Įkraunama...
Įkraunama...

Vilniaus gimdymo namai -VGN. 13 tema

Sveikos 4u.gif ar sunku yra gauti vienvietę palatą VGN? ir kokios maždaug kainos būtų?
Atsakyti
QUOTE(cebnete @ 2016 03 14, 12:08)
Sveikos 4u.gif  ar sunku yra gauti vienvietę palatą VGN?  ir kokios maždaug kainos būtų?

Priklausomai koks tuo metu užimtumas, bet jei būna laisva, tikrai pasiūlo. Para apie 20Eur, jei vyras lieka nakvot, kažkiek nedaug reik primokėt.
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2016 03 21, 23:04)
Priklausomai koks tuo metu užimtumas, bet jei būna laisva, tikrai pasiūlo. Para apie 20Eur, jei vyras lieka nakvot, kažkiek nedaug reik primokėt.


Man atrodo jei vyras lieka, bendroje sumoje abiems lyg 37 eur para.
Atsakyti
QUOTE(zakiene @ 2016 02 20, 16:45)
O Kornelija Mačiulienė priiminėja gimdymus, ar ne, nes kažkaip paskutiniu metu nei viena apie ją neminite g.gif

Priimineja
Atsakyti
Nesenai gimdžiusios sakykite, ar duoda Bambo sauskelnių pakuotę dovanų? Nes per kursus sakė, kad sauskelnių galim imti vos kelis vnt, nes gausim pakuotę dovanų po gimdymo... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(caramelcandy @ 2016 04 04, 17:27)
Nesenai gimdžiusios sakykite, ar duoda Bambo sauskelnių pakuotę dovanų? Nes per kursus sakė, kad sauskelnių galim imti vos kelis vnt, nes gausim pakuotę dovanų po gimdymo... smile.gif


Pakuotės tikrai niekas nedavė smile.gif
Buvo įdėta 1 vnt Bambo, 1 Libero ir 1 Pampers smile.gif
Atsakyti
Sveiki, noriu perduoti neseniai gimdziusios vgn mamytes is gydytojos isgirstus zodzius "...mokejai pi****s dabar mokek ir pagimdyti vaikzude tu" moteriske gimde jau antra para, trecia pamaina pasikeitusi buvo,ji jau visai be jegu! Man plaukai pasisiause, negi dar yra tokiu nuzmogejusiu gydytoju. Gaila gydytojos pavardes neatsimine.
Atsakyti
QUOTE(lemurija @ 2016 04 26, 20:27)
Sveiki, noriu perduoti neseniai gimdziusios vgn mamytes is gydytojos isgirstus zodzius "...mokejai pi****s dabar mokek ir pagimdyti vaikzude tu" moteriske gimde jau antra para, trecia pamaina pasikeitusi buvo,ji jau visai be jegu! Man plaukai pasisiause, negi dar yra tokiu nuzmogejusiu gydytoju. Gaila gydytojos pavardes neatsimine.

Kaip atrodė gydytoja?
Atsakyti
QUOTE(lemurija @ 2016 04 26, 21:27)
Sveiki, noriu perduoti neseniai gimdziusios vgn mamytes is gydytojos isgirstus zodzius "...mokejai pi****s dabar mokek ir pagimdyti vaikzude tu" moteriske gimde jau antra para, trecia pamaina pasikeitusi buvo,ji jau visai be jegu! Man plaukai pasisiause, negi dar yra tokiu nuzmogejusiu gydytoju. Gaila gydytojos pavardes neatsimine.

O Dieve blink.gif O prie ko čia vaikzude? Gal pas ją abortą prieš tai buvo dariusi? Reikia būtinai išsiaiškinti kas čia tokia, galima išsiimti gimdymo istorija(kainuoja 5eur su cnt) ir sužinoti pavarde. Aš taip tokio ĮVYKIO nepalikciau, pasigailetu ji turinti apžėlusį liežuvį ph34r.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ernesin: 26 balandžio 2016 - 21:27
Na man kažkaip nesitiki net, kad dar būna tokių gydytojų doh.gif


QUOTE(ernesin @ 2016 04 26, 22:26)
O Dieve blink.gif O prie ko čia vaikzude? Gal pas ją abortą prieš tai buvo dariusi? Reikia būtinai išsiaiškinti kas čia tokia, galima išsiimti gimdymo istorija(kainuoja 5eur su cnt) ir sužinoti pavarde. Aš taip tokio ĮVYKIO nepalikciau, pasigailetu ji turinti apžėlusį liežuvį ph34r.gif


Įtariu taip pavadino, kad gal vaiką taip gimdydama kamavo...

O kaip dabar ta mama, kaip jos vaikelis sveikas gimė?

Bet gerai, išsiimsi kortelę, sužinosi pavardę ir ką? Kaip įrodysi, kad buvo taip elgiamasi, tokie žodžiai pasakyti?

Daug mano pažįstamų ir aš pati, pagimdėme VGN'e. Nieko panašaus nebuvo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pupune: 26 balandžio 2016 - 21:31
QUOTE(pupune @ 2016 04 26, 22:28)
Na man kažkaip nesitiki net, kad dar būna tokių gydytojų  doh.gif
Įtariu taip pavadino, kad gal vaiką taip gimdydama kamavo...

O kaip dabar ta mama, kaip jos vaikelis sveikas gimė?

Bet gerai, išsiimsi kortelę, sužinosi pavardę ir ką? Kaip įrodysi, kad buvo taip elgiamasi, tokie žodžiai pasakyti?

Daug mano pažįstamų ir aš pati, pagimdėme VGN'e.  Nieko panašaus nebuvo.

Na teisme gal ir neįrodysi, bet skundą parašyčiau tikrai. Nemanau, kad įstaigos vadovybė į tokius dalykus numotų ranka. Tokie žvėrys iš vis neturi dirbti tokio darbo!
Ta mamytė gal nedrąsus žmogus, o jei dar pirmą kart gimdė, baimė, nežinia, plius nuovargis, manau ta "medikė" įžvelgdama tokią būseną pavartojo tokius žodžius, arba paskaičiusi šeimos padėtį, t.y. kur ji, kur vyras dirba, nes spėju ne kiekvienai gimdyvei tai sako, bet čia nepateisinama, ji yra DAUGIAU nei gyvulys!
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2016 04 26, 23:57)
Na teisme gal ir neįrodysi, bet skundą parašyčiau tikrai. Nemanau, kad įstaigos vadovybė į tokius dalykus numotų ranka. Tokie žvėrys iš vis neturi dirbti tokio darbo!
Ta mamytė gal nedrąsus žmogus, o jei dar pirmą kart gimdė, baimė, nežinia, plius nuovargis, manau ta "medikė" įžvelgdama tokią būseną pavartojo tokius žodžius, arba paskaičiusi šeimos padėtį, t.y. kur ji, kur vyras dirba, nes spėju ne kiekvienai gimdyvei tai sako, bet čia nepateisinama, ji yra DAUGIAU nei gyvulys!


Ir aš taip manau... būtų įdomu pavardė g.gif
Atsakyti