpčiojau, visai įdomus. Labai jaučiasi, kad PLL kūrėjų darbas, panašus braižas ir atrodo, kad toks pats painus bus smile.gif
Atsakyti
Ka tik pasiziurejau 10serija, ir per filmai.in sake, kad cia paskutine serija, kaip tai suprasti? Cia viskas, pirmas sezonas toks trumpas, ar cia nutrauke si seriala? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(DG* @ 2014 02 15, 18:56)
Ka tik pasiziurejau 10serija, ir per filmai.in sake, kad cia paskutine serija, kaip tai suprasti? Cia viskas, pirmas sezonas toks trumpas, ar cia nutrauke si seriala? unsure.gif



sezonas baiges, 10-ji serija buvo finaline 4u.gif bent taip raso filmai.in svetaines komentatoriai biggrin.gif
Atsakyti
FB skaičiau, kad čia kažkokia didžioji pertrauka ir vėl rodys birželio mėnesį, nežinau kur tiesa biggrin.gif
Atsakyti
Na idomu, idomu kaip ten bus toliau nes man tai patiko sis serialas, net labiau nei PLL. Gaila butu jei ji nutrauktu biggrin.gif
Atsakyti