Įkraunama...
Įkraunama...

Dieniniai ir vakariniai makiažai

Rodome ir toliau savo darbus smile.gif

user posted image

SENA TEMA
Atsakyti
Taigi, jungiuosi prie Jusu 4u.gif
Makiazas darytas specialiai fotosesijai - todel turekit omeny, kad tai itin ryskus konturavimas ir highlaitinimas. Taip pat nuotraukoje makiazas nebe "sviezias" - foto daryta praejus 6h po makiazo padarymo wink.gif

user posted image
how to do a screen shot

Jei domina priemones, kurias naudojau, klauskite smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo goodies: 30 spalio 2013 - 19:20
antakių formą man norėtus koreguot, visa kita tobula. čia jūs? smile.gif
Atsakyti
man irgi kaip ir Prietarams kliuna cia antakiai. labai matosi,kad uzpiesti ant virsaus daug ir i gala. o siaip tai tikrai viskas labai grazu, nes ir pati mergina graziu akiu, bruozu.
Atsakyti
Aciu uz pastabas smile.gif bet turekite omenyje, kad makiazas fotosesijai - todel viskas super duper paturbinta biggrin.gif 30-40% makiazo "istirpsta" fotosesijoje
Atsakyti
QUOTE(goodies @ 2013 10 30, 20:17)
Jei domina priemones, kurias naudojau, klauskite  smile.gif

Domina lupdaziukas, labai grazi spalva bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Coconuts @ 2013 10 30, 23:30)
Domina lupdaziukas, labai grazi spalva bigsmile.gif


MAC Russian Red - matinis wub.gif
Atsakyti
Goodies, kokia Jūs ryški bigsmile.gif man gražu, antakiai gal kiek rėkia, bet net ir jie, iš esmės vaizdo negadina smile.gif esat labai graži moteris wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žvarba: 30 spalio 2013 - 21:56
goodies labai grazi moteris smile.gif domina priemones, kuo konturavot? bigsmile.gif
Atsakyti
Aciu uz komplimentus 4u.gif
Konturavimui naudojau NARS laguna bronzer - dabar mano nr.1 smile.gif o suteikti svytejimui - NARS albatross highliter
Atsakyti
Superinis makiažas thumbup.gif
Atsakyti
Tik per mano monitoriu atrodo labai jau morkinis tas konturavimas,antakiai ir truputi nepatinka o siaip grazu.
Atsakyti