Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šaunios pradinukės, 46 tema

QUOTE(Aurute @ 2013 10 29, 21:47)
Rytojus jau pasibaigė. kaip įspūdžiai? Gal pasidalinsi?  blush2.gif

Labas vakarėlis smile.gif
Dėkui Peliukui už raganiškus namučius. Taip ir norisi paskraidyti ant šluotos biggrin.gif
user posted image
Dėl seminaro- tai rytoj bus pratęsimas ir užbaigimas. Galva pilna IKT naujovių, kurias šiandien mėginau prisijaukinti praktiškai: Imagine Logo, Bingo, Timetoast ir kt. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(lutute1 @ 2013 10 29, 20:58)
Labas vakarėlis smile.gif
Taip ir norisi paskraidyti ant šluotos biggrin.gif

Kur jau čia ant šluotos smile.gif Juk naujų technologijų amžius - yra žymiai šiuolaikiškesnių susisiekimo priemonių biggrin.gif user posted image

Sveikos naujuose namučiuose 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rityte @ 2013 10 29, 22:16)
Kur jau čia ant šluotos smile.gif Juk naujų technologijų amžius - yra žymiai šiuolaikiškesnių susisiekimo priemonių  biggrin.gif user posted image

Sveikos naujuose namučiuose  4u.gif

čia kas neturi šluotų thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(b.s @ 2013 10 30, 00:32)
čia kas neturi šluotų  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

Štai ką reiškia tikros draugės mirksiukas.gif : reikia šluotos-šluota yra 4u.gif ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaivorytė @ 2013 10 29, 21:35)
Štai ką reiškia tikros draugės  mirksiukas.gif : reikia šluotos-šluota yra 4u.gif ačiū 4u.gif

Man taip pat jos reikėtų biggrin.gif Sveikos naujuose namučiuose thumbup.gif na, o aš seminare npatekau į įdomiausius, tiesiog pamiršau apie šios dienos seminarą ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaivorytė @ 2013 10 29, 22:35)
Štai ką reiškia tikros draugės  mirksiukas.gif : reikia šluotos-šluota yra 4u.gif ačiū 4u.gif

čia: tik pašauki, ei, au, man padėti nesunku biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(tigruole @ 2013 10 29, 22:39)
na, o aš seminare npatekau į įdomiausius, tiesiog pamiršau apie šios dienos seminarą ax.gif

O kokiam buvai- gal gamtamoksliniame ugdyme?
Papildyta:
QUOTE(rityte @ 2013 10 29, 22:16)
Kur jau čia ant šluotos smile.gif Juk naujų technologijų amžius - yra žymiai šiuolaikiškesnių susisiekimo priemonių  biggrin.gif user posted image

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Mokinių atostogos gerai veikia mokytojas. Temoje humoro padaugėjo. Jau nepamenu, kada taip smagu čia buvo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 22peliukas22: 29 spalio 2013 - 21:56
QUOTE(lutute1 @ 2013 10 29, 21:51)
O kokiam buvai- gal gamtamoksliniame ugdyme?
Papildyta:

lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Kadangi dirbu toje mokykloje, tai reikėjo budėti ir šiandien niekur nebuvau, gaila verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(22peliukas22 @ 2013 10 29, 20:53)
Pagal savo prigimtį visos moterys yra angelai. Tačiau kai joms aplaužo sparnus, tenka skraidyti ant šluotos.
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif

QUOTE(lamur @ 2013 10 29, 20:58)
Buvau aš IKT tame seminare. Visai įdomu šiandien susipažinti su naujomis programomis.

Tame pačiame, kur ir lututė? Gal skaitmeniniam pavidale ką nors parsinešėt?

Nepajurau, kaip naktis užėjo, begooglinant lututės paminėtas programas. Visai netyčia radau nuostabią integruotą pamoką I klasei. Teks kitiems metams išsisaugot.
Atsakyti
Sveikutes smile.gif
Grazu ir silta kaip visad.. tikrai smagu grist namo.. nebesuspeju as nei su laiku, nei su jum.. ko gerosluota praverstu:) visa menesi gal nesilankiau, net nesmagu..sad.gif puole ligos vaikus ir kompa)..
Tikiuos nepyksit labai 4u.gif
snd.metams veiklas planavom.jei domina imesiu pastan..siaip gerai tos atostogos..l.tikuos, iki ryt mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rollick @ 2013 10 30, 04:18)
Sveikutes smile.gif
Grazu ir silta kaip visad.. tikrai smagu grist namo.. nebesuspeju as nei su laiku, nei su jum.. ko gerosluota praverstu:) visa menesi gal nesilankiau, net nesmagu..sad.gif puole ligos vaikus ir kompa)..
Tikiuos nepyksit labai 4u.gif
snd.metams veiklas planavom.jei domina imesiu pastan..siaip gerai tos atostogos..l.tikuos, iki ryt mirksiukas.gif

Jeigu atsiustum veiklas, tai butum ispirkusi savo menesio nesilankymo nuodeme 4u.gif bigsmile.gif
Atsakyti