Įkraunama...
Įkraunama...

RYANAIR

QUOTE(Tete2006 @ 2013 11 04, 23:37)


Kaip tik vasari isbandysim naujaja tvarka smile.gif Tik idomu, ar kartu skrendantiems tikrai parinks greta esancias vietas, ar vis tik nerizikuojant moketi po tuos 5eur g.gif
Atsakyti
Va ta su kėdėm tvarka man nepatinka, nes jei mane pasodins prie langelio, tai nepavydžiu šalimais būsiantiems, kai mane užsups ir prasidės tam tikra skradžio sukeliama reakcija blink.gif
Atsakyti
QUOTE(syri @ 2013 11 05, 11:37)
Va ta su kėdėm tvarka man nepatinka, nes jei mane pasodins prie langelio, tai nepavydžiu šalimais būsiantiems, kai mane užsups ir prasidės tam tikra skradžio sukeliama reakcija  blink.gif


Jo, tu priskiriamu vietu gal galetu ir nebuti doh.gif Mes kaip tik megstam sesti prie lango ax.gif
Atsakyti
Kad tik neperlenktu lazdos su kitu kompaniju paslaugu kopijavimu- bus daug bedos bei nesusipratimu.
Jau galioja papildomas pirkiniu maisas, skrendant is stanstedo smile.gif kazin, ar maxima tiks biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(whitey @ 2013 11 05, 19:34)
Jau galioja papildomas pirkiniu maisas, skrendant is stanstedo smile.gif kazin, ar maxima tiks biggrin.gif


Pagal duotus ismatavimus, manau, kad "nepraslysi" su maximiniu biggrin.gif
Atsakyti
Nieko, kampus aplankstysiu ir bus ok. Vis du maisai biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo whitey: 07 lapkričio 2013 - 10:28
Gal jau kas nors skridot po lapkricio 1 ir galit pasakyt ar matuoja rankinukus? 4u.gif Ir kaip su tu rankinuku svoriu? g.gif
Atsakyti
Ka zadi jau taip kraut?? Esu mates, kad rankinukai ir visa kita nuo gruodzio 1d, bet tiksliai nepamenu- nelabai aktualu wink.gif
Atsakyti
QUOTE(syri @ 2013 11 05, 11:37)
Va ta su kėdėm tvarka man nepatinka, nes jei mane pasodins prie langelio, tai nepavydžiu šalimais būsiantiems, kai mane užsups ir prasidės tam tikra skradžio sukeliama reakcija  blink.gif



QUOTE(Lauruciuk @ 2013 11 05, 18:42)
Jo, tu priskiriamu vietu gal galetu ir nebuti  doh.gif  Mes kaip tik megstam sesti prie lango  ax.gif



visada galima susikeisti vietomis su šalia sėdinčiu.... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(whitey @ 2013 11 10, 00:52)
Ka zadi jau taip kraut?? Esu mates, kad rankinukai ir visa kita nuo gruodzio 1d, bet tiksliai nepamenu- nelabai aktualu wink.gif


Kazkaip susisviete, kad nuo lapkricio blush2.gif
Atsakyti
sveiki. ar čia tik man ar visiem - nuo vakar bndau sausio viduriui bilietus nusipirkt ir neduoda doh.gif vis Error - Your session has been locked

We are experiencing some difficulties with the website.

po to kai paspaudžiu jau mokėt... į email niekas neateina...
Atsakyti
QUOTE(mama_x2 @ 2013 11 12, 14:43)
sveiki. ar čia tik man ar visiem - nuo vakar bndau sausio viduriui bilietus nusipirkt ir neduoda  doh.gif  vis Error - Your session has been locked

We are experiencing some difficulties with the website.

po to kai paspaudžiu jau mokėt... į email niekas neateina...


Ne Jums vienai šitaip pastaruoju metu nesiseka, ir aš, ir pažįstami su tuo susidūrėme. Ryanair keičia ir atnaujina savo puslapį, galbūt tai strigimo priežastis. Bandykite po kurio laiko vėl. Tik gal prieš tai pasitikrinkit banko išrašą, ar netyčia pinigų nenuskaitė. Man pavyko nusipirkti bilietą antruoju bandymu, draugams - trečiuoju. Pagrinde strigo vakarais. Nežinau, ar sutapimas, bet padėjo naršyklės istorijos ir cookiu ištrynimas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Geltonake: 12 lapkričio 2013 - 17:26