Įkraunama...
Įkraunama...

Prancūzaitės su prancūziukais (ir be jų), 14 tema

Cannelle, koki vezima issirinkai? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Soane @ 2015 01 31, 11:33)
Labas,

Canelle, laikykis, jau daug nebeliko. Nors ir ne pats lengviausias darbas laukia, bet paskui atlygis bus nepakartojamas  wub.gif Labai lauksim naujienu.

Labas, butinai pranesiu, kai jau bus kokiu naujienu ax.gif Dabar gyvenam laukimu, tase sukrauta stovi, mb smarkiai apmazino komandiruociu skaiciu biggrin.gif

QUOTE(Pireja @ 2015 01 31, 20:28)
Cannelle, koki vezima issirinkai?  ax.gif

Apsistojom ties Peg Perego Book modeliu, emem iskart trio su kedute...
Kaip smagiai sninga pas mus wub.gif Jauciuos kaip Lietuvoj, tik vairuot tai man jau nebepatinka tokiom salygom- baisu, kad kas neivaziuotu i sona unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Canelle @ 2015 02 01, 10:07)
Labas, butinai pranesiu, kai jau bus kokiu naujienu  ax.gif Dabar gyvenam laukimu, tase sukrauta stovi, mb smarkiai apmazino komandiruociu skaiciu  biggrin.gif
Apsistojom ties Peg Perego Book modeliu, emem iskart trio su kedute...
Kaip smagiai sninga pas mus  wub.gif Jauciuos kaip Lietuvoj, tik vairuot tai man jau nebepatinka tokiom salygom- baisu, kad kas neivaziuotu i sona  unsure.gif



Labas panos

Simtas metu cia nebuvus g.gif tiesiog rutina gyvenam, niekas nesikeicia tik pagal vaikus matom kad senstam blush2.gif

Canelle kada tavo "didzioji data? Isivaizduoju kaip nekantriai lauki smile.gif
Del gyvenimo Fr Pireja labai tiksliai viska aprase, del darbo priklauso nuo specialybes , bet be kalbos bus sunku, o ir atlyginimai jeigu minimumas tai Antibes ir Canuose bus sunku, graziu oru ir graziais peisazais sotus nebusi, bet viskas imanoma mirksiukas.gif
Soane, mes irgi pagalvojam jeigu jaunesni butum tai jauciu keltum sparnus, jokiu cia saknu abu neturim...dabar pasvajojam senatvej pas vaikus i kokia Australija, Kinija Indija, Kanada.... O i kuria sali jus noretumet?

Pas mus sniego nera, tik ziauriai salta ir jau vejas doh.gif
Atsakyti
[quote=distancija,2015 01 29, 16:17]
Labas!

Canelle, 4u.gif kaip tu?

Soane, su sventem ir tave! ir visas kitas su sventem!

Labas iewwka, Papasakok kaip atsiradai prancuzijoj ir ka veiki? smile.gif As ne normandijoj, bet is bendraujanciu kiek zinau nei viena ten negyvena (arba kazka pamirsau) smile.gif

Sveika smile.gif na pirmaji karta atsiradau del mokslu Prancuzijoj, Paryziuj, pabaigus mokslus vel grizau (nes ir draugas jau lauke smile.gif ) kiek padirbejus Paryziuj , persikelem i Savoie (kur ir dabar esu) , taciau kovo menesi planuojam keltis i Normandija, iki vasaros tiksliai smile.gif tai va galvojau, gal rasiu su kuo arbatos isgert smile.gif
Atsakyti
[quote=iewwka,2015 02 02, 18:31]
[quote=distancija,2015 01 29, 16:17]
Labas!

Canelle, 4u.gif kaip tu?

Soane, su sventem ir tave! ir visas kitas su sventem!

Labas iewwka, Papasakok kaip atsiradai prancuzijoj ir ka veiki? smile.gif As ne normandijoj, bet is bendraujanciu kiek zinau nei viena ten negyvena (arba kazka pamirsau) smile.gif

Sveika smile.gif na pirmaji karta atsiradau del mokslu Prancuzijoj, Paryziuj, pabaigus mokslus vel grizau (nes ir draugas jau lauke smile.gif ) kiek padirbejus Paryziuj , persikelem i Savoie (kur ir dabar esu) , taciau kovo menesi planuojam keltis i Normandija, iki vasaros tiksliai smile.gif tai va galvojau, gal rasiu su kuo arbatos isgert smile.gif
[/quote]

As ne is Normandijos, bet ten apie 10 metu pragyvenus i kuri miesta mastot vaziuoti?
Siaip ten klimatas siltas, ziema vasara +15°, zmones nuosirdus nors is pradziu atrodo "saltoki". Pas mane labai grazus prisiminimai, ir vat ko labiausiai truksta tai juros...
Atsakyti
QUOTE(neris20 @ 2015 02 03, 11:36)
As ne is Normandijos, bet ten apie 10 metu pragyvenus i kuri miesta mastot vaziuoti?
Siaip ten klimatas siltas, ziema vasara +15°, zmones nuosirdus nors is pradziu atrodo "saltoki". Pas mane labai grazus prisiminimai, ir vat ko labiausiai truksta tai juros...

Vaziuojam i kaimeli Montilly sur Noireau, Netoli Flers, buvau ten keleta kartu apsilankius , labai daug anglu gyvena, visi regis draugiski, na bet prancuzijoj visi "draugiski" .
Atsakyti
QUOTE(iewwka @ 2015 02 03, 12:32)
Vaziuojam i kaimeli Montilly sur Noireau, Netoli Flers, buvau ten keleta kartu apsilankius , labai daug anglu gyvena, visi regis draugiski, na bet prancuzijoj visi "draugiski" .


Aisku mes gyvenom prie juros smile.gif ar turesi koki uzsiemima? Man tai buvo labai liudna nes sedejau namuose, tai dienos prailgdavo, o veiklos mazuose miestuose netiek ir daug g.gif
Atsakyti
QUOTE(neris20 @ 2015 02 03, 16:33)
Aisku mes gyvenom prie juros  smile.gif ar turesi koki uzsiemima? Man tai buvo labai liudna nes sedejau namuose, tai dienos prailgdavo, o veiklos mazuose  miestuose netiek ir daug g.gif


Vaziuojam nama statyti, mazu darbu visuomet manau bus, taciau planuoju apsilankyti pole emploi, gal ka rasiu padirbet, o gal kokius kursus pasibagt iseis,tikiuosi nenuobodziaut, na o kaip bus matysiu smile.gif
10 metu praleidot, o kur persikelet?
Ar lengvai isidarbinat? Kazkodel as baisiai del akcento kompleksuoju.. ir bijau pagalvot apie kazka rimtesnio nei pardaveja ar padaveja..
Atsakyti
QUOTE(iewwka @ 2015 02 03, 17:05)
Vaziuojam nama statyti, mazu darbu visuomet manau bus, taciau planuoju apsilankyti pole emploi, gal ka rasiu padirbet, o gal kokius kursus pasibagt iseis,tikiuosi nenuobodziaut, na o kaip bus matysiu smile.gif
10 metu praleidot, o kur persikelet?
Ar lengvai isidarbinat? Kazkodel as baisiai del akcento kompleksuoju.. ir bijau pagalvot apie kazka rimtesnio nei pardaveja ar padaveja..


Mes dabar Prancuzijos centre,
Isidarbinti man sunku buvo , dabar dirbu pagal specialybe, tenka daug bendrauti telefonu su klientais, tai akcentas labai jauciasi, kai kurie komplimentais apipila, kiti stebisi klausia is kur , treti puola klausti ar nera koleges kad jiems paaiskintu, tipo as per durna nesuprasiu;;; mirksiukas.gif Priklauso nuo nuotaikos, kartais nervuoja, kartais tas pats... Buvau sutikus lietuvaiciu nu tiesiog minimalus akcentas, o pas mane doh.gif ypac kai susinervinu ir greitai kazka pasakyti noriu, nors fr kalba manau taisyklinga pas mane unsure.gif
Paprasciausiai nekreipk demesio ir saves nenuvertink thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Pireja @ 2015 01 29, 22:27)
Distancija, tai jau sustate virtuve? Kiek metu garantija duoda?

ne, dar laukiu , kovo 4 atves biggrin.gif garantija man regis 10 metu, bet tiksliai nepamenu, man regis baldam 10 o mechanizmam 15.. BET GALIU IR MELUOTI smile.gif

QUOTE(Canelle @ 2015 01 30, 23:42)
Sveikos!
Jau pradeda darytis sunku- judu kaip meska, net lovoj apsiverst sunku, ka jau bekalbet apie lipima laiptais biggrin.gif ir paruosiamieji kankina, ir siaip jau noreciau susitikt su savo mazium  ax.gif
Su praejusiom sventem ir tave! Is smalsumo klausiu- o virtuve emet blizgia, t.y. lakuota ar matine?  biggrin.gif Nes as kai paziuriu pas anyta, tai ant tos blizgios matos kiekvienas pirsto antspaudelis, tai ji su skudureliu ir laksto puse dienos  lotuliukas.gif

ech tie puskejimai wub.gif wub.gif grazu ziuret i nestukes bet pati dar karta dabar nenoreciau biggrin.gif matyt dar ne viskas pasimirso lotuliukas.gif
Virtuve balta blizgi (lakuota), zinau akd matysis kiekvienas palietimas pirstu, bet kai jos buna su spalva dr labaiuu matos, ant baltos maziau. plius musu bus su rankenelem, o kai dureles uzsirado tuo mechanizmu kai paspaust reikia tada tai jooooooooo..... smile.gif)

QUOTE(Soane @ 2015 01 31, 12:33)
Distancija, kaip tau sekasi?


Gerai smile.gif mazas auga kaip ant mieliu, jau 7 men blink.gif laikas ziauriai greit prabego! dairausi darbo, bet nelabai aktyviai. ir siaip esu svarstymuose (turbut visa gyvenima as tokiuose svarstymuose biggrin.gif ) ka noriu veikt is tikruju gyvenime. Visad lb mylejau fotografija, ir neblogai sekes, galvoju o gal igyvendinti sena svajone ir hobi padaryti pagrindine veikla smile.gif bet tam reikia investiciju (aparatura).. tai svarstau toliau biggrin.gif

Iewwka, del akcento as pradzioj irgi kompleksavau truputi, bet dabar spjaunu ir nekreipiu demesio. buna kartais kokiu situaciju, daznaiusia klausia is kur ir pagiria, labai retai buna kad ko nesuprastu ar kazkas panasaus buna. karta nesuprato vienoj istaigoj kai sakiau adresa (namo skaiciu doh.gif ) tai kai jau issiaiskinom tai sako "oi jusu akcentas, as vat ir nesupratau" tai as tai moteraitei saltu veidu isdesciau kad 99% mane supranta ir man praktiskai niekada nekyla bedu del akcento. tai pasimete ir atsiprase. nu nei man reik kad atsiprasytu nei ka, tiesiog tegu jei sakau adresa ir tikisi skaiciu ir tt, o ir nemanau kad pasakyt vingt sept as nesugebeciau.. nu zodziu, reik nekreipt demesio biggrin.gif
Atsakyti
Na man tai pats keisciausias dalykas prancuzijoje, jog jie visada paklausia is kur as smile.gif atrodo lyg nepriprato jie prie uzsenieciu smile.gif bandysiu nekreipti demesio, nes praktikuotis reikia smile.gif (mano draugas Cekas, o bendraujam mes namie rusiskai ) Kitaip akcentas tikrai turbut nedings smile.gif)
Atsakyti
Sveikos
QUOTE(neris20 @ 2015 02 03, 18:19)
Isidarbinti man sunku buvo , dabar dirbu pagal specialybe, tenka daug bendrauti telefonu su klientais, tai akcentas labai jauciasi, kai kurie komplimentais apipila, kiti stebisi klausia is kur , treti puola klausti ar nera koleges kad jiems paaiskintu, tipo as per durna nesuprasiu;;; mirksiukas.gif Priklauso nuo nuotaikos, kartais nervuoja, kartais tas pats... Buvau sutikus lietuvaiciu nu tiesiog minimalus akcentas, o pas mane  doh.gif ypac kai susinervinu ir greitai kazka pasakyti noriu, nors fr kalba manau taisyklinga pas mane unsure.gif
Paprasciausiai nekreipk demesio ir saves nenuvertink  thumbup.gif

Pasirasau po kiekvienu zodziu. Del akcento - as siek tiek irgi kompleksuodavau, tiesiog, mane nervuodavo, kad kalbu su "stipriu" akecntu (man taip atrode). Bet mano vyresniojo pries kelias savaites pasakyta fraze viska sustate i teisingas vietas... Vaziavau pas klienta i Nanterre, ir atvaziavus suzinojau, kad responsable, su kuriuo turejau dirbti, isvaziaves i kita site, bet turi tuoj grizti. Pasieme mane globoti toks vyrukas is IT skyriaus, besnekant jis manes ir klausia" Jus sveicare? Ne? Is Kanados? Nes jusu akcentas...". Bozhe, vos nuo kedes is laimes nenusiverciau, kad "neatspejo", jog as is rytu. Grizau namo, vezu dicki i sporta ir pasakoju jam, kaip mane sveicare palaike biggrin.gif Mat jis mane daznai patraukia per danti del akcento. Tai jis man sako "Tau labai tinka tavo akcentas, jis su tavo isvaizda labai dera" lotuliukas.gif Viskas, man visus kompleksus kaip ranka nueme. Esu harmoninga asmenybe, net akcentas priderintas biggrin.gif Mano vyresnysis turi drauge klasioke prancuze, ji kartais pas mus ateina ar vaziuoja i varzybas su mumis. Tai, sake, ji labai zavisi mano akcentu rolleyes.gif Tai as dabar matau vien privalumus su akcentu kalbeti cool.gif
Siaip man toks jausmas, kad del akcento mes pacios daugiau problemu darome, nei prancuzai.
QUOTE(distancija @ 2015 02 03, 19:02)
ne, dar laukiu , kovo 4 atves biggrin.gif garantija man regis 10 metu, bet tiksliai nepamenu, man regis baldam 10 o mechanizmam 15.. BET GALIU IR MELUOTI smile.gif

Mes sestadieni vaziuosime kazkokiu virtuve i 8arr apziureti. Paskambino tokia teta, sako, as daug dirbu su Boyugues immobilier, atvaziuokite musu virtuviu apziuret. Nu kodel gi ne, laiko turime. Bet pas juos garantija, sake, 5m (mzaiau nei IKEA).
Del spalvos neapsisprendus, tai juodos noriu, tai baltos doh.gif Uz poros savaiciu su DBG susitiksiu, tai gal patars ka...
Atsakyti