Įkraunama...
Įkraunama...

Prancūzaitės su prancūziukais (ir be jų), 14 tema

QUOTE(nounoursyte @ 2014 08 01, 20:45)
Nugi kaip faina bigsmile.gif Namus is pagrindu issikuopciau, vonioj bent pora valandu pamirkciau, dar gal kokia kauke pasidaryciau...

Tai numaciusi ir as visa programa, namie visokiu darbu darbeliu. Man cia toks trecias savaitgalis per 3m., tai labai dziaugiuosi ta vienatve, kad ir kaip ziauriai skambetu.
As atostogausiu rugpjucio paskutine savaite, tai truputi ziurinejausi kulturine programa su mazuoju. Tai maciau, kad visokie zoosodai, paukciu parkai iki 3m. vaikus leidzia nemokamai, o po to jau tenka moketis. Sakiau, reikes isnaudoti ta proga, kol 3-ju nera.

Ale jus ir greiti - naujus namus, darbus susirast, susipakuot. Mes tai "sraiges" cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Pireja @ 2014 08 01, 19:51)
Ale jus ir greiti - naujus namus, darbus susirast, susipakuot. Mes tai "sraiges"  cool.gif


Nu zinok greiti mes, per men apsisukom, man tai isvis stebuklingiausia buvo, kad nama per siek tiek daugiau nei per menesi pardavem, galvojau, su tuo tai bus vargo, dabar paklausa nera didziule. Nors kartais baisu buna, nes nu negali viskas taip sklandziai vykti, vis atrodo, kad va ims ir islys kokia kiaulyste

O ko jus "sraiges"? Irgi kraustytis ruosiates? Ka busiu praleidusi?
Atsakyti
QUOTE(distancija @ 2014 08 01, 17:53)
del tos trisomie tai nepergyvenk, is ties tai ten parodo tik tikimybe, man tai cia truputi is oro ta tikimybe.. svarbiausia buk rami per nestuma ir pasistenk nestresuoti ir viskas bus kuo puikiausiai! kitaip ir buti negali. ir taskas. smile.gif

tai vat, tas ginekologas man ir sake, kad kraujo tyrimo tikslumas ar ne 60%, tai sako, dazniausiai tos mamos po to stresuoja belaukdamos, kad dar ir visokiu komplikaciju kyla smile.gif na, bet pasitarem su mb ir nusprendem pasidaryt.

QUOTE(nounoursyte @ 2014 08 01, 20:24)
Ku ku!

Vajezau, merginos, kokiu graziu ziniu ir pasakojimu prisiskaiciau wub.gif Nu nebuna musu skyrelis nenescias niekaip  bigsmile.gif

Canelle, nesijaudink del to tyrimo, amniocenteze skiria tik jei kakliuko ismatavimai negeri buna, ar siaip kokiu rizikos faktoriu turi (nu cia kaip distancija rase, amziu ziuri, dar ten kazka, dabar nepamenu), daugumai tik echo per bendra apziura pakanka. Jei neduok Dieve, tektu ir vaisiaus vandenu tyrima darytis, tai Pireja tave tikrai turetu neblogai pakonsultuoti, jai gi dare, kai mazojo laukesi, tada itariu viska, kas imanoma susizinojo apie tai ir visas rizikas issinagrinejo.

O mano zinios irgi geros - kraustynems pasiruose, darbus turim, namus turim, mokykla turim, tai lyg ir galeciau atsipalaiduoti, tik kad per ta begima galo nesimato.

Sveikinimai su nauju darbu ir nauju namu, ir naujom mokyklom thumbup.gif
siandien vyras pakviete vakarienes, tai miestas kaip ismires blink.gif visi isvaziavo atostogu ar ka..
Na, kolkas negalvoju apie ta tyrima, sulauksim kraujo, tada jau ziuresim smile.gif kakliuko rauksle buvo zemiau vieneto g.gif

QUOTE(Pireja @ 2014 08 01, 20:36)
Mano vyresnysis Kanuose (pakviete ji pasisveciuoti), o vyras su mazuoju isvaziavo pas anyta i Ardèche savaitgaliui.

Cannelle, as dariausi vandenu tyrima. Man rodos, kad persileidimo tikimybe tikrai ne 5%, o kur kas mazesne. Man is kraujo tyrimo nustate, kad Dauno tikimybe yra 1:61, kas yra labai daug, nes kai buna 1:250 jau siulo vandenu tyrima. As nusprendziau pastaraji darytis, nes buciau isprotejusi iki gimdymo. Labai sunkus buvo rezultatu laukimas, ir kraujavimas nuo streso buvo prasidejes, viena diena atrodydavo, kad viskas bus gerai, kita zeme slysdavo is po koju. O jau kai gavau laiska su rezultatais... Lyg siol prisimenu, kaip i siena atsiremiau nes oro pradejo trukti. Eina sau, nenoriu prisiminti. Uosvis ir tas naktimis nemiegojo belaukdamas rezultatu.

omg, nu ir patirtis doh.gif gerai, kas gerai baigiasi drinks_cheers.gif o tu gal rizikos zonoj buvai?

wow, Kanai- prabangiai biggrin.gif Noreciau aplankyt Ardeche- girdejau, kad grazus regionas, o dar tie priesistoriniai urvai bigsmile.gif o jus visa seima kur nors vaziuosit atostogaut siemet nors keletui dienu?
Atsakyti
QUOTE(Canelle @ 2014 08 01, 20:04)
Na, kolkas negalvoju apie ta tyrima, sulauksim kraujo, tada jau ziuresim smile.gif kakliuko rauksle buvo zemiau vieneto  g.gif


Tai gerai tada, jei gerai pamenu, tai jie nuo 3mm panika kelia 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Canelle @ 2014 08 01, 21:04)
omg, nu ir patirtis  doh.gif gerai, kas gerai baigiasi  drinks_cheers.gif o tu gal rizikos zonoj buvai?

wow, Kanai- prabangiai biggrin.gif Noreciau aplankyt Ardeche- girdejau, kad grazus regionas, o dar tie priesistoriniai urvai  bigsmile.gif  o jus visa seima kur nors vaziuosit atostogaut siemet nors keletui dienu?

Man is kraujo nustate, kad rizika 1:61, o prie 1:250 jau siulo tirtis vandenis. Is kraujo tai hormonus skaiciuoja, uztat jis toks netikslus ir yra. Praktiskai jis parodo tendencija, o ne rizika. As pries pastojima buvau daug hormonu vartojus, manau, kad tai ir iskreipe rezultatus. Nes kiekiai ten nenormalus buvo, tai per 10-12 sav. ne viskas matomai buvo "issivaikscioje".

Man Ardèche labai labai patinka, anytos namas ant kalno stovi, labai grazi panorama. Man ten rojaus kampelis wub.gif Namas senas akmeninis, as kazkodel ten labai gerai jauciuosi, galeciau visus metus gyventi ir nenusibostu tas kaimas. Bet anytos vyrui ne kas su sveikata, ypac su galva, daug miegoti pradejo. Tai bijau, kad si vasara ten paskutine. Anyta likusi viena negales ir namo, ir buto islaikyti, tai tesk namo atsisakyti verysad.gif
Atsakyti
Labas rytas panos

Nu ir teigiamu emociju kalnais man padavet ne vienai dienai o savaitems i prieki bigsmile.gif

Didziausi sveikinimai Distancijai su leliuku
Canelle tave taip pat , kokios naujienos 4u.gif net neitariau , as kaip ir Pireja sraige, net neitariau blush2.gif
Del tyrimu, kazka pamenu ir as kad su 1-u stresavau, su antru tai viskas thumbup.gif rami kaip belgas buvau. Jau 4 metai praejo, o vat perskaiciau Distancijos aprasyma ir viskas vel akyse stovi lyg vakar buvo....

Nounoursyte
, o pas tave kokie pokyciai smile.gif nu jo greiti jus
Sveikinimai su darbuku, naujais namuciais, nauja aplinka....

Ech smagu ,tiek naujienu vienu metu.

Mano abu vaikai neturi pilietybes lt, dar vis tikiuosi kad istatymai keisis ir kazkada ir as galesiu ja susigrazinti ir vaikams isimti. As nesuprantu tu lietuvos "galvu" , turiu drauge is Senegalo, tai ne tik kad vaikai turi , bet dar ji darys ir savo vyrui prancuzui dviguba, kita drauge is Tuniso irgi be problemu su 2-iems pasais, man skaudu ....
Atsakyti
Sveikos
QUOTE(nounoursyte @ 2014 08 01, 20:59)
O ko jus "sraiges"? Irgi kraustytis ruosiates? Ka busiu praleidusi?

Ne, kol kas nesiruosiame. Bet dabar jau kai turime du CDI, noretusi savo namucius isigyti. Tai banke buvome pries 10d., o pirma susitikima su NT agente turesime tik kita savaite. T.y., Mes per 2sav. sugebejome tik viena RDV susiorganizuoti doh.gif
Bet cia ne tik musu kalte (aisku, ir mes galetume buti siek tiek labiau organizuoti). Vieno agento niekaip nepagauname kokias 4-5d., o jis turi mus dominanciu pasiulymu.
NT pardavimai tikrai suleteje, ir ta ekonomika niekaip neuzsiveda. Bet realiai kai pradedi ieskoti, tai tu pasiulymu ne tiek ir daug, o NT agentus dar ir gaudyti reikia. Galima pagalvoti, kad jie nemokamai dirba.

Neris, man rods, svarbiausia, kaip tu savo dusheleje jautiesi 4u.gif Mano bernui sporte butu labai padejusi FR pilietybe, bet kai mums ja siule pasidaryti, jis atsisake. Gal tuo metu atrode, kad kazka praranda, bet dabar man jau kitaip atrodo. Taip ir turejo buti cool.gif
As is viso nezinau, kur jis gyvens, ka darys, o juk kitais metais mokykla jau baigs. Labai noretu vaziuoti i UK mokytis. Nezinau, ar tai realu, bet jei isvaziuotu ir ten liktu, nu neimtu juk 3-ios pilietybes cool.gif Tai va, turi ta viena lietuviska, ir uztenka.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pireja: 02 rugpjūčio 2014 - 11:43
QUOTE(Pireja @ 2014 08 02, 11:42)
Sveikos

Ne, kol kas nesiruosiame. Bet dabar jau kai turime du CDI, noretusi savo namucius isigyti. Tai banke buvome pries 10d., o pirma susitikima su NT agente turesime tik kita savaite. T.y., Mes per 2sav. sugebejome tik viena RDV susiorganizuoti  doh.gif
Bet cia ne tik musu kalte (aisku, ir mes galetume buti siek tiek labiau organizuoti). Vieno agento niekaip nepagauname kokias 4-5d., o jis turi mus dominanciu pasiulymu.
NT pardavimai tikrai suleteje, ir ta ekonomika niekaip neuzsiveda. Bet realiai kai pradedi ieskoti, tai tu pasiulymu ne tiek ir daug, o NT agentus dar ir gaudyti reikia. Galima pagalvoti, kad jie nemokamai dirba.

Neris, man rods, svarbiausia, kaip tu savo dusheleje jautiesi  4u.gif Mano bernui sporte butu labai padejusi FR pilietybe, bet kai mums ja siule pasidaryti, jis atsisake. Gal tuo metu atrode, kad kazka praranda, bet dabar man jau kitaip atrodo. Taip ir turejo buti  cool.gif
As is viso nezinau, kur jis gyvens, ka darys, o juk kitais metais mokykla jau baigs. Labai noretu vaziuoti i UK mokytis. Nezinau, ar tai realu, bet jei isvaziuotu ir ten liktu, nu neimtu juk 3-ios pilietybes  cool.gif Tai va, turi ta viena lietuviska, ir uztenka.


Pireja, duseleje tikrai prancuze nesijauciu, gal esu didesne lietuve prancuzijoje negu kai kurie gyvenantys lt, bet vistiek kartais buna graudu, bet jau cia kia tema.

Oij kaip faina, malonus rupesciai pas jus Pireja thumbup.gif , man atrodo palankus metas dabar pirkti, vien jau del salygu paskoloms , % labai zemi.
Kokio busto ieskot namo ar buto? Kokio stiliaus? gi cekava blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Pireja @ 2014 08 01, 21:19)
Man Ardèche labai labai patinka, anytos namas ant kalno stovi, labai grazi panorama.

JAu taip ir isivaizduoju toki tipiska akmenini namuka ant kalno wub.gif Labai noreciau pakeliaut po Prancuzijos regionus, bet brangiau gaunas, nei pvz i kokia Italija isvaziuot, gaila verysad.gif na, kadanors, gal kai busim seni ir turtingi biggrin.gif

QUOTE(neris20 @ 2014 08 02, 06:42)
Labas rytas panos

Nu ir teigiamu emociju kalnais man padavet ne vienai dienai o savaitems i prieki 

Mano abu vaikai neturi pilietybes lt, dar vis tikiuosi kad istatymai keisis ir kazkada ir as galesiu ja susigrazinti ir vaikams isimti. As nesuprantu tu lietuvos "galvu" , turiu drauge is Senegalo, tai ne tik kad vaikai turi , bet dar ji darys ir savo vyrui prancuzui dviguba, kita drauge is Tuniso irgi be problemu su 2-iems pasais, man skaudu ....

aciu uz sveikinimus, nerie wink.gif o tai tu nebeturi Lt pilietybes? O kodel vaikai negali turet dvigubos, gi iki pilnametystes galima?

QUOTE(neris20 @ 2014 08 02, 13:12)
man atrodo palankus metas dabar pirkti, vien jau del salygu paskoloms , % labai zemi.

Palankus ir pirktis, ir statytis, kazkaip pradejo aplinkiniai jau krutet, bet kad kainos butu labai pakritusios, tai to as nepastebiu, deja verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(neris20 @ 2014 08 02, 13:12)
vien jau del salygu paskoloms , % labai zemi.
Kokio busto ieskot namo ar buto? Kokio stiliaus? gi cekava  blush2.gif

% dabar labai geri. Kazkada, pries kokius 4m. kai ejome i banka, mums siule apie 4.25%, o dabar 3.2%.
Buto, buto... Nenoriu namo mieste. O ne mieste gyventi su mokyklinio amziaus vaikais sudetinga. Is pradziu galvojome apie "senos" statybos buta, bet po apsilankymo banke galvojame apie nauja (mes turime teise i PTZ+notaro paslaugos 3-4x pigesnes). Sunkiausia, kad mes nenorime keisti savo kvartalo, nezinau, ar is senatves, ar cia aura kazkokia ypatinga... Nauju cia nestato, senu pasirinkimo nera, nes pagrinde gyvena musu amziaus seimos su mokykliniais vaikais. Tai nezinau, jau kai susirasime ir parasa padesime, tai pasigirsiu. Bet kol kas musu planas tik sakemis ant vandens uzrasytas.

Canelle, pas mus krenta kainos. As jau seniai stebiu, tai galiu atsakingai pareiksti biggrin.gif Pries pora savaiciu maciau parduodama buta prie musu aukles uz 199.000, siandiena bevartydama skelbimus tame paciame name pamaciau kita parduodama, tokios pat kvadraturos uz... 169.000. Gal vienas labai sutvarkytas, o kitas visiskai apleistas, del to toks skirtumas. Vienok anksciau tokiu skirtumu neuzfiksuodavau.
Man tame name yra kas nepatinka, tai daugiau nesidomejau.
Atsakyti
QUOTE(Pireja @ 2014 08 02, 17:34)
Canelle, pas mus krenta kainos. As jau seniai stebiu, tai galiu atsakingai pareiksti  biggrin.gif Pries pora savaiciu maciau parduodama buta prie musu aukles uz 199.000, siandiena bevartydama skelbimus tame paciame name pamaciau kita parduodama, tokios pat kvadraturos uz... 169.000.


uz kiek mazdaug kvadratu tiek praso?
Atsakyti
QUOTE(Canelle @ 2014 08 03, 09:06)
uz kiek mazdaug kvadratu tiek praso?

T3, 63kv.m. Siaip musu kvartale apie normali kaina neseniai buvo 3.500.
Atsakyti