Įkraunama...
Įkraunama...

The Vampire Diaries

o man kuo toliau tuo įdomiau smile.gif maloniai nustebino naujas sezonas, tik Enzo personažas kažkaip iššvaistytas, o turėjo potencialą smile.gif
Atsakyti
džiaugiuos dėl Elenos ir Deimono biggrin.gif
Atsakyti
Nenoriu skaityti temos, nes daug neziuretu seriju.
Gal kas zinot, cia paskutinis sezonas? Kiek seriju? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2015 02 07, 16:03)
Nenoriu skaityti temos, nes daug neziuretu seriju.
Gal kas zinot, cia paskutinis sezonas? Kiek seriju? 4u.gif

Sezonas ne paskutinis wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Alekto @ 2015 02 07, 21:04)
Sezonas ne paskutinis wink.gif

O bozacky doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Alekto @ 2015 02 07, 20:04)
Sezonas ne paskutinis wink.gif

jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Atsakyti
QUOTE(Lapė. @ 2015 02 10, 16:22)
jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Oho kiek laimes biggrin.gif


Kaip jums paskutine serija?
Atsakyti
O aš noriu kad jau pasibaigtu, tiek metų rodo, galėtu greičiau ta pabaiga ateiti, dabar žiūriu tik dėl to kad pradėjau ir norisi pabaigti bet man tai jis jau per daug ištemptas, ir šiaip visas susimaišes čiut ten ne vienas per kita eina. Nesmerkit už nuomonę biggrin.gif
Atsakyti
man vis dar visai patiktų serialas, jeigu jame nebūtų kelių nelogiškų vietų, kurios man itin bado akis blink.gif
pvz dabartinio Enzo apsėdimo Stefanu ir jo gyvenimo apkartinimu niekaip negaliu suvokti. dievagojosi esąs geriausias Deimono draugas, bet nuo to laiko, kai jis grįžo, turbūt nė karto normaliai nesimatė biggrin.gif ir užsisėdo ant Stefkos neaišku ko biggrin.gif aišku tik tai, kad kitaip jis visiškai neturėtų vietos seriale, tai suteikė jam kažkokią siužeto liniją. pats aktorius geras, aš nieko prieš, bet personažas visiškai nereikalingas, mano nuomone.
Atsakyti
QUOTE(Elsker @ 2015 02 10, 16:58)
Oho kiek laimes biggrin.gif
Kaip jums paskutine serija?


man tai patiko rolleyes.gif
QUOTE(sun.flower @ 2015 02 11, 13:44)
man vis dar visai patiktų serialas, jeigu jame nebūtų kelių nelogiškų vietų, kurios man itin bado akis  blink.gif
pvz dabartinio Enzo apsėdimo Stefanu ir jo gyvenimo apkartinimu niekaip negaliu suvokti. dievagojosi esąs geriausias Deimono draugas, bet nuo to laiko, kai jis grįžo, turbūt nė karto normaliai nesimatė  biggrin.gif  ir užsisėdo ant Stefkos neaišku ko  biggrin.gif aišku tik tai, kad kitaip jis visiškai neturėtų vietos seriale, tai suteikė jam kažkokią siužeto liniją. pats aktorius geras, aš nieko prieš, bet personažas visiškai nereikalingas, mano nuomone.

taip tu teisi
ir net nera ka lygint tu sezonu kai pvz buvo motina Elenos, ar Klausas su dabartiniu
serialas nusivaziavo
ale as ji vis tiek myliu
o labiausiai tai Deimuti
Atsakyti
Visoms pritariu drinks_cheers.gif
Galėtų dabar pabaigti: Elena vėl su Deimonu, Karolina susimes su Stefanu, tas raganius psichopatas pasidarė jautrus, vadinasi pereis į gerą pusę, išvaduotų Bonę ir pabaiga. O dabar žiūriu tik tam,kad pabaigčiau. nebėra jokio VALIO pasirodžius naujai serijai schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Milledi* @ 2015 02 11, 16:05)
Visoms pritariu drinks_cheers.gif 
Galėtų dabar pabaigti: Elena vėl su Deimonu, Karolina susimes su Stefanu, tas raganius psichopatas pasidarė jautrus, vadinasi pereis į gerą pusę, išvaduotų Bonę ir pabaiga. O dabar žiūriu tik tam,kad pabaigčiau. nebėra jokio VALIO pasirodžius naujai serijai schmoll.gif

ir taip buvo aišku, bet dabar aiškių aiškiausiai biggrin.gif
Atsakyti